Vlasové hnojivo

511
12.5.18 23:01

Vlasové hnojivo

Ahoj holky, užíváte některá pilulky vlasové hnojivo? Koupila jsem si je na rychlejší růst vlasů, protože mi rostou hodně pomalu. Za rok mi vyrostli o nějakých 7cm. :? Pomáhá to? Kdy jste začali vidět výsledky? Používám nově i Milva šampón a vlasovou vodu, ale zatím jen krátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
12.5.18 23:03

Já sem brala nedávno protože mě hrozně padaly vlasy po porodu :? Měla jsem jedno balení, a nevím jestli to bylo tím nebo by to přešlo samo ale už mi vlasy skoro nepadají. Nebo spíš tak normálně jako před tím :D Na růst to asi vliv nemělo, ale jedno balení asi zázraky neudělá no :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
12.5.18 23:07

Taky beru a zázrak v tom bohužel nevidim, je to i drahé tak až tet Doberu koupím jiné
Taky mě padají a to dost, mám třeba i plnou hrst vlasů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
12.5.18 23:11

Pro mě bylo vlasové hnojivo henna (bezbarvá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
12.5.18 23:11

@ladai Mně jediné co na padání vlasů opravdu zabralo tak Biohar-vlasový aktivátor, není ani moc drahý asi 120 Kč na měsíc. ;) Taky mi po porodu začaly padat vlasy, teď už je klid, jen ten růst velice nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
12.5.18 23:13

@Apaji A je to dobré i na růst? A to stačí asi jen jednou týdně že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
13.5.18 09:18

@Mgree

Mi vlasy vyrazily jak do délky, tak co se hustoty týče. Byla jsem po operaci srdce, zůstávaly mi při mytí pramínky vlasů v rukách, myslela jsem, že stresem.

Začala jsem používat hennu (jak na barvení, stejně se barvím na zrz), ale hlavně bezbarvou a zlikvidovala jsem všechny šampóny se silikony (některé jsou totiž rozpustné ve vodě, některé ne a o některých se to dokonce zatím neví) - ten silikon může na pokožce hlavy udělat něco jako helmu, pak tam vlasy rostou hůře a stávající vlasy zatíží a ty pak padají.

Nevím, co z toho více pomohlo. Kadeřnice brblala (ze srandy), že mám strašně husté vlasy a rostly tak rychle, že jsem tam musela chodit dost často a ofinu si krátit doma sama každý týden.

Teď už hennu nepoužívám (přece jen se musí nechat na hlavě pár hodin a já zlenivěla :andel: ) a barvím se normální barvou. Nicméně šampóny se silikony nepoužívám dál, dokonce i vyhledávám laky na vlasy bez silikonů (nebo hlavně alespoň bez dimethicone) a vlasy mám stále krásně husté (nechci se rouhat, ale hlavně v létě je to moje háro opruz) a rostou rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
13.5.18 23:08

@Apaji Je tak to je supr, bez silikonů též používám šampón, tak uvidíme. Tu hennu bych mohla zkusit, asi objednat jen z netu že? V drogerce jsem se ani po ní nikdy nedívala, tak nevím, zda tu bezbarvou prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
14.5.18 12:08

@Mgree

Já to střídala, občas z netu, občas jsem koupila v DM drogérii - mají barevné i bezbarvé a za rozumnou cenu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
14.5.18 21:51

Mě nepomáhá nic
Už fakt nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
14.5.18 23:14

@ladai Mně zas nic na růst, budu jest ty vitamíny a uvidím co to udělá. Zatím nic. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
15.5.18 00:02

@ladai A uz vis jake si asi koupis? me by zajimaly prave zkusenosti, taky mi padaji vlasy, padaly mi i pred porodem a padaji porad a i tam mam stale silene huste vlasy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
15.5.18 07:18

Já mám vlasové hnojivo, nepomohlo, pak jsem si koupila vodicku reghaar a ricinový olej
Ale prostě vlasy padají dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
15.5.18 17:09

@ladai A co ten biohar? Ten je na padání vlasů. Nebo co zkusit Milva šampón a tu vodičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5471
15.5.18 17:15

Jo, manžel ještě používá lopuchovou vlasovou vodu - stojí pár kaček. Není to zázrak pro růst vlasů, ale dost mu to omezilo vypadávání. Vmasíruje to do pokožky hlavy a klidně to nechá i pár hodin, než si jde mýt hlavu. Doporučení je tedy 15 minut. Dcera se tak zbavila lupů po jedné aplikaci.

Takže nějaký oučinek to bude mít i na sprostý lid :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama