Vlasové pásky, tape in

4
17.9.21 11:03

Vlasové pasky, tape in

Dobrý den, odkud kupujete vlasové pásky? Nemáte někdo zkušenost s tímto obchodem? top-vlasy.eu
Děkuji!:)

edit adminom - zmazaný odkaz

Příspěvek upraven 17.09.21 v 16:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
17.9.21 11:29

@Uvex mám od nich rok a půl Clipy a v pohodě přišlily 🙂 pak jsem přešla na Tape ale je jsem koupila ve Sveteshopaholiku ale jen protože vyšli malinko levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.9.21 11:30
@Midliva píše:
@Uvex mám od nich rok a půl Clipy a v pohodě přišlily 🙂 pak jsem přešla na Tape ale je jsem koupila ve Sveteshopaholiku ale jen protože vyšli malinko levnější.
*Přišly a vyšly 😆
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.9.21 18:25

@Midliva a s tape ze svetashopaholiku jste spokojena? Bohužel nemají moc dobře receze 😞 já sem koupila tape na all4style a hrůza, hned po prvním umyti byly vlasy krepate, a začaly se hrozne lámat a vypadavat, vydržela sem to ještě 2 měsíce a vlasy musela vyhodit. Nemyslím si, ze bych je dokázala během jednoho mytí tak moc zničit, protože predtim mi vlasy koupené v salonu vydržely rok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.9.21 19:05

@Uvex ano oba obchody prodávají krepate vlasy :( já mám svoje přírodní hodně krepete, tuhé, tak to u mě nejde poznat. Takže jsem neporadila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
17.9.21 19:09

@Uvex a co takhle Profibeaty? Jejich vlasy nosí Bagárová, Andula, Třešničková.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.9.21 19:21

@Midliva taky sem na tyto stránky koukala, jen mě tam odrazuje ta cena, potřebovala bych aspoň 15paru pásku a to už vychází na víc jak 8 tisíc, což je na mě teď moc 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.21 15:05

Chápem, že rozhoduje aj cena, ale ja mám napr. jemné vlásky a sadli mi jedine z Profibeauty. Ale už sú to roky, rozhodla som sa radšej starať viac o svoje nech rastú…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat