Vlastní dcera mi ničí život

30
8.1.21 11:02

Vlastní dcera mi ničí život

Krásný den všem přeji. Chci se někomu svěřit se svým trápením, které mi bohužel způsobuje vlastní dcera. S jejím otcem jsem se rozvedla když byla malá, nejdřív jsem měla dceru v péči já, ale pak jsem vážně onemocněla, a nebyla schopna se starat ani samá o sebe, natož o dceru. Tak si jí vzal její otec, po uzdravení jsem měla psychické problémy. Abych to zkrátila, dcera byla tedy ještě před rokem v péči ex. Ja jsem popravdě o dceru zájem ztrácela, navíc se pak objevil můj nynější manžel, který mi narovinu řekl že nezvládne nevlastní dítě, netlačíl mě abych si vybrala jeho, naopak mi ještě říkal že si to mám dobře rozmyslet. Máme spolu teď dvě krásné a šikovné děti, dvojčata kluka a holku. Můj exmanžel propadl alkoholu, momentálně je ve vězení. Mě jaksi nezbývalo nic jiného než si k sobě dceru vzít. Ale je to hotové peklo, dcera mě vůbec neposlouchá, pořád ma nějaké drzé poznámky, bez optání si bere věci své sestry, dokonce ma teď moje mladší dcerka kvůli ní psychické problémy, manžel je soudce, takže se pohybujeme mezi elitní společnosti, když jsme byli na večírku kde jsme vzali všechny děti, tak dcera předvedla dokonalý skandál, opilá se a filtrovala tam s ženatým mužem! Všude mi dělá ostudu a ja už nemůžu. Dokonce si vymyslela u psycholožky hrozně lží, že dceru biju a že jí nadávám, tak nás teď hlídá socialka.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3887
8.1.21 11:05

Ty budeš asi troll. 8o

• Nahlásit
841
8.1.21 11:07

Dceři jsi podělala život a ona ti to teď vrací. Co jsi čekala? Kašlala jsi na ni a teď má být všechno zalité sluncem? Tý holce jsi zadělala na obrovský problémy, toto je důsledek.

• Nahlásit
3887
8.1.21 11:07

Teď a večírek? Vždyť už je tu rok Covid. Příště to chce lépe psát.

Příspěvek upraven 08.01.21 v 11:08

• Nahlásit
824
8.1.21 11:08
@topazio píše:
Ty budeš asi troll. 8o

Troll z elitní společnosti? To ty jsi troll :-)!!

• Nahlásit
3887
8.1.21 11:09
@páájaa2 píše:
Troll z elitní společnosti? To ty jsi troll :-)!!

Já troll nejsem.

• Nahlásit
Anonymní
8.1.21 11:10

@topazio Samozřejmě to nebylo teď, bylo to v létě.

• Nahlásit
14149
8.1.21 11:11

Dobrý den,

z podezření na trolla diskuzi zamykám.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Hani

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat