Vlastní gynekolog u porodu

Anonymní
15.3.21 14:45

Vlastní gynekolog u porodu

Maminky, měla jste některá vlastního gynekologa u porodu? Kdy a jak jste se s ním domluvily (i na případné odměně pro něj)? Předem díky za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33871
15.3.21 14:48

Já ne, ale má to normálně napsané v ceníku a porod musí probíhat v nemocnici, kde externě pracuje. Dřív to stálo 5000 Kč, ted nevím. Pokud by šel do nemocnice kde není zaměstnancem, tak tam má stejné postavení jako kterýkoliv jiný doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
15.3.21 14:53
@Anonymní píše:
Maminky, měla jste některá vlastního gynekologa u porodu? Kdy a jak jste se s ním domluvily (i na případné odměně pro něj)? Předem díky za vaše zkušenosti.

Ne, nehodlám platit za něco, co při běžném chodu zvládne porodní asistentka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 15:14

Chtěla jsem mít, nestihli jsme :mrgreen:
Přibližnou cenu jsem věděla už před porodem. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3169
15.3.21 15:23

Gynekolog mi to nabízel za 15 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
15.3.21 15:54

Mě se povedlo rodit ve chvíli kdy meml můj gynekolog službu v nemocnici, 2 mouchy jednou ranou. :D Ale jinak bych to asi neřešila…myslím že to zvládne každy fynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 13:16
@Anonymní píše:

Take me to dost zajima. Napada me, ze se u pristi kontroly “nenapadne” zeptam sestricek na recepci, zda muj gynekolog k porodum vubec chodi. Ale uz je to starsi pan a obavam se, ze porodu za svuj profesionalni zivot ma plne zuby :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 11:38

@zudina Bylo to ted nekdy, nebo uz je to dele? Co jsem tak pochytila v okoli, tak bezna cena za tuto sluzbu je 20 i vice tisic🤔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat