Vlastní hudba na svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.01.19 21:57
Vlastní hudba na svatbě

Před nedávnem jsem zakládala dotaz ohledně svatby ve vlastní režií… Někdo schvaloval, jiný odrazoval. Muž se o svatbě začal bavit před pár dny a nakonec to dopadlo tak, že svatba bude v restauraci. Myslím, že za slušné peníze. Chceme ale ušetřit na tom ostatním. Levnějí šaty, prstýnky, atd.
A teď přemýšlíme nad hudbou. DJ je dost drahý. Měli jste někdo postahovanou vlastní hudbu a tu pouštěli přes přehrávač, bedny. Uvažovala jsem že by to trošku řešili svědci, vypli, zapli, ztlumili. Jinak po svědkách nic moc nechci, nechci zábavu, soutěže a tak.
Už se začínám svatby bát míň..nebudu chystat maso, saláty, pomazánky, ale stejně toho bude dost…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Purkym
Povídálka 42 příspěvků 05.01.19 22:04

Zažila jsem takovou svatbu, kde byla hudba pořešená tímhle stylem :( …proto jsem na té vlastní chtěla každopádně člověka, který tomu rozumí a má k tomu patřičné vybavení. 8) vyplatilo se. Vážně super. Udělá to bezva atmosféru a lidi se baví. Také jsme neměli žádné soutěže, hry, řízenou zábavu…hudba právě udělá svý. ;)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.01.19 22:06
@Purkym píše:
Zažila jsem takovou svatbu, kde byla hudba pořešená tímhle stylem :( …proto jsem na té vlastní chtěla každopádně člověka, který tomu rozumí a má k tomu patřičné vybavení. 8) vyplatilo se. Vážně super. Udělá to bezva atmosféru a lidi se baví. Také jsme neměli žádné soutěže, hry, řízenou zábavu…hudba právě udělá svý. ;)

Bylo to hodně zle??

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 05.01.19 22:06

Taky to jde třeba přes notas a někoho pověřit,ale já si nedokážu představit že bych prosila někoho o to aby zeslaboval a zesiloval a přepínál hudbu. My jsme měli třeba Dj a ten byl fakt super a nestal ani moc, vymyslel i zábavu a byl tam dokud se tančilo ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 11631 příspěvků 05.01.19 22:07

Svagrova to tak měla a naprosto v pohodě ;) ovládal to svědek přes telefon, jen museli sehnat slušný bedny. Měli několik playlistů a hudba byla porad minimálně v pozadí skoro cely den.

Purkym
Povídálka 42 příspěvků 05.01.19 22:07

Veru1987
Bylo… :zed:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.01.19 22:08
@MisulkaP píše:
Taky to jde třeba přes notas a někoho pověřit,ale já si nedokážu představit že bych prosila někoho o to aby zeslaboval a zesiloval a přepínál hudbu. My jsme měli třeba Dj a ten byl fakt super a nestal ani moc, vymyslel i zábavu a byl tam dokud se tančilo ;)

Nevím co není moc, mě kamarádka doporučila známeho za 5000 a to prý je se slevou.

Purkym
Povídálka 42 příspěvků 05.01.19 22:09
@Tichošlápek píše:
Svagrova to tak měla a naprosto v pohodě ;) ovládal to svědek přes telefon, jen museli sehnat slušný bedny. Měli několik playlistů a hudba byla porad minimálně v pozadí skoro cely den.

Jo, možná, když někdo ví, jak na to… Tenkrát, co jsem zažila, byl fakt průšvih…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.01.19 22:09
@Tichošlápek píše:
Svagrova to tak měla a naprosto v pohodě ;) ovládal to svědek přes telefon, jen museli sehnat slušný bedny. Měli několik playlistů a hudba byla porad minimálně v pozadí skoro cely den.

to mají v hospodě, že můžeme zapnout přes flashku… ach joo nevím.

Tichošlápek
Extra třída :D 11631 příspěvků 05.01.19 22:10

@Veru1987 tak zase 5000 je fakt pohoda a nemusíš nic řešit

MisulkaP
Kecalka 174 příspěvků 05.01.19 22:11

@Veru1987 tak záleží co v těch 5000 je zahrnuté… My jsme měli taky takovou cca cenu ale měli jsme v tom tombolu, zábavu a říkám dojel. Někdy kolem. 3 a odjížděl kolem 3 ráno a nemuseli jsme se starat o písničky o nic zapl aj na přání

Prtulak
Kecalka 412 příspěvků 05.01.19 22:11

@Veru1987 pokud má někdo ze svědků cit pro hudbu a nevadilo by mu to, tak proč ne? Spíš aby tam pak nepoustel někdo zběsile hudbu pátý přes devátý (zažila jsem) Přece jen kvalita hudby určuje zábavu po celý večer a noc a ráno. Pokud by se o to měl starat jeden dva lidi už je to zodpovědnost a pokud o to „nestojí“ tak by ho to mohlo i prudit. Ono se zdá, že se to pustí, ztlumí, vypne, zapne…ale skutečnost může být jiná. Taky se to může zvrhnout v jakýsi jukebox, což do jisté chvíli dobrý,ale…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 05.01.19 22:12
@Purkym píše:
Jo, možná, když někdo ví, jak na to… Tenkrát, co jsem zažila, byl fakt průšvih…

Můžu se zeptat co na tom byl teda ten průšvih? Já se už začínám bát. My měli původně mít svatbu jen rodiče, svědci…oběd, a pak doma grilovačka s kamarády… pak teda další verze pronajatá chata, a vše si připravíme sami, pronajmu kuchařku, čísníka… to mělo být na nějakých 30tis, nakonec máme objednanou restauraci, kde jen tam to bude stát asi 25-30tis… a kde jsou další věci.

Alyss1
Závislačka 2968 příspěvků 1 inzerát 05.01.19 22:12

My meli “zivou” kapelu. Tedy dva lidi. Nejlepe investovane penize.

Notas s hidbou dobry. Potrebujes ale dobry bedny. Schopnyho cloveka. Rozsahle playlisty.

Zalezi na tom, o co ti kde. Ja chtela aby lide hodne tancovali. Na to ti notas staci. Ale az kdyz zabava jede…

Heivka
Závislačka 3489 příspěvků 05.01.19 22:13

@Purkym Kamarádi měli hudbu takhle a tedy nic moc, o moc lepší pak bylo když se vytáhly nástroje a hráli a zpívali jsme sami, dokonce jsme si s nevěstou daly tanec na stolech. Nám na svatbě DJ udělal kamarád, který to má jako koníčka. Zkuste jestli nemá někdo kdo je na svatbu pozvaný známého s tímhle koníčkem. On zapálený amatér kolikrát odvede lepší práci než profesionál. Nám takhle svatbu fotil švagr (nadšenec) a naše fotky dopadly lépe než že svateb známých kteří si platili profesionála.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >