Vlastní svatba a vycházky v době nemocenské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 03.11.14 10:04
vlastní svatba a vychazky

Krásné pondělí všem.
I když jsme s přítelem svatbu planovali již na mě začátek roku ale přišlo ZT a já pak neměla náladu ani chuť v srpnu dovča a po // pak hospitalizace (hematom) 2krát neschopenka.
Dnes jsem 14+5
A chtěli bychom udělat svatbu (listopad prosinec)
Jen rodina cca 10lidi nejspíše i bez obědu.
Ale vycházky mám 15-19hod.
Mohu dostat výjimku na jeden den?
Nebo jak to řešit?
 Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
lenk
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 03.11.14 10:08

To nevím, jestli můžeš mít vyjimku, ale vím, že někde se oddává i odpoledne. My měli obřad ve 13.30.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 03.11.14 10:10

Zkusím tam zavolat.
Přece to musí jít nějak udělat

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 03.11.14 10:11

Jo jde to na jeden den, navíc ti lékař může zažádat o neomezené vycházky

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65127 příspěvků 03.11.14 10:13
@dlouha píše:
Jo jde to na jeden den, navíc ti lékař může zažádat o neomezené vycházky

Zažádat sice může, ale podmínkou jsou zdravotní důvody a to bych tak nějak řekla, že svatba není…

VercaFi
Kecalka 121 příspěvků 03.11.14 10:13

Myslim ze na socialce jsou na to nejake formulare a s dr se nemuzes domluvit? me dala na ni soukrome cislo a kdyby neco at ji zavolam dalsi den a ona pak rekne ze sem byla u ni at nemusis letat po uradech

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 03.11.14 10:13
@j.a.n.i1 píše:
Zažádat sice může, ale podmínkou jsou zdravotní důvody a to bych tak nějak řekla, že svatba není…

Tak ale že je těhotná neznamená, že je nemocná, tak jí to můžou schválit

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65127 příspěvků 03.11.14 10:15
@dlouha píše:

Tak pokud není nemocná, tak nemá na neschopence co dělat.

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 03.11.14 10:15
@dlouha píše:

No právě. Proto na neschopenku nestačí být těhotná. A když jsi neschopná, tak je zvláštní „trajdat po svatbách“. :nevim: Chce to velkorysého lékaře nebo to risknout. Nebo se vejít do vycházek.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 03.11.14 10:16

Jsem na neschopence kvůli hrozicimu potratu který byl ba začátku 2krát krvácení jak z kohoutku hematom 4cm x7 cm.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 03.11.14 10:17
@j.a.n.i1 píše:
Tak pokud není nemocná, tak nemá na neschopence co dělat.
:mrgreen: nebudeme tady slovíčkařit ne? Já jsem taky dostala vyjímku do Brna a nejela jsem tam ze zdravotních důvodů
Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 03.11.14 10:17
@dlouha píše:

No, je těhotná, ale je na NEMOCENSKÉ, tudíž by měla být nemocná. Nevím, ale když jsem nemocná, mám na starosti jiné věci než svatbu, proto pochybuju, že by byla svatba relevantní důvod pro schválení.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 03.11.14 10:19
@Litta píše:
No právě. Proto na neschopenku nestačí být těhotná. A když jsi neschopná, tak je zvláštní „trajdat po svatbách“. :nevim: Chce to velkorysého lékaře nebo to risknout. Nebo se vejít do vycházek.

Jako já bych se za situace zakladatelky sama nevdávala, já jsem taky práce neschopná, mám neomezené vycházky a přesto můžu dělat co chci, ale to je zase úplně jiný případ

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 03.11.14 10:20

@luciekal a co si zkusit to domluvit s dr? a hlavne mas narok na 6hodin ve vychazkach :nevim:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 03.11.14 10:20

Vždyť když je člověk na neschopence má taky vycházky a je nemocný to by přece taky neměl trajdat po obchodech atd

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >