Vlastnosti a povaha podle znamení, kdy se narodilo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 15:41

Vlastnosti a povaha podle znamení, kdy se narodilo?

Ahoj. Omlouvám se za anonym, je to kvůli mému soukromí.

Zajímáte se někdo o povahu a vlastnosti lidí podle toho, ve kterém znamení se narodili?

Já bych se tedy chtěla zeptat, jak to je? Mám dítě narozené z IVF ze zamrazeneho embrya. Dejme tomu, že dítě je narozené teď v říjnu, je tedy ve znamení Vah, protože transfer byl v lednu. Ale toto transferovane embryo už vzniklo a bylo zamrazeno už o rok dříve v květnu, takže pokud by mi bylo vloženo hned, dítě by se mi narodilo v únoru a to by byl Vodnar nebo Ryby.

Dokážete mi to, prosim, někdo objasnit? Děkuju :) :kytka:, i za ponechání anonymity!! :mavam: 

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12617
17.10.21 16:00
@Anonymní píše:

Zajímáte se někdo o povahu a vlastnosti lidí podle toho, ve kterém znamení se narodili?

Já bych se tedy chtěla zeptat, jak to je? Mám dítě narozené z IVF ze zamrazeneho embrya. Dejme tomu, že dítě je narozené teď v říjnu, je tedy ve znamení Vah, protože transfer byl v lednu. Ale toto transferovane embryo už vzniklo a bylo zamrazeno už o rok dříve v květnu, takže pokud by mi bylo vloženo hned, dítě by se mi narodilo v únoru a to by byl Vodnar nebo Ryby.

Dokážete mi to, prosim, někdo objasnit? Děkuju :) :kytka:, i za ponechání anonymity!! :mavam:

Dítě je narozené v říjnu, je tedy ve znamení Vah. Je přece fuk, kdy bylo embrio zmrazené, rozhodující je, kdy se narodilo dítě. Takže kdyby ti bylo vloženo dřív, tak by dítě bylo prostě ve znamení, podle toho který měsíc by se narodilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2917
17.10.21 16:05

Objasním ti to jednoduše, dítě je narozené, a tudíž má vlastnosti ve znamení, kdy se narodilo, kdy se poprvé nadechlo. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
17.10.21 16:05

Hele čistě teoreticky, tyhle kraviny kde ti popisou povahu a osobnost podle data narození vznikly kdysi dávno, ještě předtím, než někoho jenom napadlo, že někdy bude možné něco mrazit a uměle se oplodnovat :D s tím se tam jaksi nepočítalo, takže pokud tomu chceš věřit, tak jeď klasicky podle narození. To bys musela měnit třeba i cinsky horoskop, kde jde zas zas o rok :nevim: prostě se tu s nějakým mražením nepočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 16:17

Děkuju všem, jasně, já to taky brala spíš podle měsíce narození :) ale to víte, ženská na mateřské, furt něco řeší, a k tomu navíc takové kravinky :mrgreen: :mrgreen: vrtalo mi to v hlavě :nevim:.
Díky moc a hezkou neděli :kytka:!!

• Citovat
  • Nahlásit
2457
17.10.21 16:21
@Anonymní píše:
Děkuju všem, jasně, já to taky brala spíš podle měsíce narození :) ale to víte, ženská na mateřské, furt něco řeší, a k tomu navíc takové kravinky :mrgreen: :mrgreen: vrtalo mi to v hlavě :nevim:.
Díky moc a hezkou neděli :kytka:!!

Tak na mě něco sedí ze znamení v kterém jsem se narodila a něco ze znamení v kterém jsem se měla narodit. Rozdíl 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
17.10.21 16:24

Já se měla narodit ve znamení váhy, ale narodila jsem se dřív a jsem v panně, upřímně nesedí na mě ani jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 16:34

Já sama jsem ve znamení Vah a váha jsem úplně ta pravá :palec: vše na mě sedí skoro do puntíku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4947
17.10.21 16:50
@Anonymní píše:

A teď si vem, že díky IVF se ti uvolnily vajíčka, který by se uvolnily třeba až za několik měsíců… Takže to vlastně sedí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 16:55

@jita22 njn, máš pravdu, to mě vůbec nenapadlo :zed: řeším blbiny :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
36792
17.10.21 17:10

Každý člověk je originál a nelze ho zapasovat do 12 znamení. Takže je fakf fuk, kdy se narodilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
17.10.21 18:16

Četla jsem knihu o znameních.. souhrn různých názorů..
A pak fakta. Jak znamení vznikaly ap… Fakta jsou taková, že většina charakteristik každého znamení je pozitivních a tedy pohladí na duši každého z nás a tak se s nimi rádi ztotožňujeme. Každý ve znamení má ale i své negativní stránky… A to protože jiné výzkumy dokázaly, že pokud je vše jen zalité sluncem se samými superlativy, tak o tom člověk začne lehce pochybovat. Takže ty negativní stránky dodávají na věrohodnosti.
Já jsem ryba.. ano, sem tam si tu charakteristiku přečtu, ale beru to s rezervou…
Lidi, co to berou moc vážně jsou pro mě hlupáci. Myslím tím uvedu příklad: rande s klučinou, který první co chtěl vědět bylo „jaké jsi znamení“? Já odpověděla, že ryba a on na to: Tak to nemá vůbec cenu… :potlesk: :potlesk: :potlesk: :mrgreen: :pankac:

Jinak k tvému dítěti…
Asi bych to brala podle toho, kdy se vážně narodilo… :) přišlo na svět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
25.10.21 19:28

A teď si představ, že když mu jsou 3 měsíce…tak mu je vlastně už spíš rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat