Vlasy ála chemlon, drn, květák...

Hodaka
2.3.12 15:21

Vlasy ála chemlon, drn, květák....pom

:mavam:
Potřebuju poradit, mám dceru která má hrozný vlasy, vypadají jak chemlon :roll: fakt hrůza :roll: když ji je umyju, vyfoukám tak to má pěkný pár hodin.Tak jsem koupila žehličku, to vydrží pěkný tak dva dny, ale na vršku už to je i druhý den divný :think: a zas 3 x týdně ji pálit vlasy :nevim: to bude mít za chvilku ty vlasy uplně v ......žehličku mám dobrou, s nějakou tou super plochou ;) ale stejně si myslím že to není uplně to nejlepší :nevim:
Tak mě napadlo, neexistuje nějaký přípravek na uhlazení, je mi jasný že to bude chemie, dceři je 13 takže to nevadí.
Pokud tady je někdo kdo má podobný problém, tak mi určitě poradíte že jo? :lol:

Mašinkou ji sjet nemůžu je jí 13 :mrgreen:

Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9904
2.3.12 15:25

nech jí zažehlit keratin a máte na 4 měsíce pokoj. Když vybereš kvalitní keratin a koupíš jí šampon a balzám s keratinem, vydrží hezky dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
2.3.12 15:29
ygreen píše:
nech jí zažehlit keratin a máte na 4 měsíce pokoj. Když vybereš kvalitní keratin a koupíš jí šampon a balzám s keratinem, vydrží hezky dlouho.

kde, co za kolik ? můžeš to rozvést, já vůbec nevím co to je :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1456
2.3.12 15:31

chce to kvalitní pěči, nepíšeš jakou vlasovou kosmetiku používá, nebo jestli ji před tím žehlením vlasy chráníš. poohlídni se po profi kosmetice, na internetu je k dostání a nestojí o moc víc než drogeriové produkty :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
2.3.12 15:34

Pokud ma presusenej chemlon (jako ja - ja to mam navic kudrnaty, proste chemlonovej pudl), tak mi pomahaji vlasova mlika nebo oleje. Mam tak suchy vlasy, ze klidne parkrat denne. Nejvic mi vyhovuje toto: http://vlasova-regenerace.heureka.cz/…kura-150-ml/ (lehce vetru kazde rano a dle potreby) a toto: http://pemi.cz/…ve-9685.html , pouziti stejne ;) Bez ranniho navlhceni a natreni bych nevysla z domu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
2.3.12 15:35

Kopupila jsem od syossu nějakou ochranu před teplem :think: šampon má Nivea, a rozčesávač v rozprašovači od Schvarzkopf.

• Nahlásit
  • Citovat
1456
2.3.12 15:45
Hodaka píše:
Kopupila jsem od syossu nějakou ochranu před teplem :think: šampon má Nivea, a rozčesávač v rozprašovači od Schvarzkopf.

zkus šampon http://www.zbozi-vlasy.cz/…pon-g59.html a pod žehličku http://www.zbozi-vlasy.cz/…y-g5838.html jsou to sice vyšší ceny, ale šampon má 1500ML, toho krému stačí trochu a je to navíc v profi kvalitě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
2.3.12 15:48

Aliiku má suchý, né kudrnatý ale takový vlnitý :poblion: :oops: zkoušela jsem i gel ale k prdu, koupím to jak jsi dala odkaz na tu kůru, a ten druhý odkaz to máme, akorát růžový na lámavé vlasy, tak koupím ten žlutý :think: a jaký používáš šampon, taky nějaký spešl?já nevím po kom ty vlasy má :zed: ani po sousedovi být nemůžou, ten byl plešatý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Hodaka
2.3.12 15:50
burgundy píše:
Hodaka píše:
zkus šampon http://www.zbozi-vlasy.cz/…pon-g59.html a pod žehličku http://www.zbozi-vlasy.cz/…y-g5838.html jsou to sice vyšší ceny, ale šampon má 1500ML, toho krému stačí trochu a je to navíc v profi kvalitě ;)

děkuju :hug: už si to zapisuju ;) no šampon sice stojí, ale zase ho je na dlouho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
8595
2.3.12 15:50

Ja pouzivam detske sampony (takovou tu baby radu, treba Nivea), prijde mi, ze cim vymakanejsi sampon, tim vetsi zatez pro vlasy. Ale chce to vyzkouset :nevim: A tedy vzdy po umyti kondicioner, jinak bych ty svoje krepaty kudrlinky uz nerozecesala, mam stejny hnedy od Schwarzkopf jako tu kuru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
2.3.12 15:59
Aliik píše:
Ja pouzivam detske sampony (takovou tu baby radu, treba Nivea), prijde mi, ze cim vymakanejsi sampon, tim vetsi zatez pro vlasy. Ale chce to vyzkouset :nevim: A tedy vzdy po umyti kondicioner, jinak bych ty svoje krepaty kudrlinky uz nerozecesala, mam stejny hnedy od Schwarzkopf jako tu kuru ;)

děkuju moc :hug: zkusím nejdřív to od tebe, a až potom to dražší od Burgundy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
8764
2.3.12 16:50
Hodaka píše:
ygreen píše:
kde, co za kolik ? můžeš to rozvést, já vůbec nevím co to je :oops: :oops:
Hodako, já mám inzerát v bazárku, keratin jsem vyhrála v tombole, klidně ti poukázku pošlu zadara, ale je to v K.Hoře. Já to fakt vůbec nepotřebuju.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
2.3.12 17:11

Já bych to řešila s odborníky. (Sama tak vše, pokud dojdou nápady, dělám.) Buď nějaký dobrý kadeřnický salon, kde jí udělají diagnostiku typu vlasů a doporučí vhodnou vlasovou kozmetiku a způsob úpravy. Nebo pokud by to bylo až moc dramatické a obtěžující, tak klidně i kožní Dr. (Obojí nejlíp na doporučení.)I Dr. může doporučit co a jak dělat a s jakou kozmetikou - třeba lékárenskou. Vím, že každá Ti chce poradit, jak nejlíp umí, ale na experimenty a metodu pokus x omyl bacha. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
2.3.12 17:16

Nevim jak moc je to strasny ( doufam, ze nema vlasy po mamince- soudim podle fotky :lol: ), ale pokud ma vnity vlasy tak NECESAT! Umyt, sampon , kondicioner, syoss vyhod :mrgreen: , kup ji penovy tuzidlo got2b od Schvarzkopfu na vlnity vlasy, po umyti ji to do vlasu nanes ( jakoby pomackat) nechat uschnout volne.
Ja kdyz si vlasy rozcesu tak mam helmu, rozcepirenou, hnusnou. Vlnity vlasy se cesat nesmi, max tim 4 zubym hrebenem az druhej den. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hodaka
2.3.12 17:26
Weru píše:
Nevim jak moc je to strasny ( doufam, ze nema vlasy po mamince- soudim podle fotky :lol: ), ale pokud ma vnity vlasy tak NECESAT! Umyt, sampon , kondicioner, syoss vyhod :mrgreen: , kup ji penovy tuzidlo got2b od Schvarzkopfu na vlnity vlasy, po umyti ji to do vlasu nanes ( jakoby pomackat) nechat uschnout volne.
Ja kdyz si vlasy rozcesu tak mam helmu, rozcepirenou, hnusnou. Vlnity vlasy se cesat nesmi, max tim 4 zubym hrebenem az druhej den. ;)

no podobný jak já na fotce :lol: to je možná pravda s tím hřebenem :think: protože když to necháme volně uschnout s tím rozčesávačem tak je to lepší :think: jak to učešetak je to :poblion: a ještě se češe kartáčem, to je asi uplně na prd co? ten bezubý hřeben máme ;)
já věděla že mi tady fundovaně poradíte :hug: :lol:

Afrodité já to nejdřív zkusím co radí holky, a potom vyhledám odborníka, přece jen má ty vlasy do konce života ;)

Paoloska děkuju, jsi moc hodná, ale já jsem z HK ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama