Vlasy Dominiky Gottove

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
69
25.1.22 23:40

Vlasy Dominiky Gottove

Pro odlehceni - libila se vam na ni vice blond barva vlasu nebo nynejsi hneda? Za me bruneta :-) jsem podobny svetly typ a uvazuji take nad hnedym prelivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
605
25.1.22 23:51

Blond jí slušela, ale o vlasy se nestarala, celkově to vypadalo příšerně. Ten hnědý přeliv ji také docela sluší, není to nic co bych neskousla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6717
26.1.22 01:16

Tmava barva obecne dela starsi a Domine by pomohl jedine snad uz jen dobry psychiatr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36959
26.1.22 04:44

Co vlasy, ale ten její klip :zed: Pustila jsem si ho včera jen proto, že jsem někde četla, že podle některých ohlasů je lepší než Srdce nehasnou a písně od Ivany :mrgreen: Fakt není. Ač protekční mladé Gottky ani jejich matku nemusím, klip Dominiky je zoufalství, prochlastaný, monotónní, hrubý hlas. To mohli zvukaři upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
26.1.22 05:57
@Ema8338 píše:
Pro odlehceni - libila se vam na ni vice blond barva vlasu nebo nynejsi hneda? Za me bruneta :-) jsem podobny svetly typ a uvazuji take nad hnedym prelivem.

Je pravda, ze teď je Karlovi ještě podrobnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58682
26.1.22 06:04

Blonďatá je hezčí. To je jasné. Černá je pro ni moc surová a nepřirozená.
Dominika je prostě nešťastná osoba. Je evidentní, že je velmi psychicky labilní. Svůj stav sama nezvládá. Potřebuje na sebe poutat pozornost. Protože nic nedokázala, nic svého nemá, děti nemá. Jen toho divného manžela. Dělá ostudu sobě, své mamce a vše blízkým. Nic jiného totiž neumí. Je mi jí líto. Ale nikdo ji nepomůže, jestli sama nebude chtít.
Tou písničkou mi přijde, že chce soupeřit s tou mladších dcerou Gotta. Což je její vrchol trapnosti a zoufalství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42526
26.1.22 06:10

Co vlasy, ale obličej má divný, hrbolatý, tak zvláštní. Myslíte, že to je z alkoholu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58682
26.1.22 06:18
@jkra píše:
Co vlasy, ale obličej má divný, hrbolatý, tak zvláštní. Myslíte, že to je z alkoholu?

Tam bude víc faktorů. Chlast, ten její marný život, hubnutí, přibírání. A nejspíš býval botox a další úpravy dřív. Teď nejsou a je to prostě znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42526
26.1.22 06:25
@Kelsey píše:
Tam bude víc faktorů. Chlast, ten její marný život, hubnutí, přibírání. A nejspíš býval botox a další úpravy dřív. Teď nejsou a je to prostě znát.

No, vždycky si říkám, že je jen o rok starší než já. Strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
26.1.22 06:46

Pekny vlasy ma v tom klipu, ale to je bohuzel paruka. Jinak me prisel v tom klipu ten jeji hlas takovy neprirozeny, ale podle me, zase celkove neni ten klip zase tak spatny pocin.
Ono kdo nesnasi jakekoli Gottovky, tak kdyby nazpivaly treba,,klip cely ze zlata”, tak lidi reknou, ze to stalo za ……

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16511
26.1.22 07:12
@Kelsey píše:
Dominika je prostě nešťastná osoba. Je evidentní, že je velmi psychicky labilní. Svůj stav sama nezvládá. Potřebuje na sebe poutat pozornost. Protože nic nedokázala, nic svého nemá, děti nemá. Jen toho divného manžela. Dělá ostudu sobě, své mamce a vše blízkým. Nic jiného totiž neumí. Je mi jí líto. Ale nikdo ji nepomůže, jestli sama nebude chtít.
Tou písničkou mi přijde, že chce soupeřit s tou mladších dcerou Gotta. Což je její vrchol trapnosti a zoufalství.

Souhlasím.
Jen k těm blond vlasům - tam bych dala jiný odstín blond, do medova.
V obličeji je vidět, že to není zdravá žena. Škoda, že nemá pořádnou práci, vzdělání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11788
26.1.22 07:36
@Kelsey píše:

Gott to ještě vylepšil, věděl jaká je a odstřihnul ji od peněz. Ostatní z rodiny žijí v luxusu a z ní se stala černá ovce rodiny.
Pokud je nezodpovědná, měl vytvořit svěřenecký fond a nechat jí vyplácet menší doživotní rentu.
Nemůže si za to sama, dostala dost blbé karty do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42526
26.1.22 07:39
@drewlet píše:
Gott to ještě vylepšil, věděl jaká je a odstřihnul ji od peněz. Ostatní z rodiny žijí v luxusu a z ní se stala černá ovce rodiny.
Pokud je nezodpovědná, měl vytvořit svěřenecký fond a nechat jí vyplácet menší doživotní rentu.

Jo, třeba 1000€ měsíčně. Z toho, co po něm zbylí, to je nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16511
26.1.22 07:40
@drewlet píše:

Prý dostala a rozfofrovala neskutečné peníze.
Pořád si myslím, že kdyby měla vzdělání a práci, že by se jí žilo lépe. Četly jste některá, co vystudovala, jestli něco studovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42526
26.1.22 07:42
@EMicina píše:
Prý dostala a rozfofrovala neskutečné peníze.
Pořád si myslím, že kdyby měla vzdělání a práci, že by se jí žilo lépe. Četly jste některá, co vystudovala, jestli něco studovala?

Nějakou střední hotelovou. Jo, máš pravdu, vzdělání. Ona vše má o ničem, jalové. Přitom startovací podmínky měla luxusní. Jenže máma tanečnice, otec Kája… Mít její podminky, mám Harvard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat