Vlasy - jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
simelka
Kecalka 160 příspěvků 27.11.18 12:50
Vlasy jak na ně!

Ahoj holky, vím, že je tu hodně diskuzi na téma padajících vlasů, ale napadlo mě založit tuhle diskuzi, kde bychom si sdělovaly zkušenosti s přípravky, vyšetřeními, doplňky stravy a pod… Prostě cokoli, co kdo kdy absolvoval s nadějí, že mu to vyřeší problém s vlasy (padání, kvalita, hustota…).
Já jsem vyzkoušela následující :
Kosmetika: šampon plantur 39, capilan šampon i vlasová voda VŠE BEZ VÝSLEDKU
Doplňky stravy : methionin (užívám cca 3 týdny), donna hair (mám za sebou 3 měsíce), biosil plus (zatím používám týden) ZATÍM TAKY ŽÁDNÝ EFEKT
Vyšetření : před 1,5rokem jsem byla u trichologa a dozvěděla jsem se, že podle něj nic nepomůže
Před cca 7 lety jsem byla na klinice esthé a kromě odlehčení v peněžence jsem se dozvěděla, že mám alopecii, jsem dostala nějaké vitamíny (název už nevím), ale výsledek opět žádný.

Teď mě láká Centrum zdravé vlasy na Vinohradech. Byl někdo? Budu ráda za každou radu a zkušenost!!!
Háru zdar :D

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 27.11.18 12:53

Blbě řečeno, ale pokud máš alopecii, nepomůže ti vůbec nic :nevim:

simelka
Kecalka 160 příspěvků 27.11.18 13:00

@Aduš8 toho se taky bojím :,(
Ale ta diskuze není minena jen k vyřešení mých vlasových trablu. Třeba je nás víc, co už něco vyzkoušely a bylo by bezva si sdělit zkušenosti.
A i když moje vyhlídky nejsou asi moc růžové, tak stejně ještě doufám, že se to aspoň trochu zlepší :)

Helca83
Kecalka 401 příspěvků 27.11.18 13:36

Podle kadernice i kosmeticky snad mozna revitalon anebo revalid v max davkovani. Biosil je slaby, vetsine po nem rostou spis chlupy nez vlasy bohuzel :think:

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 27.11.18 13:53

Nemam zadny problem, spis se mi rovnaji hormony po porodu a padaji mi vlasy (jako asi kazde)… Padani to nezastavi, ale roste mi plno novych po samponu a kure od Klorane, rada Chinin ;)

tabusenka
Kecalka 286 příspěvků 27.11.18 14:13

To je asi normální tou hormonální změnou. Mě strašně vypadávali vlasy když jsem zhubla. Nevíce mi pomohli přípravky kerastase. Časem mi vlasy zase zhoustli, ale v době kdy jsem měla na hlavě fakt prd mi šampon a balsam kerastase aspoň vytvořil dojem objemu, Používám ho pořád akorát kombinuju s obyč fruktisem kvůli ceně

scentini
Závislačka 3462 příspěvků 27.11.18 14:17

Me po prvnim porodu pomohl methionin, ted ho beru zas. Rostou mi nove vlasy.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 27.11.18 14:28

Mě teď začaly hodně padat vlasy, příčina bude asi rozhozená štítná žláza (nebrala jsem léky, jak jsem měla). Ty máš štítnou v pořádku? K vůli tomu vypadavani jsem se po tom pídila a ta štítná žláza to dost ovlivňuje
Jinak mě na nemoci zabírají přírodní přípravky od firmy Serafin, tak jsem si teď koupila kapsle přímo na vlasy a uvidíme, moc dlouho je ještě neberu, ale připadá mi, že je to trochu lepší. Jinak ještě jsem si k tomu koupila šampón na posílení vlasů od Siberca, taky by to mělo být přírodní. Přijde mi to lepsir, než do sebe a na vlasy cpát ještě nějakou chemii.

simelka
Kecalka 160 příspěvků 27.11.18 16:56

@IvaX tu štítnou žlázu si chci taky nechat vyšetřit, ale tam jdu až v prosinci, tak uvidíme.
@tabusenka kerastase mám nějaký balsam taky. Máš nějakou extra kosmetiku od nich přímo na objem?

tabusenka
Kecalka 286 příspěvků 28.11.18 12:57

@simelka Používám šampon Kérastase Volumifique Bain Volume, ještě je super na objem sprej Volumifique Spray Volume, zkoušela jsem ho od kamarádky ale ještě jsem se nedokopala si ho koupit :D

Helca83
Kecalka 401 příspěvků 03.12.18 11:20

@NejedlaAlena :palec: to zni dobre :potlesk:

simelka
Kecalka 160 příspěvků 03.12.18 15:17

@NejedlaAlena no to vypadá fakt nadějně :D

008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 15:20

Já přestala barvit vlasy a už nepoužívám horký vzduch, nebo foukání úplně omezuji a moje vlasy jsou po roce úplně skvělé :D ale podotýkám po roce.. Stále používám masky a kondicionéry, ale nic zaručeného jsem za tu dobu neobjevila.. :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >