Vlasy (jako spálené) - prosím poraďte

472
20.4.17 10:17

Vlasy (jako spalene) Prosím poraďte

Ahoj holky, zkouším tu napsat, jsem z toho nestastna, zobu tabletky na vlasy, používám kvalitni vlasovou kosmetiku a na melir chodím jednou za tri mesice jen odrosty, vubec nezehlim ani nefenuji, presto se mi za pul roku neuvěřitelně zničily vlasy :( uz nevim co s nemi…co vic, mam po cele hlavě zlamane kusy vlasu hlavně nahoře, a na ježka nechci. Prosím jakoukoliv radu jestli se to dá zachranit, vypadaji opravdu hrozne..premyslela jsem jestli to muže byt tim, ze před rokem jsem přestala jist antikoncepci od te doby to šlo z kopce a do toho stres :zed: moc děkuji za odpoved :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20.4.17 10:36

No já začala brát od Nahrinu -Basico, jsou to přírodní minerály, takový prášek, bere se lžička dvakrát denně… Chutná to nijak, jako křída bych to přirovnala, ne že bych je někdy jedla :) začala jsem to používat na doporučení, aby mi po porodu nevypadaly, je to na nehty, vlasy, kosti… Prostě vyvážený poměr minerálů co tělo potřebuje. A od té doby co beru mám nehty pevné, vlasy neskutečně rostou a hodně zhoustly a zpevnily se… Samozřejmě, že to může být vlivem těhotenství, ale spíš se mi to spravilo co to beru…
Můj názor je, že se musí vždycky spravovat zevnitř těla a az potom pomůže nějaká vlasová kosmetika. Nejlépe šampony bez silikonu, parabenu apod… Spíše přírodni kosmetika
To má zkušenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
20.4.17 10:52

Mám to samé, bojuju s tím taky, objevuje se mi to v pravidelných cca 3 letých cyklech, kdy mi vlasy jakoby ulítají cca 10 cm od temene. Stalo se mi to znova na podzim, do teď je léčím :D Hned jak to odrostlo na únosnou mez, mi to kadeřnice opatrně odstřihala, ty konečky, aby jim pomohla. Začala jsem dávat aragonový olej po umytí, vetřít do konečků a k tomu dvakrát do týdne si večer napatlám vlasy rakytníkovým tónikem od Alpy a jdu si s tím lehnout a ráno umyju. Ono to dost zmastí vlasy, ale natáhnou do sebe ten rakytník a dělá jim to dobře. Pak to střídám s lopuchovým tonikem. Pak mám od kadeřnice kondicionér s obilných klíčků, šampon používám tedy běžný Elseve od Loreálu. Včera jsem tu zakládala diskusi, jak si udělat domácí šampon z bylinek, bohužel mi nikdo neporadil, jestli má zkušenosti. Našla jsem si na to recept na netu. Jinak chodím taky co 2 měsíce na melír, jen odrosty, nepřetahování přes celé vlasy a přesto se mi to stalo. Přičítám to dlouhé zimě a oslabení. Přestala jsem doma nosit skřipec na vlasy, protože mi přišlo, že jak je mám zatočené nahoru a chycené, tak v tom místě je vlastně lámu a tam mi to asi odpadalo. Takže jen látkovou gumičku na volno. Ven chodím stejně s rozpuštěnými. Já je foukat musím, schnou mi dlouho a mám je vlnité. Ale když vím, že se nikam nechystám, tak je večer umyju a nechát uschnout, ráno jsem tedy jak kokršpaněl, ale to se nedá nic dělat. Kadeřnice je z toho zoufalá, protože jsem k ní začala chodit po tom, co se mi to stalo po obarvení u mé dlouholeté kadeřnice, ale tam byla evidentně její vina, barvila mě špatně a opakovaně mi přetahovala odbarvení přes celé vlasy.Tato kadeřnice je skvělá a hledá důvody proč se mi to děje, ale na nic jsme nepřišli. Prostě jednou za pár let mi to ulítá no. Vlasy jsem měla do půl zad ve spodní řadě, nechala jsem je ustřihnout na lopatky, ale už mi zas hodně narostly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
20.4.17 10:52

Zkus sampon od bione obilne klicky a keratin, to vlasi opravdu ozdravi a stoji par korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
4874
20.4.17 11:43

Co pouzivas za kosmetiku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
20.4.17 12:30

To neni spaleny ale polamany. vykasli na kosmetiku se silikonama a parabenama. pokud mozno nebarvi, melir je svinstvo. nepatli na to masky ani kondise. a na zobani radoby ozdravujicich bobulek bch se taky vykaslala.je to podfuk. olamany vlasy ti pilule nespravi. to musis zacit ty sama.tim odbarvovanim bych zacla. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1871
21.4.17 01:31

Prestat barvit nebo aspon jdi do napr. hnede (ne melir, ten nejvic nici, taktez blond barvy).Jak tu nekdo pise, PILULE NEPOMOHOU. Davej masky na znicene vlasy z Yves Rocher (zabalit hlavu a nechat nekolik hodin!!!na hlave).Stres, antiko nehraji az tak roli, mas to spis znicene barvenim. Domaci rady jako zabaly z vajicka take nanic, opravdu jedine maska z Yves Rocher a hodiny nechat na hlave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1871
21.4.17 01:46

P. s.a sestrihat, zkratit vlasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 01:49

Na zlamany vlasy je ti jakakoli kosmetika a pilulky k prdu. Sama mam melir, asi dva roky, vlasy polamany, samozrejme. Podle kadernice v hoodne dobry kondici, na to, ze pomalu denne zehlim a obden fenuju. Nepouzivam skoro nic, jen tepelny stit a olej do koncu vlasu, obcas zabal z olivace. A hlavne pravidelny zastrihavani. Vlasy rostou jak zbesily, to ze jsou polamany je holt nutna dan za odbarvovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
21.4.17 16:37

@Azeretereza a jaký tepelný štít používáš, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 19:04
@padandy píše:
@Azeretereza a jaký tepelný štít používáš, prosím?

Mela jsem od Avonu, Got2be a ted mam Syoss. Zadny drahy znacky. Po fenovani a pred zehlenim davam jeste olej od kadernice, kterej by mel chranit pred teplem. To nevim, co je za znacku, nejaka kadernicka :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama