Vlasy po brazislkém keratinu - jak dlouho vám vydržel efekt?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 22:12

Vlasy po brazislkém keratinu

Jaké jste měli vlasy po keratinu?
Jsem týden po keratinu, kadeřnice mi říkala, že rozdíl před keratinem a po poznám a bude znát velmi dlouho. A doplnění keratinu bude stačit až za půl roku, možná až za rok.
Mám 15 let nebarvené vlasy, dlouhé a nezničené, zničené byly jen konečky podle kadeřnice, ale konečky o 5 cm ostříhala, takže by už vlasy zničené být neměly…
Trvalo to asi 3 hod, peněz zaplaceno šíleně a je to jedna z těch top kadeřnic, podle hodnocení ostatních.
Snažila se to jo, ale… Mám fotku na srovnání, vlasy doopravdy nádherné.
3 dny neumyté, dokonce jsem je umyla až po cca 92 hod. I když poté asi po 5 hod. jsem šla do bazénu. Nepoužívám žehličku. Šampon a kondicionér jsem koupila od ni.
Ale teď po týdnu rozdíl nevidím. Nejsou sice tak elektrické jak byli, ale rozlítané na všechny strany, jestli proto že nepoužívám žehličku :think:
A zacuchávají se i tak, hlavně po bazénu jsem měla velký problém je rozčesat…
Nevím, čekala jsem asi víc. Minimálně ne tak rozlítané vlasy a že vydrží trochu rovné. Trochu minimálně se vlnily, ale to se mi líbilo, protože vlny kulmou mi nikdy nevydržely, ale aby se po týdnu začali vlnit, myslela jsem, že mají vydržet rovné i ona říkala, že vydrží rovné…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35697
30.6.22 22:17

Mohu se zeptat, jak přesně u těch vlasů postupovala? Vlasy se mají nejprve hloubkově očistit od kovů a usazenin, potom nanést keratin a poté zažehlit. Bylo to tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
30.6.22 23:28

Keratin jsme aplikovaly na tobě podobné vlasy doma a znát to bylo, ale u rovných to prostě není tak výrazné.

Mně na dlouhé rovné vlasy pomáhá arganový olej, umyju si je šamponem a do mokrých délek dám kapičku. Jsou pak hladké, nejsou suché, dobře se rozčesávají, necuchaji. Všechny kondicionéry a pod byly na prd, tohle je pro mě bezkonkurenční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat