Reklama

Vlasy po použití Olaplex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 08.01.18 20:59
Vlasy po použití Olaplex

Hezky večer všem :mavam:
Kdo z vás již zkusil u kadeřníka péči Olaplex?
Zajímalo by mě, zda to stojí za ty peníze… Jestli se ta investice u kadeřníka vyplatí… Jestli jsou blond vlasy opravdu v takové super formě???
Děkuji za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLenca27
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 08.01.18 21:03
@MaminkaLucka píše:
Hezky večer všem :mavam:
Kdo z vás již zkusil u kadeřníka péči Olaplex?
Zajímalo by mě, zda to stojí za ty peníze… Jestli se ta investice u kadeřníka vyplatí… Jestli jsou blond vlasy opravdu v takové super formě???
Děkuji za odpovědi.

Jo, vlasy po tom vypadaji jako vyzehlene, uplne jina kvalita. Ale pak jsem mela pocit, ze mi zacaly vic padat. Jestli to s tim souviselo, nevim.

Uživatel je onlineyasmine5
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 08.01.18 21:17

A ten Olaplex je vlastně co, nejaka kura nebo olej po umyti vlasů? Je to jen pro blondyny? :mrgreen: Ja mam hodne znicene, suche vlasy od žehlení ale kdyz se nevyzehli jsou uplne znicene na pohled :roll: Da se to sehnat na netu nebo kolik to stoji?

krispyna
Kecalka 451 příspěvků 08.01.18 21:29

Casto delam razantni skoky v barve a jinak nez s olaplexem uz bych do toho nesla:) Asi po trech aplikacich jsem z cerne byla blond bez nejakych upalenych koncu. Rozmezi do jednoho roku:) Bez nej by mi urcite neco upadalo. Dávám 400,– k barve.

krispyna
Kecalka 451 příspěvků 08.01.18 21:33

@yasmine5 Olaplex se pridava do barvy nebo meliru. Da se s nim prekrocit doba pusobeni a tim dosazeni vetsiho zesvetleni bez radikalniho poskozeni. Muze se pouzit i samostatne jako kura. Da se koupit cast 3, ktera se pak pouziva na udrzovani, ale ja ho vzdy mela jen u kadernice v barve. Je dost drahy.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 08.01.18 21:40
@yasmine5 píše:
A ten Olaplex je vlastně co, nejaka kura nebo olej po umyti vlasů? Je to jen pro blondyny? :mrgreen: Ja mam hodne znicene, suche vlasy od žehlení ale kdyz se nevyzehli jsou uplne znicene na pohled :roll: Da se to sehnat na netu nebo kolik to stoji?

Je to přípravek, který se přidává do barvy, či melíru.
Má to opravit vnitřek vlasů.
Na netu je k dostání za skoro 3 tisíce. :roll:
A je k dostání i levnější varianta, ale to je Olaplex 3. A to je právě kůra po mytí pouze. Nemá takový efekt.
Stojí podstatně míň.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 09.01.18 23:37

Me Olaplex pomaha, nechavam si delat u kadernice pokazde s barvou a doma udrzuji 3 :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >