Vlasy - obarvení a přebarvení, dělám to správně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 23:18
Vlasy, prebarveni, odbarveni

Krásný večer všem. Mám menší prozbu, doma jsem si obarvila vlasy na takovou tmavší hnědou, ovšem mi to nechytlo všude a někde mám světlejší praminky, někde tmavší a vypadá to vážně blbě. Ovšem, v rodině je trochu větší krize, co se týče peněz, takže na kadeřníka můžu zapomenout. Ovšem, chtela bych se prebarvit na černo-růžovou (jedna půlka černá, druhá půlka růžová). Moje otazecka zní, jestli mám tu jednu stranu, tam, kam chci dávat růžovou, mam nějak ze světlit, aby mi chytla správná barva? Popřípadě čím?

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7841 příspěvků 11.06.19 23:23

Promiň - ale pokud je protebe složitá aplikace jednoho odstínu, tak na kombinaci černé a růžové zapomeň, protože kromě toho že si spálíš vlasy, tak to bude vypatat extrémně idiotsky.

Ještě je školní rok, tak si zkus domluvit sjednocení barvy v kadeřnickém učilišti a nenič si vlasy.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 12.06.19 02:08
@Anonymní píše:
Krásný večer všem. Mám menší prozbu, doma jsem si obarvila vlasy na takovou tmavší hnědou, ovšem mi to nechytlo všude a někde mám světlejší praminky, někde tmavší a vypadá to vážně blbě. Ovšem, v rodině je trochu větší krize, co se týče peněz, takže na kadeřníka můžu zapomenout. Ovšem, chtela bych se prebarvit na černo-růžovou (jedna půlka černá, druhá půlka růžová). Moje otazecka zní, jestli mám tu jednu stranu, tam, kam chci dávat růžovou, mam nějak ze světlit, aby mi chytla správná barva? Popřípadě čím?

Do toho bych se nepouštěla a raději šetřila na kadeřníka.

Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 12.06.19 05:03

To nepůjde, když sis dala tmavě hnědou z toho růžovou neuděláš, musela bys tu barvu stáhnout a celou tu půlku hlavy odbarvit úplně na blond, jinak ti růžová nechytne. A potom aplikace te černé bych se taky bála, že se ti to namatla i do té půlky vlasů co chceš naopak zesvetlit. Tohle fakt není práce pro někoho, kdo není schopný si na hlavu napatlat jednolitě hnědou :roll: když půjdeš ke kadeřnici a necháš si spravit tu hnědou tak zaplatíš min nez co by tě stál tenhle další pokus (a aspoň ti zůstanou celé vlasy, věřím že tím odbarvovanim by sis je ještě upalila) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama