Vlasy,nehty, váha...co doplnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 20:49
Vlasy,nehty váha...co doplnit???

Hezky večer, holky…
Potrebuju vaše tipy..poslední mesice se začínám rozpadat :jazyk: během léta jsem nějak spadla par kilo pod svou minimální váhu…a moc se mi nedaří dostat se zpátky, před 2 měsíci mi začaly nějak víc padat vlasy a jsou celkove slabší a hrozné jemne, teď pozoruju i lámave nehty, jsem o něco víc unavená a řekla bych, ze i víc podrážděna - mám s detma i manželem min trpělivosti :think: :roll:
Stitna žláza, cukr, všechny tyto základní věci jsou zkontrolovany, podle mě proste potrebuju něčím nadopovat, přece jen 2 malé děti, dlouhodobe kojení, málo spánku…beru pangamin, zinek, hořčík..stravu řeším pořad, jsem v tomto docela zběhla, ale určitě u sebe potrebuju navýšit bílkoviny, s tím mám asi problém…co pomohlo vám, holky? k obvodakovi na krev na rozbor minerálu se mi moc nechce, teď - v době všech možných nemoci, ale v nejhorším to zvládnu :think: dekuju :kytka: :kytka:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 29.10.18 20:53

Co znamená dlouhé kojení? Já odstavila už teď, c roce dítěte, byla jsem neustále nemocná, unavená a bez nálady. Nekojím 14 dní a cítím na sobě změnu. Alespoň únava už není tak hrozná.

tiny_girl
Kecalka 333 příspěvků 29.10.18 21:04

Ahoj :mavam: já kojila dvě děti po sobě 2,5 roku a hned na to druhé 13 měsíců, druhé se mi odstavilo samo teď v květnu a od tý doby taky šílenost,vlasy a nehty :poblion: v lékárně mi paní řekla že jsem VYKOJENÁ :lol: koupila jsem vlasové hnojivo a super :palec:

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 21:07

Kojení bych jako hlavní problém nebrala…proste mi něco chybí…to by klidně mohlo i bez kojení…ale jasne,když se to tak všechno sečte…výsledek je takový jaký je…OK vlasové hnojivo…co to je??? :P

tiny_girl
Kecalka 333 příspěvků 29.10.18 21:11
@iizabela píše:
Kojení bych jako hlavní problém nebrala…proste mi něco chybí…to by klidně mohlo i bez kojení…ale jasne,když se to tak všechno sečte…výsledek je takový jaký je…OK vlasové hnojivo…co to je??? :P

To jsou takový předražený vitamíny :D ale fakt mě zabrali už po měsíci užívání , což je divný protože jsem flink a nedodržuju dávkování

Celeste97
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 29.10.18 21:18

Vlasové hnojivo sem brala, když mi hrozně padali vlasy po porodu. Po měsíci se to fakt hodně zlepšilo. Ale teda ty tabletky strašně smrdí, nemohla sem je skoro spolknout :lol:

Viky211
Kecalka 214 příspěvků 29.10.18 21:20

Taky doporucuju na vlasy vlasové hnojivo. Je to sice trochu dražší, ale nemůžu si to vynachválit. Vlasy se mi spravily a rostou mi nové. Nebo je levnější varianta Biosil, používá se i při alopecii. Obojí jsou vitaminy. Ale za mě je to vlasové hnojivo top. Jen by se mělo používat minimálně 3 měsíce, aby sel vidět výsledek :)

-GoldFish-
Povídálka 19 příspěvků 29.10.18 21:25

Na zlepseni vlasu, nehtu a pokozky doporucuju Biosil plus (stoji v lekarne kolem 75 kc) :palec:

blumen
Hvězda diskuse 41924 příspěvků 29.10.18 21:58

@iizabela nechej si zkontrolovat hladinu vitaminu D.

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 22:14

@blumen
Myslíš?ted po takovém slunečnem létě?vstrebavala jsem decko pořad 8) jinak přes zimu valime s klukama rybí tuk … ale určitě beru v potaz :palec:

blumen
Hvězda diskuse 41924 příspěvků 29.10.18 22:17
@iizabela píše:
@blumen
Myslíš?ted po takovém slunečnem létě?vstrebavala jsem decko pořad 8) jinak přes zimu valime s klukama rybí tuk … ale určitě beru v potaz :palec:

Mazala ses nejakymi kremy? Byla jsi na dennim svetle nebo ve stinu? To vse hraje roli. A pokud jsi mela nedostatek predem, tak ani slunecne leto nestaci, jsem toho prikladem, na testy chodim pravidelne. Za zeptani u dr nic nedas a navic dlouhodobe kojis, to taky hraje roli

iizabela
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 22:22

Nemazu se skoro vůbec,vím jak s deckem ze sluníčka,ale mas pravdu,plánuju už začít s tím rybím tukem.. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >