Reklama

Vlažný začátek vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:19
Vlažný začátek vztahu

Ráda bych se zeptala, jaké byly začátky vašich vztahů. Jestli explodovaly miliony jiskřiček, nemohly jste spát, jíst, hned jste věděly, že je to prostě ten pravý…já se začala setkávat s klukem, nevím, co mezi sebou máme, je to zatím velice krátké, ale zatím to ani nemám potřebu definovat, je hodný, hezký, příjemný, voní mi, těším se na něj…a zároveň neblouzním, nesžírá mě strach, že to třeba nevyjde, jsem v pohodě, když se týden nevidíme…prostě tak nějak žiju přítomností, koukám na to docela střízlivýma očima a vůbec nepřemýšlím, co z toho bude dál. Až si říkám, jestli může ještě něco vášnivého, co totálně smýkne mými city, ještě přijít. Jelikož mám akorát strach, abych mu třeba nějak neublížila…takhle jsem to ještě nikdy nezažila.

Reklama

Reakce:

Nickless
Povídálka 17 příspěvků 02.09.18 22:24

myslím si, že je důležité, aby vám s tím člověkem bylo dobře, vážil si vás a byla jste šťastná. Chemie stejně časem vymizí. Nechte to plynout, zamilovanost se někdy nedostaví hned nebo si to minimálně hned neuvědomíte. A to že nepřemýšlíte co bude dál? Ono v začátcích jde hlavně o to poznávání a až pak o plány. Užívejte :palec:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.09.18 22:27

Já prosim tohle zažila :mavam: nyní je to můj manžel a otec dítěte :) taky jsem to brala jinak. U nás ten start byl teda hlavně o tom, ze já ho chtěla do postele, protože jsem měla poměrně dlouhý sexuální půst. Nakonec mě ale svým vtipem lákal na další a další schůzky. Hodně jsem se s nim smála a rozhodne neprobihali motylci a totální poblouzneni. Pak jsem se těšila čím dal víc a nakonec jsem si řekla, ze s takovým chlapem se chci smát pořad. Ze máme tolik společného… a rozhodne mi teď ta láska k němu přijde milionkrát hezčí než takové ty prask zamilovaní, které mě akorát psychicky užíraly, ve smyslu jestli na mě mysli a jestli se mu dost libim a podobne kraviny :) držím palce… :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:28

Jak jste spolu dlouho? :) Já to takhle měla v předchozích vztazích. Pak jsem potkala manžela a to mi bylo jasné hned, že s ním chci strávit zbytek života. Po půl roce jsme se sestěhovali, po 9 měsících zasnoubili. Pak si hned udělali miminko…vzali se do roka. Už máme pár let po svatbě a je nám spolu pořád krásně. Pořád jsem šíleně zamilovaná. Těšíme se na sebe. Třeba to není ještě ten pravý? ;)

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 02.09.18 22:35

Taky jsem to měla bez jiskřiček - a dobrý :) Já to teda připisovala svému pokročilému věku a racionální povaze. Blouznění jsem si odbyla před třicítkou.
Místo jiskřiček byl respekt, shodný smysl pro humor a shodný pohled na hodně věcí.

LeKi
Stálice 74 příspěvků 03.09.18 06:33

Oni ty jiskricky jeste nemusi nic znamenat.. Kdyz jsem se seznamila se svym byvalym, bylo to jak z romanu, na prvni pohled, uplne mi hrablo (jemu mimochodem taky). Myslela jsem, ze to je ten pravy a ze bez nej umru. To ze jsme uplne jini snad ve vsem slo stranou. Byli jsme spolu, pravda, 5 let. Jako je to fajn kluk, ale pro me teda vuuubec. Pak jsem potkala sveho muze. Na prvni pohled se mi ani moc nelibil (je dost mimo muj typ chlapa) , pak jsem ho poznala bliz, zacali jsme si, ja to nejdriv brala, ze sranda dobry, ale asi to nedopadne.. No a nakonec jsme se vzali a myslim, ze je to ten nejlepsi muz a otec mych deti co jsem si mohla vybrat ;-)

Bubla_Bučková
Závislačka 3042 příspěvků 03.09.18 07:59

Miliony jiskřiček byly v 16,když se mnou tancoval kluk s odbarvenym kohoutem a všechny holky mi záviděly, když jsme se pak líbali a vodili za ruku… Kolem 20 přišla hlavně ta sexuální přitažlivost-vypracované tělo, modré oči podmínkou :mrgreen:. Kolem 30 výběr dle zkušenosti /priorit (společných hodnot?)a samozřejmě musela být oboustranná fyzická přitažlivost, aby prostě fungovala lehká chemie a ten druhý mi chyběl a bylo mi s ním dobře.Zkoušela jsem i vztah z rozumu a nedopadlo to (díky bohu).Takže něco mezi s důrazem na povahu a chování partnera (při výběru životního partnera). Jo takže v tvém případ bych od toho šla pryč nebo nedávala plané naděje na společnou budoucnost :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama