Vleklé zdravotní potíže

123
26.2.20 21:07

Vleklé zdravotní potíže

Ahoj, chci se poradit. Trápí mě už delší dobu vleklé zdravotní potíže. Je toho takovej seznam: hrozná únava, motání hlavy, pískání v uších, bolesti kloubů, zažívací potíže, křečové žíly, migrény. Už mě to začíná opravdu štvát, není den abych se necítila pod psa. Takže bych asi měla vyrazit k lékaři. Jenže, co mu mám říct? To mu tam mám vysypat tenhle seznam? Obávám se, aby to neprobíhalo jako v té komedii alá " a otočit celej se můžeš?" A : " já vstávám už ve čtyři" se závěrem tak se jeď podívat do Pelhřimova.. Prostě už dopředu si připadám jako hypochondr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20023
26.2.20 21:09

No a co mu jinak chceš říkat? a nech si vyšetřit štítnou ta únava a bolesti může být od ní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4489
26.2.20 21:10

@prokopa u dr jsi už dávno měla být a ano odříkat mu celý seznam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
26.2.20 21:10
@prokopa píše:
Ahoj, chci se poradit. Trápí mě už delší dobu vleklé zdravotní potíže. Je toho takovej seznam: hrozná únava, motání hlavy, pískání v uších, bolesti kloubů, zažívací potíže, křečové žíly, migrény. Už mě to začíná opravdu štvát, není den abych se necítila pod psa. Takže bych asi měla vyrazit k lékaři. Jenže, co mu mám říct? To mu tam mám vysypat tenhle seznam? Obávám se, aby to neprobíhalo jako v té komedii alá " a otočit celej se můžeš?" A : " já vstávám už ve čtyři" se závěrem tak se jeď podívat do Pelhřimova.. Prostě už dopředu si připadám jako hypochondr..

Vezme krev a prohlédne. Nemusíš se bát, že bude potíže bagatelizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
26.2.20 21:12

Podle potíží bych to viděla na boreliozu. Měla jsem to podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
26.2.20 21:15

Doporucuji nechat vysetrit neurologem, aj odbery krve udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
26.2.20 21:27

@prokopa mám to podobně.. Začínám se rozpadat :mrgreen: :lol: dělám si z toho srandu.. Ale já už u dr byla a dle testu jsme ok.. Dojdi, popis příznaky a uvidíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
26.2.20 21:32

@kemeny13 taky jsem to chtela napsat… Mne se ta borelka vlece uz od podzimu. Ta hlava uz se neda vydržet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
26.2.20 21:40
@mayunka píše:
@kemeny13 taky jsem to chtela napsat… Mne se ta borelka vlece uz od podzimu. Ta hlava uz se neda vydržet..

Mám to taky, ale už řadu let. Doktoři s tím nic moc nesvedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
26.2.20 22:00

@prokopa no a kdy jsi byla naposledy na preventivce? Pokud si nechceš jít sednout do čekárny s marody, tak se objednej a prostě se o potížích zmiň. Součástí prevence jsou i odběry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
27.2.20 07:03

@Sue2008 na preventivce jsem byla cca před 4 roky, před dvěma roky mi dělal odběry krve kvůli té únavě a nic negativního shledáno nebylo, krevní obraz byl ok. Jako já si tam dojdu, ale můj doktor je takovej.. poslouchá na půl ucha a chce mít pacoše co nejdřív vyřízenýho a na všechno píše antibiotika. Jako když nemusín pro neschopenku jednou za x let tak tam prostě radši nejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
27.2.20 07:35
@prokopa píše:
@Sue2008 na preventivce jsem byla cca před 4 roky, před dvěma roky mi dělal odběry krve kvůli té únavě a nic negativního shledáno nebylo, krevní obraz byl ok. Jako já si tam dojdu, ale můj doktor je takovej.. poslouchá na půl ucha a chce mít pacoše co nejdřív vyřízenýho a na všechno píše antibiotika. Jako když nemusín pro neschopenku jednou za x let tak tam prostě radši nejdu.

Tak změň doktora. Dnes je běžné mít v ordinaci test CRP a moje doktorka rozhodně hned nenutí ATB. Boreliózu možná ani z běžného krevního obrazu nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
27.2.20 09:26

@Russet Děkjju, ale v okolí nikdo nové pacienty nebere. On CRP má. Jednou jsem tam byla s nachlazením a rovnou že mám zánět nosohltanu a ATB. Tak jsem poprosila o CRP, na což se tvářil blbě, protože jsem ho asi urazila, že jsem automaticky neodkejvala ATB, a hlavně ho to zdržuje. No CRP bylo 5, tak že mi ty ATB teda nedá.. No prostě u něj o co si neřekneš to nemás, proto píšu i sem, jestli třeba někdo neměl podobné potíže a kam ho doktor poslal, např. kvůli motání hlavy urologie, kvůli křečovým žílám k… atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28320
27.2.20 09:31
@prokopa píše:
@Russet Děkjju, ale v okolí nikdo nové pacienty nebere. On CRP má. Jednou jsem tam byla s nachlazením a rovnou že mám zánět nosohltanu a ATB. Tak jsem poprosila o CRP, na což se tvářil blbě, protože jsem ho asi urazila, že jsem automaticky neodkejvala ATB, a hlavně ho to zdržuje. No CRP bylo 5, tak že mi ty ATB teda nedá.. No prostě u něj o co si neřekneš to nemás, proto píšu i sem, jestli třeba někdo neměl podobné potíže a kam ho doktor poslal, např. kvůli motání hlavy urologie, kvůli křečovým žílám k… atd.

Nesmíš se nechat odbýt. Prostě slušně poprosit o žádanku nebo si to obvolat a zjistit, jestli tam můžeš přijít bez žadanky. Tlak ti měřil? Já bych u špatného doktora nebyla. A to jsen neschopenku měla snad před 10 lety. Jinak k němu chodím pouze co dva roky na prevenci a na krev, mám hypofunkci ŠŽ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
27.2.20 11:44

@kemeny13 no uz jsem mela 2× atb na 14 dni. Ted půjdu zase na krev. Udajne ale ty atb jsou málo takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama