Vleklý zánět v očích a alergie u dítěte 4 r

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
380
19.5.22 20:35

Vleklý zánět v očích a alergie u dítěte 4 r

Ahoj, prosím o zkušenosti a rady. Moje dítko trpí už několik týdnů s očima. Stále červené, uslzené, ráno někdy lepší, večer naopak zase horší, stále dokola. Nejprve nasazen tobrex, to nepomohlo. Následně proveden stěr a než byly výsledky, kapali jsme silnější antibiotické kapky a kapky na alergii. Na další kontrole dle výsledků štěru tři druhy stafylokoků a doporučeno vyšetření na alergologii. Další nová amtibiotika. Ale po několika dnech se mi to zdá spíš ještě horší než že by to pomáhalo. Občas hnis, teď už si oči často mne. Používáme i occuflash. Na alergo jsou čekačky měsíce, přednostně nás nevezmou. Jsem už dost zoufalá. Poradíte, jak ještě podpořit léčbu?
Nemáte např. zkušenosti s probio kapkami do očí Immunodrop sakei?
Kam se ještě můžu obrátit o pomoc? Trvá to teď už měsíc a od ledna už je to několikátý zánět. Za diskusi a rady budu velmi vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26621
19.5.22 20:39

Byli jste na očním? Dcerka dostala kombinaci kapek a je to výrazně lepší. Dětský lékař tuhle léčbu napsat nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
19.5.22 20:43

@Janli Ano, na očním, dokonce už 2×. Kapky Floxal a Opatanol.
A jak dlouho se s tím trápíte Vy? Máte hotový i štěr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
19.5.22 20:49

Ještě bych mohla doplnit, že se letos nově trápíme i s atopickým exemem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
19.5.22 21:14
:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
19.5.22 21:19

Objednejte se na různá místa na alergologii a vysvětlete s jim stav dítěte. S tím, že budete ráda, kdyby někdo vypadl, aby se vám ozvali, protože to potřebujete co nejdříve vzhledem k tomu, že léčba moc nezabírá. Někde vás brzy vezmou a ostatní místa zrušte. Syn měl taky čekat na vyšetření 3 měsíce, ale za 3 týdny zavolali, že se jim někdo omluvil. Žádanku mít dle zákona na alergologii nemusíte, takže stačí zavolat a domluvit termín kde se dá. A do té doby, pokud už to bude nesnesitelné, tak zajít s dítětem k lékaři či na pohotovost a ať napíšou něco ideálně přímo na alergickou reakci. Nevim jestli by nějak ovlivnil tu reakci fenistil, to by bylo potřeba probrat s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
19.5.22 21:41

@Fiveone Děkuji za reakci. Jako náhradníci jsme hlášení. Jenže k té alergii tam jsou ještě ty tři druhy stafylokoka a to nevím, zda je k řešení na alergologii. Stafylok dermatitis, stafylokok hemolyticus a stafylokok warneri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
20.5.22 06:20

Prosím, je tu někdo se zkušeností?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu