Vleze se 98x50 zimní fusak do Roanu Marita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beata123
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 04.01.18 08:50
Vleze se 98x50 zimní fusak do roanu marita hluboké korby?

Nemáte zkušenosti jestli se velký fusak nacpe do hluboké korby dá se to dole zahnout nahoru nebo postrčit aniž by to vadilo? nechce se mi kupovat fusak menší a fusaky 3v1 nedělají s beránkem.

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Přečtěte si článek: Výbavička pro zimní miminko - co obsahuje?

Reakce:
Janli
Kelišová 6244 příspěvků 04.01.18 09:21

Nevleze, respektive vleze, ale budeš ho muset zahnout. Já jsem si šila vlněný fusak na míru a je to super!

guelder
Kecalka 142 příspěvků 04.01.18 10:24

Mám roan marita a velkej fusak a v pohodě se vejde ;) Fusak nahoře ohnu dospod, udělá to jakoby vyvýšený lem okolo hlavičky a vypadá to dobře ;)

vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 04.01.18 10:34

Ja mam pocit, ze do marity se vleze uplne vsechno :-D ta korba je opravdu obrovska. Ale bohuzel ji mam momentalne na baraku, tak nemuzu zmerit…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 04.01.18 11:33
@vertunka píše:
Ja mam pocit, ze do marity se vleze uplne vsechno :-D ta korba je opravdu obrovska. Ale bohuzel ji mam momentalne na baraku, tak nemuzu zmerit…

Jo, az na 4-měsíční dite v zimní kombineze :lol: taky mam roan (Rialto), ten kocar zboznuju. Ale proste mam velký dite, a nacpat ho tam v zimním obleceni, to je oříšek. Chudák se tam uz nepohne. :D

beata123
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 04.01.18 12:22

My právě budeme mít mimčo v březnu takže už by neměla být taková zima takže snad nebude muset být tak nabaleno a právě ho chci pak využít na podzim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >