Reklama

Vleze se 98x50 zimní fusak do Roanu Marita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 04.01.18 08:50
Vleze se 98x50 zimní fusak do roanu marita hluboké korby?

Nemáte zkušenosti jestli se velký fusak nacpe do hluboké korby dá se to dole zahnout nahoru nebo postrčit aniž by to vadilo? nechce se mi kupovat fusak menší a fusaky 3v1 nedělají s beránkem.

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Přečtěte si článek: Výbavička pro zimní miminko - co obsahuje?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 04.01.18 09:21

Nevleze, respektive vleze, ale budeš ho muset zahnout. Já jsem si šila vlněný fusak na míru a je to super!

guelder
Kecalka 141 příspěvků 04.01.18 10:24

Mám roan marita a velkej fusak a v pohodě se vejde ;) Fusak nahoře ohnu dospod, udělá to jakoby vyvýšený lem okolo hlavičky a vypadá to dobře ;)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 04.01.18 10:34

Ja mam pocit, ze do marity se vleze uplne vsechno :-D ta korba je opravdu obrovska. Ale bohuzel ji mam momentalne na baraku, tak nemuzu zmerit…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 04.01.18 11:33
@vertunka píše:
Ja mam pocit, ze do marity se vleze uplne vsechno :-D ta korba je opravdu obrovska. Ale bohuzel ji mam momentalne na baraku, tak nemuzu zmerit…

Jo, az na 4-měsíční dite v zimní kombineze :lol: taky mam roan (Rialto), ten kocar zboznuju. Ale proste mam velký dite, a nacpat ho tam v zimním obleceni, to je oříšek. Chudák se tam uz nepohne. :D

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 04.01.18 12:22

My právě budeme mít mimčo v březnu takže už by neměla být taková zima takže snad nebude muset být tak nabaleno a právě ho chci pak využít na podzim.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >