Vlezl jste někdo partnerovi/ce na sociální síť?

80
11.1.21 20:16

Vlezl jste někdo partnerovi/ce na sociální síť?

Čaute.
Před 8 lety, v mém prvním vážném vztahu (trval 2 roky, já měla 18let, přítel 20let), jsem cítila že už to nějak není ono. Tak jsem se jednou smutná, opilá a vyhecovana kamarádkami rozhodla, že se podívám příteli na Facebook. A světě div se..nemusela jsem ani moc pátrat a hned v první konverzaci jsem našla docela srandy. Před půl hodinou se domlouval se slečnou z jeho města, která byla jen jeho „kamarádka“ (jak mi tvrdil), že za 15 minut dají setkání u tesca a půjdou k ní. Dále psal jak moc se těší až budou spolu a budou si užívat vzájemné doteky a sex. Potom jsem mu hned volala co dělá, když je nemocný jak mi tvrdil. Samozřejmě zatloukal, je doma, leží a nudí se. Popřála jsem mu tedy pěknou „šu*ačku“, poděkovala za upřímný vztah, zaklapla telefon a zapijela jsem žal. Borec pak zkoušel, že za vše můžu vlastně já, protože jsem mu tam vlezla. Další týden si vyzvedl věci a byl konec. Díky bohu, že jsem to udělala i když se za to teď zpětně stydím.
Teď s odstupem času bych to už neudělala.
Co vy a vaše zkušenosti? Udělali jste to někdy? 😂

Příspěvek upraven 11.01.21 v 20:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.1.21 20:21

Přijde mi to divné, lézt někomu na Facebook nebo i do telefonu. Je to velký zásah do soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4439
11.1.21 20:27
@Johnny1240 píše:
Přijde mi to divné, lézt někomu na Facebook nebo i do telefonu. Je to velký zásah do soukromí.

To není divné, to je normálně trestné. K porušování listovního tajemství, které je snad dokonce definováno v základní listině práv a svobod, se dopouští jen totální hovadští ubožáci.

Příspěvek upraven 11.01.21 v 20:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Mám úplně stejnou zkušenost. Jednou jsem tam okem zahlédla konverzaci s nějakou slečnou a tak jednou, když omylem zůstal přihlášet, nakoukla jsem a přesně jak píšeš…no alespoň jsem věděla na čem jsem. To ji tam ještě psal jak nám to neklape atd. (Přitom pak škemral a chtěl abych se vrátila, blbec).

U nynějšího manžela jsem to ještě neudělala a ani to nemám v plánu. Snad si nebudu jednou tlouct do hlavy. Veřím mu

• Citovat
  • Nahlásit
16

Hele nevím. Asi kdybych měla tušení, že mě oblbuje, tak bych tam asi vlezla. A jestli bych tam něco našla, tak by mi nebylo blbí, že jsem mu vlezla do soukromí. Spíš tomu partnerovi by to mělo být blbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
11.1.21 20:34

Můj muž mi leze na Facebooku furt ale myslím že ani neví kde se otvírají zprávy a paří tam hru a kouká co mám na zdi. Není si schopný založit svůj tak když potřebuje napsat nějaký komentář k něcemu co ho zaujme používá ten můj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8694
11.1.21 20:36

Je to trestné a kdybych zjistila, že mi manžel leze do telefonu nebo lustruje sociální sítě, tak se s ním rozvedu.(a to tam nemám nic zavadneho, ale představa, že se mi kamarádka svěřuje s něčím duvernym a chlap si to na drzovku čte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2734
11.1.21 20:44

Nikdy jsem to neudělala, je to metoda, kterou spousta lidí používá a je mi z ní :poblion: :poblion: (většinou zakomplexovaní polointeligenti, nebo účastníci nefunkčních či patologických vztahů)
Stejné, jako lézt někomu do kapes. Ten, kdo má normální vztah a aspoň špetku slušnosti, by tohle nikdy neudělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14815
11.1.21 20:44

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
11.1.21 20:47

Vlezla jsem kdysi, taky se provalilo, odešla jsem. Svinstvo, nesvinstvo lepší vědět než se nechat několik let podvádět. A budovat vztah na lzich. Svinstvo je ten kdo podvádí a nedokáže odejít nebo to přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47377
11.1.21 20:49

Já jo :D Když si chci přečíst, co zas bleboce Flégr. Já FB nemám. Každopádně pro mě je to tak nepřátelské prostředí ve kterém se nevyznám, že ani kdyby mu tam psalo milenek deset, tak si toho nevšimnu :mrgreen:
Bambulínovi je to zcela egál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12864
11.1.21 20:49
@Zumpa píše:
To není divné, to je normálně trestné. K porušování listovního tajemství, které je snad dokonce definováno v základní listině práv a svobod, se dopouští jen totální hovadští ubožáci.Příspěvek upraven 11.01.21 v 20:27

Tak někdo třeba nechce být s někým, kdo je mu nevěrný…a jak jinak to má zjistit? A v tomhle je intuice většinou neomylná, takže pak chápu, že se někdo podívá, aby měl ten poslední dukaz… je sice hezké, že je to trestné, ale nevěra taky není úplně v pohodě ;) Kdybych měla tušení a možnost, podívám se taky. Záleží ale na tom, jestli člověk chce znát pravdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
11.1.21 20:50
@Berry77 píše:
Nikdy jsem to neudělala, je to metoda, kterou spousta lidí používá a je mi z ní :poblion: :poblion: (většinou zakomplexovaní polointeligenti, nebo účastníci nefunkčních či patologických vztahů)
**Stejné, jako lézt někomu do kapes. Ten, kdo má normální vztah a aspoň špetku slušnosti, by tohle nikdy neudělal.**********

Ja teda normalni vztah mam a myslim ze jsem vic nez spetku slusna a stejne do kapes muzovi musim lezt. Pokud nechci prat tuny kapesniku a zapalovacu… proste je situace ktera to vyzaduje a ano, milionkrat jsem ho zadala aby si veci vyndaval a nic :mrgreen:
Na soc.sice nelezu, ja mam partnera a ne malyho fakana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3124
11.1.21 20:51

90 % lidí, kteří mají tušení hraničící s jistotou tam vleze, akorát se tím logicky nikdo nechlubí :lol: Je otázka, co je pro zachování sebeúcty horší: nechat se podvádět a třeba i riskovat nepěknou pohlavní chorobu nebo porušit tajemství přepravovaných zpráv a získat nad vlastním životem (i zdravím) kontrolu? :think: Pokud trestat, tak obojí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2734
11.1.21 20:55
@Khalesi píše:
Ja teda normalni vztah mam a myslim ze jsem vic nez spetku slusna a stejne do kapes muzovi musim lezt. Pokud nechci prat tuny kapesniku a zapalovacu… proste je situace ktera to vyzaduje a ano, milionkrat jsem ho zadala aby si veci vyndaval a nic :mrgreen:
Na soc.sice nelezu, ja mam partnera a ne malyho fakana.

Tak to pardon :lol: to je skutečně výjimka, oni si tam ty kapesníky nechávají snad pokaždý :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat