Vlhčené ubrousky nebo žínka na umývání zadečku?

Anonymní
27.11.18 14:37

Vlhčené ubrousky nebo žínka?

ČAUKY holky. Měla bych dotaz na vás maminky. Kupujete a umýváte zadečky vlhčenými ubrousky nebo raději látkovou žínkou? Příjde mi to lepší, jak ohledně šetření peněz, tak i celkově ohledně pokožky miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

267
27.11.18 14:42

Čauky, mňauky, zkus si milý anonyme vlhčeným ubrouskem otřít vlastní zadek a podle toho se rozhodni nebo se stačí jen zamyslet. P.S. Rozhodně je lepší voda a mýdlo než chemií napuštěné cosi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8138
27.11.18 14:48

Určitě je lepší žínka a voda. Vlhčené ubrousky mi přijdou jako dobrá věc při příležitosti nějakého výletu a pohotovostního a výjimečného užití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16807
27.11.18 14:49

Já bych vlhčené ubrousky nepoužila ani na svoji pipinu, natož dítěti. Takže za mě žínka a voda. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
27.11.18 14:50

Já myji nad umyvadlem pod tekoucí vodou.ubrousky si beru k lékaři nebo když jdeme na návštěvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
27.11.18 14:51

Čauky mňauky :mrgreen: venku v nouzi největší vlhčené ubrousky ale bez parfemace a sensitive…doma žínku s vodou nebo rovnou umýt prdku pod vodou. Pak už se kolikrát nemusí ani ničím mazat tedy za předpokladu že se dítě nenechá 4 hod v procurane plene. Já používám látkové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12890
27.11.18 14:51

Používám mycí olej Medvídek. Nastříkáš na zadeček a nebo ubrousek. Prodávají Perličku. Ale já kupuju Puero nebo Perlan v rolích a utírám tím.

BTW: co je na tom tak intimního na anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
27.11.18 14:52

Já jsem používala Perlan. Je to zdravotnická netkaná textilie. Když jsem někam šla tak jsem měla namočené s sebou a vyhodila. Doma jsem podle stupně zašpinění buď přeprala nebo vyhodila. Do teď jej používám doma místo hadry na nádobí a utírání linky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12890
27.11.18 15:00

@LenkaN26 Jj je fajn. Já ho taky používám jako separační plenu a na mytí buď s Medvídkem a nebo ho namočím. Je fajn že se dá nastříhat na požadovanou velikost a vyprat s plinkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
27.11.18 15:04

Používala jsem ubrousky na oba kluky a bez problému ;) je to čistě o tvoji volbě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
27.11.18 15:10

No ty vl, zjišťuju, že jsem jako matka úplně mimo. Přes den jen vlhčené ubrousky a večer ve vaně umývám mláděti prcku mycí emulzi na ruce. Žínku jsem snad nikdy nepoužila. Jsem hrozná máma :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11250
27.11.18 15:12
@Tichošlápek píše:
Používala jsem ubrousky na oba kluky a bez problému ;) je to čistě o tvoji volbě

Ty jo, uz jsem myslela, ze budu prvni a jedina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22650
27.11.18 15:13

já neměla čas a nervy na čištění žínek, pořád přemýšlet, jestli je vypraná, nevypraná. Takže když to šlo, tak sem utřela do plíny, když nešlo, tak sem se pro těch pár ubrousků nebláznila a používala ty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
27.11.18 15:14

@Lekninka91 ne :lol: spis mi prijde, ze tady kdo nejede pózu ubrousky a kupovana strava je zanedbání pece, ten jakoby nebyl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22627
27.11.18 15:19
@Anonymní píše: ČAUKY holky. Měla bych dotaz na vás maminky. Kupujete a umýváte zadečky vlhčenými ubrousky nebo raději látkovou žínkou? Příjde mi to lepší, jak ohledně šetření peněz, tak i celkově ohledně pokožky miminka.

Voda, mydlo a ruka …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama