Reklama

Milování po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janapdb
Nováček 3 příspěvky 26.08.18 14:07
vlhká po porodu

Ahojte, jsem už nějaký měsíc po porodu mam pocit ze milování je jiné než před porodem, nebo se mi to možná zdá, abych byla přesnější, mam pocit že při milovani jsem víc vlhka než před porodem.
To mi samozřejmě nevadí přece manželovi se to líbí, ale překazí mi občas zvuky při tom kvůli té vlhkosti.
Proto jsem zkusila napsat sem a poradit se, zda míváte ty zvuky během milování i vy, nebo to časem přešlo? Pokud to máte, nevadí vám to když to slyšet?

děkuji

Přečtěte si článek: Jaký je sex po porodu?

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 26.08.18 14:50

@janapdb Je to naprosto normální…

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 14:58

Mám, nevadi. Pokud tě ruší, zkus je přeřvat :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3331 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 15:07

Spíš po porodu to bývá pravý opak. Buď rada

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama