Vlhké zdi - OsmoDry zkušenosti

463
26.4.17 13:33

Vlhké zdi - OsmoDry zkušenosti

DObrý den, je tu někdo, kdosi nechal domu instalovat Osmo Dry?
Máme vlhké zdivo hlavně v kuchyni skoro 30% dole jinak cca 11% měli jsme tu technika z OsmoDry který nám ho doporučil, četla jsem recenze a z 98% jsou lidé spokojení, ale ráději se zeptám i někoho tady…Zdali Vám vlhkost opravdu klesla po těch 9m…děkujimoc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1892
26.4.17 15:12
  • Nainstaluju v období srážek, přijdu změřit v době sucha, to by bylo, aby to nekleslo.
  • Něco s příkonem 2W vytlačí desítky litrů vody ze zdiva. Zákon zachování energie neplatí.

Mohl bych tak pokračovat hodně dlouho, už jsme to tu jednou rozebíral, zřejmě smazáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
26.4.17 15:18

@AlphaOmega ok i kdyby tak bylo tak přece musím vidět že to vysychá ta zeď nebo ne? Nám se to nemění ta zed at je sucho či vlhko a dlouho prší zed je stále stejná, bylo zaručeno že i na zdi prý poznáme změnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
26.4.17 15:34

No tak si to kup :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.17 08:50

Osmodry

Dobrý den, je tu někdo z diskutujících co si chtěli nechat osmodry nainstalovat, udělali tak a opravdu to funguje? Našla jsem zatím jen dobré recenze ale nikoho se nejde reálně zeptat. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.18 12:27

Osmodry je podvod

Osmodry jsem zakoupil v roce 2015 a na mé naléhání kontrolního měření, které mi provedl nezávyslí subjekt mi bylo sděleno, že kontrolní měření pro případné navrácení peněz mi musí poskytnout pouze technik z této velmi pofiderní firmy. Nezávyslí subjekt udělal měření přd instalací tohoto šmejdu a po roce od instalace. Vlhkost se nijak nezměnila a ani já jsem behěm této doby nezaznamenal změnu. Tímto chci varovat ostatní před koupí tohoto přístroje u kterého jsou výrobní náklady v řádu sta korun. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.18 15:55

Osmodry

Na facebooku je skupinka Nespokojený zákazníci, chci aby jsme si tam psali refenrence firem, aniž by je někdo blokoval.

• Nahlásit
  • Citovat
15.1.18 18:51

Mohl by jste se připojit na facebooku do skupinky Nespokojení zákazníci hledám lidi co mají špatnou zkušenost s Osmodry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.18 18:00

Je to celý podvod elektroosmotický tok funguje úplně jinak. Musí být vyvrtané sondy do země a do zdi, aby to vydávalo nějaké impulsy.

Příspěvek upraven 26.01.18 v 18:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
26.1.18 19:01
@Morava72 píše:
Je to celý podvod elektroosmotický tok funguje úplně jinak. Musí být vyvrtané sondy do země a do zdi, aby to vydávalo nějaké impulsy.Příspěvek upraven 26.01.18 v 18:03

Předně elektroosmóza je toto https://en.wikipedia.org/…ctro-osmosis

Vygooglit si co kupují je pro zákazníky Osmodry zjevně nad jejich síly. Ale uznávám právo každého vyhodit x tisíc do kanálu dle libosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.18 19:41
@Majka636 píše:
@CapodiCapi Upřímně nevím, co si o tomto myslet. S firmou Osmodry jsem jednala a všechno proběhlo naprosto v pořádku od počátečního měření až po to konečné, kdy došlo k zásadnímu rozdílu. Docela nerozumím výrazu „výrobní“ náklady. To si trošku pletete pojmy s dojmy. Jestli myslíte spotřebu, tak ano, ale ta se nám pohybovala kolem stokoruny.

A kdy Vám dělali první měření? Většinou dělají první v zimě a druhé po létě…barák přes léto vyschne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.18 20:52

Osmodry

Já mám s osmodry pozitivní zkušenosti, vlhké zdivo se skutečně vysušilo a byli jsme spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.18 14:17

O Osmodry uvažujeme. Kolik jste prosím platili celkove, zaloha i doplatek dohromady. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.18 21:06

Cena je celkově 50000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.18 13:44

Přístroj vůbec nepomohl i přes jejich měření „speciálním přístrojem“. Po stránce stavební, je jasný důvod vlhkosti, který by zaměstanci řádně proškolení, se studiem ve správném oboru, zcela jistě z prvního pohledu získali. Takže nám nic jiného nezbývá než jít s posudkem od soudního znalce do sporu bohužel. V žádném případě nedoporučujeme, jsou to neškolení podvodníci! Asi tak jako bych vám dala na strop lampu a řekla že vlhkost pohltí vesmír :-D stejný účinek. Jen mě mrzí, že na to mají lidé žaludek obohacovat se takovýmto způsobem a na důchodcích. Mám jen strach aby jsme teď z toho dědu vysoudili… :-( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama