Vlhko a plíseň v pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 16:44
Vlhko a plisen v pokoji

Ahoj holky mame starý domeček. Asi ho jednou prodame už si stim nevíme rafy vlhko v ložnici stále jeden roh už ho začínám srikat savem proti plisni. Natreli jsme to barvou proti vlhkosti nezabírá máme v pokoji idvlhcovac a i jsem tam dala kytku která ten roh trochu zahreje na zemi mám rýži a stelivo a nic je to jen v zimě potrbuji ti levně vyřešit dika hlavně bez borani

Reakce:
Veru1987
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 26.11.18 16:47

A větráte a topíte tam?

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 26.11.18 16:48

Vetrat (hlavne rano) a topit. Pokud susite doma pradlo na susaku, tak tad alespon mikro. Taky s plisni bojujeme kazdou zimu :roll:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 26.11.18 16:49

Nekoukali ste zvenku? Nějakej okap, květena, já nevim, kompost, že by to provlhalo zvenku?

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 26.11.18 17:04

Vzniká tam teplotní most, tedy teplo vevnitř, zima zvenku, takže se sráží tyto dvě teploty a vlhne zeď. Máte nová okna a zateplení domu?
Jinak, kterou malbu jste použili? Dá se to mírně vyřešit nátěrem Eternal Thermo, ale je potřeba taky vyřešit tepelný problém, jinak se budete s plísní potýkat každý podzim a zimu.

Levandulina
Kelišová 5720 příspěvků 18 inzerátů 26.11.18 17:14

Letos jsem udělala nátěr s chytrou houbou a zatím žádná plíseň (ťuk, ťuk :mrgreen: )
 https://www.chytra-houba.eu/…-zdi,90.html

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 26.11.18 19:10
@pannda píše:
je potřeba taky vyřešit tepelný problém

A jak? :oops: (nejsem zakladatelka)

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 26.11.18 19:17

Od té doby co jsme zateplili tak ani náznak plísně…

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 26.11.18 21:03
@Bandii píše:
A jak? :oops: (nejsem zakladatelka)

https://www.izolace-info.cz/…erieru-domu/#…

MelissaMuray
Povídálka 33 příspěvků 26.11.18 22:08

taky bojujeme s plísní a s vlhkostí, ale bohužel v celém baráku .. Bydlíme ve starém domě, od doby co tu bydlíme tu jsou nová plastová okna. Na plíseň stříkáme sprej proti plísni a druhý den přetřeme barvou proti plísni. Ale stejně se místama objevuje pořád :( budeme to muset taky nějak vyřešit, chceme udělat novou střechu tak snad přitom začneme řešit i co s tou vlhkostí :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >