VLHKÝ KAŠEL - co ve dne a co na noc?

2724
12.1.10 14:50

VLHKÝ KAŠEL - co ve dne a co na noc?

Ahoj,

prosím o radu…co dát skoro dvouleté holčičce na vlký kašel přes den a co na noc? Zatím jsem vycetla na den MUCOSOLVAN Junior (nejpozdeji do 17hod.), ale na noc si nejsem jistá. Dostala jsem tip na kapky KALOBA, ale nejsou moc dobry, tak mi je Ema jednou odmitla pozrit.

Zatím s kaslem bojujeme druhý den. Pokud by se nezlepsila do konce tydne, tak samozrejme zajdeme k Dr., ale krom toho kasle a odpoledni unavy vypada v pohode, tak vyckavam…

Predem dekuju za jakoukoli radu!

Márty a Emicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4099
12.1.10 15:23

Na noc můžeš dávat kapky Fenistil, jestli už bude mít 2 roky dej 10-12 kapek, pokud by se ti v noci pořád budila kašlem můžeš v průběhu noci ještě jednou zopakovat. Takhle mi to už po několikáté doporučila dětská doktorka, zrovna to taky teď malému dávám. Přes den dávám Mucosolvan Junior, ale můžeš dávat cokoli na odkašlávání - Bromhexin 12BC, Hedelix, Ambrobene, NAC…

Ať jste brzo fit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
12.1.10 16:52

ahoj,
aktuální stav: 3 děti, 3 kašláci jak blázen, hlenový kašel. Naše děti nechtějí Mucosolvan, mezi námi, nedivím se, blee, ale stejná účinná látka je v Mucosinu, který má příchuť medově bylinkovou, ten jim chutná. Do dvou let se má dávat 2× denně, druhá dávka do 17 h. Moje dr. říkala, že klidně na noc před spaním dát ještě Stoptusin, aby se to tlumilo a ten Fenistil, co tu psaly holky, nebo Prothazin, Dithiaden, aby se zklidnila sliznice, neškrábalo je to a nedráždilo ke kašli.
A hodně vyvětrat před spaním a mokrou plínku přes postýlku nebo na radiátor, aby byl vlhký vzduch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama