Vliv dudlíku na křik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jareach
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 15:02
Vliv dudlíku na křik

Zdar a sílu.
Zajímaly by mě zkušenosti maminek, které mají chlapečky kolem roku a půl a starší vyrůstající bez dudlíku.
Náš syn dudlík od začátku nechtěl, ačkoli jsme jich vyzkoušeli asi 5. Zhruba před měsícem začal pokřikovat, když se nudil (v tramvaji) nebo když jsme nemohli (nikoli nechtěli) dělat něco, co chtěl on. Nejde o pláč, ale dost nepříjemné výkřiky (někdy doma musím zařvat i já, jinak by mi rupla hlava). Od té doby se snažím ho zvyknout na to, že ne vždy bude po jeho a ne vždy bude středem pozornosti. Jenže to jde pomalu. A manžel tvrdí, že kdyby měl dudlík, tak to nedělá.
Má pravdu?
Přeji krásné svátky všem!

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3182 příspěvků 19.12.16 15:09

@Jareach Jako, že by měl zacpanou pusu a neječel by? Nesmysl ječet umí všechny děti, ať mají dudlík nebo ne

Emisis
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 19.12.16 15:12

Normální období které zase pomine. Syn dudlík má a umí ječet i s nim :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 19.12.16 15:16

Nemá pravdu, syn (15m) dudlík má, sice jen na spaní, ale i v postýlce kolikrát začne ječet, jen tak pro vyzkoušení hlasivek a reakce okolí. Když má náladu dokáže pištět půl dne. Ani zoufale podaný dudlík nezabral na víc, než tři minuty.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 19.12.16 15:29

Podle mě je to blbost, ale je fakt, že když někam jedeme autobusem, tak sebou beru takové ty kukuřičné tyčky. Syn kouká věšinou z kočáru ven, ale jak je to delší cesta, tak se nudí a povykuje. Takhle se zabaví a je klid.

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 19.12.16 15:29

@Jareach Syn si tímhle obdobím taky prošel. Manžel mě lámal, ať mu dáme dudlík. Ale proč bych mu ho dávala, když ho neměl jako mimino? Pak bych ho to musela odnaučovat a to by bylo snad ještě horší. Vydrž a pokud mu chceš něčím zacpat pusu, tak mu dej třeba ovoce ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >