Reklama

Vliv dudlíku na křik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jareach
Kecalka 102 příspěvků 19.12.16 15:02
Vliv dudlíku na křik

Zdar a sílu.
Zajímaly by mě zkušenosti maminek, které mají chlapečky kolem roku a půl a starší vyrůstající bez dudlíku.
Náš syn dudlík od začátku nechtěl, ačkoli jsme jich vyzkoušeli asi 5. Zhruba před měsícem začal pokřikovat, když se nudil (v tramvaji) nebo když jsme nemohli (nikoli nechtěli) dělat něco, co chtěl on. Nejde o pláč, ale dost nepříjemné výkřiky (někdy doma musím zařvat i já, jinak by mi rupla hlava). Od té doby se snažím ho zvyknout na to, že ne vždy bude po jeho a ne vždy bude středem pozornosti. Jenže to jde pomalu. A manžel tvrdí, že kdyby měl dudlík, tak to nedělá.
Má pravdu?
Přeji krásné svátky všem!

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 19.12.16 15:09

@Jareach Jako, že by měl zacpanou pusu a neječel by? Nesmysl ječet umí všechny děti, ať mají dudlík nebo ne

Emisis
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 19.12.16 15:12

Normální období které zase pomine. Syn dudlík má a umí ječet i s nim :mrgreen:

Heivka
Závislačka 2957 příspěvků 19.12.16 15:16

Nemá pravdu, syn (15m) dudlík má, sice jen na spaní, ale i v postýlce kolikrát začne ječet, jen tak pro vyzkoušení hlasivek a reakce okolí. Když má náladu dokáže pištět půl dne. Ani zoufale podaný dudlík nezabral na víc, než tři minuty.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 19.12.16 15:29

Podle mě je to blbost, ale je fakt, že když někam jedeme autobusem, tak sebou beru takové ty kukuřičné tyčky. Syn kouká věšinou z kočáru ven, ale jak je to delší cesta, tak se nudí a povykuje. Takhle se zabaví a je klid.

luci.no
Kecalka 319 příspěvků 19.12.16 15:29

@Jareach Syn si tímhle obdobím taky prošel. Manžel mě lámal, ať mu dáme dudlík. Ale proč bych mu ho dávala, když ho neměl jako mimino? Pak bych ho to musela odnaučovat a to by bylo snad ještě horší. Vydrž a pokud mu chceš něčím zacpat pusu, tak mu dej třeba ovoce ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama