Vliv kontryhele na menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 11:18
Vliv kontryhelu na menstruaci

Ahoj holky, jakou máte zkušenost s kontryhelem? Začala jsem ho pít před měsícem, pila jsem ho od začátku MS do Ovu tzn. asi max. 10 dní. Doted jsem měla menstruaci vzdy přesně po 26 dnech. Ale měla jsem dost bolesti, kontryhelem jsem je tedy chtěla zmírnit, četla jsem že na tohle dobře působí. Ale problém nastal teď, když jsem měla menstruaci dostat… Bolesti a vše stejné jako normálně, až s rozdílem že MS se nedostavila. Už mám druhý den zpoždění i břicho už mi splasklo, což je u mě docela divný. Doted jsem měla MS fakt skoro na čas. V listopadu jsem vysazovala prášky, snažíme se o mimčo, ale test byl dnes ráno negativní. Děkuji za názor.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

PETRAKIM
Kecalka 138 příspěvků 12.03.18 11:30

Na mě tedy neměl žádný vliv nikdy. A pokud jste pár měsíců po vysazení HA, tak to může být i tím. Navíc dosud pravidelný cyklus neznamená, že další měsíce bude taky pravidelný. Já jsem měla 2 roky cyklus jako hodiny a pak z ničeho nic začal být nepravidelný a to jsem nic neužívala, nic jsem ve svém životosprávě či fungování neměnila. Takže odpověď zní - může to být důsledek HA, kontryhelu nebo prostě tělo jen mění svůj měsíční cyklus samo od sebe, jako to bylo i u mě. Pijte jej dál a uvidíte, co se bude dít. Možná se to vrátí do normálu, možná to zůstane tak, jak nyní.

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 11:43

Děkuji. No problém je v tom, že si připadám jak před výbuchem :D Vzdycky se mi hrozne ulevilo od toho napětí když dorazila MS a ted jak nepřichází tak jsem čím dál víc v nervu.

pravdaalaska
Povídálka 47 příspěvků 12.03.18 11:54

Ahoj, s pravidelností cyklu mne pomohly gynex kapky, cítila jsem se po všech stránkách lépe. I menzes nebyl tak šílený… mohu doporučit!

Tichošlápek
Echt Kelišová 8163 příspěvků 12.03.18 11:57

Na pravidelnost cyklu u mne vliv neměl. Ale roste po něm sliznice, takže pokud s tím nemáš problémy, tak paradoxně muze způsobit silne krvácení, kvůli vyšší sliznici. Ještě vyčkej a uvidíš. Obecně bych ho ale neuzivala pokud nemáš problémy se sliznicí a mas pravidelný cyklus. Muze ti to spis rozhazet.

Ivulindaa
Kecalka 362 příspěvků 12.03.18 12:20

..

Příspěvek upraven 29.03.18 v 11:40

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 12:48

No počkám ještě asi týden a taky zajdu k Mudr. nečekala jsem takovou reakci teda… právě proto že se jedná o bylinku a všude jsem četla jak je užasnej… už taky nikdy vic teda..

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 12:50
:,( :(

Příspěvek upraven 12.03.18 v 12:57

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 12:57
@Ivulindaa píše:
Kontryhel nikdy víc :cert: taky jsem pila a jediný výsledek je, že jsem si tak rozhodila tělo, že nevědělo která bije. Také se mi po pítí čaje nedostavila MS, tak jsem šla k Mudr. Tam mi udělal ultrazvuk a komentoval to tak, že jsem jak v nějakým procesu na darování vajíček, že mám ty vaječníky strašně nabuzené. Takže je tělo zmatené proč tolik a celý cyklus se zastavil. Dal mi vyvolávačku. To se opakovalo ještě 3 měsíce než se to srovnalo (samozřejmě jsem tohle už nepila). S bylinkama opatrně!

a jak dlouho jsi ho pila?

Ivulindaa
Kecalka 362 příspěvků 12.03.18 13:15

@Lusicek 2 měsíce (také pití prvních asi 10 - 12dní cyklu). První měsíc se MS dostavila, teda MS, spíš jen takové špinění asi 3 dny. Řikam OK, tak aspoň nějaké špinění bylo (TT negativní). Druhý měsíc se MS (ani už žádné špinění) nedostavila. TT negat. Počkala jsem 14 dní zda se něco bude dít a pak jsem šla k doktorovi. :nevim:

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 13:29

@Ivulindaa Tak to je teda hezký… to jsem ted pekne vydesena teda… doufam ze se to rychle srovná :(

Ivulindaa
Kecalka 362 příspěvků 12.03.18 14:16

@Lusicek Ještě chvilku vydrž a uvidíš, třeba se MS nakonec rozjede nebo na TT vykoukne čárka :potlesk: Nechtěla jsem tě vyděsit :hug: jen jsem napsala moji zkušenost co bylinky dokážou

Lusicek
Stálice 67 příspěvků 12.03.18 14:19

@Ivulindaa No nakonec jsi mě vyděsila tak, že jsem to z toho teď dostala :D :D :D tak se mi nakonec i trochu ulevilo… a teď už jedině bez bylinek… :D nechat to radši na přírodě :)

lachtanice86
Závislačka 4713 příspěvků 12.03.18 15:10

Mně kontryhel totálně rozhodil cyklus.

Anyys
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 12.03.18 22:54

Mně teda pomohl, po revizi se mi cyklus začal prodlužovat a kontryhel ho vrátil na klasiku. Pila jsem do ovulace u me 15DC pak už ms nepřišla. Rozhodil mě naopak Gynex. Takže každé prostě vyhovuje něco jiného

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama