Vliv kvasinek na oplodnění

Anonymní
1.7.13 18:32

vliv kvasinek na oplodnění

Ahojte holky, omlouvám se za anonym, ale tohle téma mi přijde takové citlivější.
Chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti s kvasinkami v období, kdy se snažíte o mimi. Jde o to, že od začátku svého cyklu je pociťuji, ale opravdu jen minimálně, dostala jsem krém a globule. Za začátku jsem mazala a i se to zklidnilo, nemám ani už žádný výtok, žádné hrudky, nic nesvědí, jen jsem dole citlivější a bolí mě sex- což nevím, jestli souvisí. Jde o to, že je asi už téměř nemám a jsem ve fázi plodných dnů, tak se prostě i tak snažíme. Až ovulace proběhne, uvažuju, jestli mám ještě přeléčit globulema nebo raději ne, kdyby těhu vyšlo. První měsíc užívám Clostilbegyt a budu od zítra brát ještě Ultrogestan. Možná ten bolestivý sex souvisí i s hormony. Zatím jsem dle teploty OVU neměla, ale nejspíš už se blíží. Jsem 15 den cyklu. A nevím, jestli toto může ovlivnit i teploty.
Nevíte některá, jestli tento drobný problém může souviset s bolestí při sexu a ovlivnit tím i plodnost? Podotýkám, že opravdu výtok nemám, vím, jaké to je, když mám kvasinky a nyní mám i plodný hlen. To, že mám nebo jsem minimálně měla kvasinky ale vím jistě, protože mi to potvrdila doktorka a i výsledky.
Děkuju za vaše reakce.
P.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.13 18:55

Já mám kvasinky snad 5 let v kuse… Po 5ti měsíčním „snažení“ mám již dvouletou dceru :kytka: Podle mého gynekologa to vliv vůbec nemá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.13 19:06

Ahoj, taky jsem tento cyklus řešila stejný problém. Hned po skončení MS mi začala mykóza, šla jsem k doktorovi, dal mi na to Macmiror. Měla jsem ho zavádět 8 dní, zavedla jsem jednu s tím, že jsem si pak nasadila samoléčbu Femisanem dovnitř a Clotrimazol krém zevně. Za tři dny se to zlepšilo, tak jsem riskla sex, ptotože ovulace se blížila a přece ji nepropásnu, že? A je to prozatím v pohodě. Tak uvidíme, jestli přifrčí další MS.
Jestli platí to, že kyselé prostředí mají rády holčičí spermie, to by se mi docela líbilo :)

• Citovat
  • Nahlásit
katka379
1.7.13 19:27

Ahojky, taky jsem na kvasinky hodně trpěla, půl roku před otěhotněním už to byl takový masakr, že jsem začala zkoušet i zatraceně drahý Wobenzym, který ale měl účinek. Otěhotněla jsem tak 2 měsíce o dokončení léčby. Ale i moje gynekoložka říkala, že kvasinky vliv na otěhotnění nemají…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.13 19:33

Děkuji za reakce. Uklidnily jste mě. Už jsem si myslela, že jsem divná, že zkouším mimi, i když nejsem uplně Ok, ale nechtěla jsem promarnit šanci při braní hormonů. Kyselé prostředí a holčička…to by bylo fajn :-) Pokud se to nezhorší, už asi ani nebudu léčit. Jen se těším na pauzu v sexu po ovulaci, opravdu mě bolí a potřebuju zregenerovat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.13 19:42
@Anonymní píše:
Ahoj, taky jsem tento cyklus řešila stejný problém. Hned po skončení MS mi začala mykóza, šla jsem k doktorovi, dal mi na to Macmiror. Měla jsem ho zavádět 8 dní, zavedla jsem jednu s tím, že jsem si pak nasadila samoléčbu Femisanem dovnitř a Clotrimazol krém zevně. Za tři dny se to zlepšilo, tak jsem riskla sex, ptotože ovulace se blížila a přece ji nepropásnu, že? A je to prozatím v pohodě. Tak uvidíme, jestli přifrčí další MS.
Jestli platí to, že kyselé prostředí mají rády holčičí spermie, to by se mi docela líbilo :)

Opravuji:
Teď jsem si pročetla něco o PH při kvasinkách a nevím nevím…kyselé prostředí byl asi omyl. Kvasinky prej kyselé naopak rády nemají…nu což, je to jedno, počkáme…uvidíme… :D

• Citovat
  • Nahlásit
2156
1.7.13 19:45

Zcela chápu. Jsem na tom stejně… ale já se nepřemůžu, když mě to bolí, takže nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3932
1.7.13 19:55

Mně teda naopak byl řečen opak, jakmile tam jsou kvasinky, tak to vliv mít může, je tam jakoby nepřátelské prostředí pro spermie. Takže nejdřív přeléčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.13 19:57

No já už nemám čas léčit, takže pak jedině v období po OVU nebo až těsně po proběhlé MS, pokud dorazí. Co by bylo lepší? Ihned, ale neohrozí to případné uhnízdění nebo počkat na MS, tím se pročistit a pak doléčit??? Třeba ale do té doby budu mít klid, uvidím no..

• Citovat
  • Nahlásit
2156
4.7.13 22:05

Já si ale též myslím, že ty spermie stejně umřou pokud tam zánět je.. připadá mi nepravděpodobné takto otěhotnět. Vždyť se furt říká, že musí být vhodný hlen atd atd… NO jako nevím. Já se vždycky radši léčím, stejně přímo při zánětu asi otěhotnět nejde… myslím si, že je to zbytečné trápení… Můj doktor mi řekl, že nejprve se člověk musí trochu dostat ze zánětů, pokud jsou chronické a teprve tak se pokoušet o dítě - zvýšené riziko potratu při návratu infekce atd atd… jako každého věc samozřejmě. Držím palce, ať se nám všem brzy podaří mimi místo blbých zánětů :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.13 12:39

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat - povedlo se Vám někomu během kvasinek úspěšně otěhotnět? Od včerejška mě trápí kvasinky a o víkendu budu mít ovulaci. Použila jsem dneska v noci tu jednodenní tabletu Canesten, tak doufám, že to o víkendu už bude lepší. Pokud bych náhodou otěhotněla, neohrozí to mimi? A můžu nakazit partnera?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.13 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat - povedlo se Vám někomu během kvasinek úspěšně otěhotnět? Od včerejška mě trápí kvasinky a o víkendu budu mít ovulaci. Použila jsem dneska v noci tu jednodenní tabletu Canesten, tak doufám, že to o víkendu už bude lepší. Pokud bych náhodou otěhotněla, neohrozí to mimi? A můžu nakazit partnera?

Ahojky, já sice neměla tento problém, ale mám neustálé výtoky, sem tam tam vyjde nějaká bakterie, sem tam nic. Ptala jsem se dr. a řekla, že to vůbec žádný vliv na oplodnění ani mimi nemá. Teď jsem těhu i přes výtok, který ale na posledním vyšetření byl v pohodě…A kvasinky prý nevadí vůbec. Blbý je streptokok..

• Citovat
  • Nahlásit
394
1.11.13 13:08

Tak vliv na oplodnění to asi nemá, ale je to nakažlivé onemocnění, tak to chytne i tvůj partner. Spíš bych počkala do další ovulace a teď bych se sexu vyhla nebo použila kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nicolink
1.11.13 13:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

já měla skoro celé těhu kvasinky :zed: je to na zabití ale musela jsem vydržet do porodu :zed: pořád se vracely mrchy :lol: na oplodnění to vliv nemá pokud netrpíš nějak dlouhodobě…vyčetla jsem akorát že neléčené záněty mohou způsobit neplodnost ale to se tebe si netýká ne? :nevim: partner to zaručeně dostane takže bud do toho půjdete s tím, že budete oba trpět a nebo počkáte :nevim: záleží na vás…a na mimi to žádný vliv nemá ;)

• Citovat
  • Nahlásit
9324
1.11.13 13:57

Tak ja mela problemy s kvasinkama 4 mesice zrovna kdyz jsem chtela otehotnet.Po 5 mesicich se zadarilo. Takze jo da se otehotnet. A co jsem tehu mam klid od kvasinek :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat