Vliv kyseliny listové na délku cyklu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 97 příspěvků 11.03.18 10:43
Vliv kyseliny listové na délku cyklu.

Ahoj holky chci se optat jestli někdo nemá zkušenost s tím, že by mu kyselina listová rozhodila cyklus? Od vysazení antikoncepce jsem měla MS téměř na hodinu. Protože se ale snažíme o mimco slyšela jsem o dobrých vlastnostech kyseliny listové. Začala jsem ji tedy brát. Beru ji asi měsíc ale tento měsíc už mám den zpoždění což je u mě opravdu divné. Když moje nejdelší zpoždění za dobu co prášky neberu bylo půl hodiny. Myslíte že mi to mohla kyselina listová i za tak krátkou dobu jakou ji beru rozhodit cyklus? Nebo je spíš možné že jsem těhotná? Děkuji za názor.

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10374 příspěvků 11.03.18 10:47

Si udělej test, tady ti to nikdo nevyvěští

Russet
Extra třída :D 11689 příspěvků 11.03.18 10:48
@Lusicek píše:
Ahoj holky chci se optat jestli někdo nemá zkušenost s tím, že by mu kyselina listová rozhodila cyklus? Od vysazení antikoncepce jsem měla MS téměř na hodinu. Protože se ale snažíme o mimco slyšela jsem o dobrých vlastnostech kyseliny listové. Začala jsem ji tedy brát. Beru ji asi měsíc ale tento měsíc už mám den zpoždění což je u mě opravdu divné. Když moje nejdelší zpoždění za dobu co prášky neberu bylo půl hodiny. Myslíte že mi to mohla kyselina listová i za tak krátkou dobu jakou ji beru rozhodit cyklus? Nebo je spíš možné že jsem těhotná? Děkuji za názor.

Nebere se listovka, aby se zabránilo určitým vývojovým vadám mimina? Na srovnání cyklu nebo podporu těhotenství snad ani být nemůže. Je jen jeden z vitamínu B.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 11.03.18 10:58

Na cyklus vliv nema

Peruz
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 11.03.18 11:12

Tělo se nemusí rozhodit hned po vysazení. Mě se cyklus začal posouvat až za několik měsíců od vysazení. Kyselina listová ničemu takovému neškodí.

beruska9
Extra třída :D 10710 příspěvků 11.03.18 12:06

Jestli jsi mela nechraneny sex, tak je mozne, ze jsi tehotna. Cyklus muzou rozhodit i jine veci - stres, hormonalni nerovnovaha, anovulacni cyklus…vitamin B nejspis ne

iwa83
Kelišová 6532 příspěvků 11.03.18 12:08

Určitě Ti to nerozhodila listovka. To spíš tělo začalo odbouravat zbytky HA a rozhodilo se to tím. Listovka nemá čím rozhodit cyklus. Někomu se rozhodí cyklus po pár měsících po vysazení HA.
Listovka se má brát dřív, aby tělo doplnilo zásoby a pak mělo odkud dávat až se povede otěhotnět. A má podpořit správne dělení buňek - tj. je důležitá hned na začátku jak se začnou buňky dělit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >