Vliv kyseliny listové na délku cyklu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusicek
Stálice 66 příspěvků 11.03.18 10:43
Vliv kyseliny listové na délku cyklu.

Ahoj holky chci se optat jestli někdo nemá zkušenost s tím, že by mu kyselina listová rozhodila cyklus? Od vysazení antikoncepce jsem měla MS téměř na hodinu. Protože se ale snažíme o mimco slyšela jsem o dobrých vlastnostech kyseliny listové. Začala jsem ji tedy brát. Beru ji asi měsíc ale tento měsíc už mám den zpoždění což je u mě opravdu divné. Když moje nejdelší zpoždění za dobu co prášky neberu bylo půl hodiny. Myslíte že mi to mohla kyselina listová i za tak krátkou dobu jakou ji beru rozhodit cyklus? Nebo je spíš možné že jsem těhotná? Děkuji za názor.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9878 příspěvků 11.03.18 10:47

Si udělej test, tady ti to nikdo nevyvěští

Russet
Kelišová 6714 příspěvků 11.03.18 10:48
@Lusicek píše:
Ahoj holky chci se optat jestli někdo nemá zkušenost s tím, že by mu kyselina listová rozhodila cyklus? Od vysazení antikoncepce jsem měla MS téměř na hodinu. Protože se ale snažíme o mimco slyšela jsem o dobrých vlastnostech kyseliny listové. Začala jsem ji tedy brát. Beru ji asi měsíc ale tento měsíc už mám den zpoždění což je u mě opravdu divné. Když moje nejdelší zpoždění za dobu co prášky neberu bylo půl hodiny. Myslíte že mi to mohla kyselina listová i za tak krátkou dobu jakou ji beru rozhodit cyklus? Nebo je spíš možné že jsem těhotná? Děkuji za názor.

Nebere se listovka, aby se zabránilo určitým vývojovým vadám mimina? Na srovnání cyklu nebo podporu těhotenství snad ani být nemůže. Je jen jeden z vitamínu B.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 11.03.18 10:58

Na cyklus vliv nema

Peruz
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 11.03.18 11:12

Tělo se nemusí rozhodit hned po vysazení. Mě se cyklus začal posouvat až za několik měsíců od vysazení. Kyselina listová ničemu takovému neškodí.

beruska9
Extra třída :D 10145 příspěvků 11.03.18 12:06

Jestli jsi mela nechraneny sex, tak je mozne, ze jsi tehotna. Cyklus muzou rozhodit i jine veci - stres, hormonalni nerovnovaha, anovulacni cyklus…vitamin B nejspis ne

iwa83
Kelišová 5256 příspěvků 11.03.18 12:08

Určitě Ti to nerozhodila listovka. To spíš tělo začalo odbouravat zbytky HA a rozhodilo se to tím. Listovka nemá čím rozhodit cyklus. Někomu se rozhodí cyklus po pár měsících po vysazení HA.
Listovka se má brát dřív, aby tělo doplnilo zásoby a pak mělo odkud dávat až se povede otěhotnět. A má podpořit správne dělení buňek - tj. je důležitá hned na začátku jak se začnou buňky dělit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama