Vliv léků při početí miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anja.81
Kecalka 144 příspěvků 25.10.14 22:51
Vliv léků při početí miminka

Možná je to blbej dotaz tak se předem omlouvám, ale nikde jsem nenašla odpověď. Snažíme se s mužem o miminko, já jsem zdravá, manžela chytly před dvěma dny záda a tak dostal léky (Veral a Muscoril). Moje otázka je zda mohou tyto léky nějak uškodit počatému plodu pokud bych zrovna v tyto dny otěhotněla. Všude jen píšou o ženě co je nebezpečné v těhotenství, ale nikde jsem se nedočetla, jestli mohou léky, které bere muž nějak ovlivnit sperma a poté vznik zdravého miminka.. Nevíte někdo? :oops:

Reakce:
veveruschka
Závislačka 3909 příspěvků 25.10.14 23:01

@Anja.81 Neboj, muž na to vliv nemá… navíc hned po oplodnění to nemá vliv ani na tvé miminko - říká se, že první tři týdny je to buď a nebo - tak buď to mimčo zvládne a bude zcela v pořádku, nebo prostě odejde při menstruaci. Tak neboj… proto si člověk nemusí dělat hlavu, když bral třeba nějaké léky dokud nevěděl, že je těhotný…jak už to víš, tak to je jiná…

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 25.10.14 23:18

Podle čínské medicíny má vliv zdravotní stav obou. Dva léky toho tolik nezmění, spis jde o celkovou úroveň zdraví.

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 26.10.14 12:03

Nebude, protože sperma se vytváří až 90 dní, takže pořád jede ze zásob před léky.. a pokud by to časem vliv mělo, tak asi to oddělá ty spermie tak, prostě neotěhotníš

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >