Reklama

Vliv Měsíce na noční počůrávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matlena
Kecalka 225 příspěvků 02.03.17 11:20
Vliv Měsíce na noční počůrávání

Už dlouhou dobu pozoruji u staršího syna vliv Měsíce na jeho noc - cca v období 2-3 dnů před nebo po „novu“ nebo „úplňku“ mívá buď noční děsy, je jak náměsíčný, mluví ze spaní apod. Jinak spí klidně. Co se ale děje nyní - 26.2. byl nov a od 26.2. se mi oba synové (8 a skoro 6 let) v noci počůrali. Nejsou nastydlí, hlídám pití, wc před spaním, jinak jsou v pohodě, žádné zvraty, změny, tlak…
Máte někdo aktuálně podobnou zkušenost? Jen by mě uklidnilo, že je to jen tím měsícem, že nám nezačíná nějaké problémové období.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama