Vliv náušnic na sluch - alergie na stříbro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuza92
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 03.05.18 13:42
Vliv náušnic na sluch

Ahoj holky, vrtá mi hlavou, jestli se alergie na stříbro může projevat zhoršeným sluchem a záněty ucha. Dcera prodělala v únoru první zánět středního ucha od té doby je hlídaná na ORL, protože měla zhoršený sluch. A dneska jsme ráno jeli na ušní znovu, protože se v noci vzbudila s pláčem, že jí bolí ucho.Je bez rýmy, bez teploty. Zánět nemá, jen lehce červené a dostala kapky. Na kontrolu jdeme ve středu jak s bolestí tak na kontrolu sluchu. Ale teď k dotazu. Dneska jsem si třídila staré doklady a našla, že asi 14 dní před zánětem ucha jsme dceři koupili nové náušnice a protože zlaté už 2× ztratila, pořídili jsme stříbrné. Nemohlo by to mít souvislost? Náušničky jsem jí sundala, dírku zhnisanou ani nijak červenou nemá, ale musím říct, že jako by ta dírka a náušnice po vyndání zapáchala :oops:.

Přečtěte si článek: Nejčastější alergie u dětí a jak je léčit

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4854 příspěvků 03.05.18 14:08

@zuza92 zápach u náušnic znám, je to projev těla. Uši i náušnic bych vydezinfikovala a vrátila do ouška.

Iveta_Bur
Nováček 7 příspěvků 03.05.18 14:53

Já nic jiného než zlato (žluté nebo bílé) mít v uchu nemůžu. Okamžitě mi začne ucho bolet, dírka zčervená, oteče. Ale nikdy jsem zánět ucha neměla… Určitě jí naušnice nenechávej dlouho venku, pak na ně začne být ucho hrozně citlivé a trvá dlouho, než si na ně znovu zvykne - z vlastní zkušenosti - není to nic příjemnýho.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 03.05.18 14:58

Ja nesnesu v usich leccos, bizu tak maximalne den a mam to tak odmala. Nosila jsem dlouho jen zlaty nausnice, ted se to obcas zaniti kdyz mam delsi dobu nejaky „shitky“, ale staci vyndat a nandat stribrny. Ten smradek je pekelnej :oops: Nepozoruju nejaky zhorseni sluchu. I jsem jako decko mela xkrat zanet stredniho ucha, pichali mi to, a slysim dobre. Teda myslim :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama