Vliv náušnic na sluch - alergie na stříbro

1606
3.5.18 13:42

Vliv náušnic na sluch

Ahoj holky, vrtá mi hlavou, jestli se alergie na stříbro může projevat zhoršeným sluchem a záněty ucha. Dcera prodělala v únoru první zánět středního ucha od té doby je hlídaná na ORL, protože měla zhoršený sluch. A dneska jsme ráno jeli na ušní znovu, protože se v noci vzbudila s pláčem, že jí bolí ucho.Je bez rýmy, bez teploty. Zánět nemá, jen lehce červené a dostala kapky. Na kontrolu jdeme ve středu jak s bolestí tak na kontrolu sluchu. Ale teď k dotazu. Dneska jsem si třídila staré doklady a našla, že asi 14 dní před zánětem ucha jsme dceři koupili nové náušnice a protože zlaté už 2× ztratila, pořídili jsme stříbrné. Nemohlo by to mít souvislost? Náušničky jsem jí sundala, dírku zhnisanou ani nijak červenou nemá, ale musím říct, že jako by ta dírka a náušnice po vyndání zapáchala :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7023
3.5.18 14:08

@zuza92 zápach u náušnic znám, je to projev těla. Uši i náušnic bych vydezinfikovala a vrátila do ouška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.5.18 14:53

Já nic jiného než zlato (žluté nebo bílé) mít v uchu nemůžu. Okamžitě mi začne ucho bolet, dírka zčervená, oteče. Ale nikdy jsem zánět ucha neměla… Určitě jí naušnice nenechávej dlouho venku, pak na ně začne být ucho hrozně citlivé a trvá dlouho, než si na ně znovu zvykne - z vlastní zkušenosti - není to nic příjemnýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
3.5.18 14:58

Ja nesnesu v usich leccos, bizu tak maximalne den a mam to tak odmala. Nosila jsem dlouho jen zlaty nausnice, ted se to obcas zaniti kdyz mam delsi dobu nejaky „shitky“, ale staci vyndat a nandat stribrny. Ten smradek je pekelnej :oops: Nepozoruju nejaky zhorseni sluchu. I jsem jako decko mela xkrat zanet stredniho ucha, pichali mi to, a slysim dobre. Teda myslim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama