Vliv sociálních sítí na vztah

2
15.5.20 18:28

Vliv sociálních sítí na vztah

Ahoj holky, žijeme v moderním světě, který je přeplněný sociálními sítěmi jako Facebook, instagram apod. Tady tu diskuzi jsem založila, protože mě zajímá váš názor, který se týká sociálních sítí a jejich vlivu na partnerské vztahy. Už mnoho dívek/žen zažilo ten nepříjemný pocit, když jste viděly že váš přítel například olajkoval fotky jiné dívce, která je na fotce pomalu polonahá a nebo vystavuje svůj dekolt. Když jste se ho na to zeptali, tak to dokázal okamžitě obhájit. Je jasné že chlapy koukají i po jiných dívkách, ale dokud si to neuvědomujeme a nevidíme to tak to nevadí, jakmile to vidíme tak některé z nás to třeba nevadí a některá má v hlavě už různé scénáře. Jaký na to máte názor vy? Vadí vám když váš přítel lajkuje fotky jiným holkám? Doufám že se tady rozběhne zajímavá diskuze. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26240
15.5.20 18:29

Děláš průzkum? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17076
15.5.20 18:30

Je mi to jedno, chlap taky nezkouma komu davam palce :lol: co se týče vlivu na vztah, tak to beru spis pozitivně, ze si můžeme kdykoliv zadarmo napsat, uskutecnit videohovor, poslat si fotky atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
15.5.20 18:31

Tohle je jak úvodní odstavec článku v nějakém přiblblém ženském magazínu.
„Žijeme v moderním světě…“ lol :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12870
15.5.20 18:35

Vůbec nevím o tom, že by to manžel dělal. A jestli dělá, tak dotyčnou já v přátelích nemám a je mi to putna. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15357
15.5.20 18:46

Žiju v realitě, ne na sociálních sítích a už vůbec manžela nešmíruju, takže je mi to ze srdce jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12117
15.5.20 18:47

To fakt nesleduji, co dela muz na FB. Spis.jeho rozciluje, kdyz datluji do telefonu a nevenuji se jemu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
15.5.20 19:05

@Monca002 kde zjistím, co můj přítel olajkoval? Soc. Sítě mají takovou sílu, jakou jim dáme. Já jim velkou sílu nedávám a proto mi ani vztah příliš neovlivňuje. Především nemám potřebu mu hlídat každý klik na telefonu, počty a změny v přátelich, netravim čas pátráním, co kde komu lajkoval (prohlížíte Zdi všech jeho známých nebo jak?)
Jediné, co mě ovlivňuje je to, že díky wtsp mám přehled, dokdy v noci ponocoval, když se mnou zrovna není :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
15.5.20 19:05

Zajímavé téma. :think:
Pravda je, že před lety můj snoubenec lajkoval jedné holce fotky častěji, než bylo zdrávo. Při jakékoliv mé otázce, zda se mu tato holka líbí, mi bylo předhozeno, že jsem paranoidní a zbytečně hysterická (ačkoliv hysterie se nekonala :nevim:) Po svatbě z něj vylezlo, že mi s ní byl nevěrný :cert:
Dnes je to exmanžel, takže čert to vem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
15.5.20 19:10

Manžel na facebook lajkuje motorkáře a jejich videa, sdílí inzeraty motorek a čte podobné - pro mě nezaživné - příspěvky. Pokud vidím jeho lajk u našich známých/kamarádek, tak jsou to většinou fotky děti, rodiny, svatby atd. :kytka: asi v sociálních médií nevidím takový problém nebo jejich moc, aby to nějak ovlivnovalo realitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.20 19:17

Můj muž veškeré sociální sítě hrubě odsuzuje. :) Radši se za pěknou babou otočí na ulici… hezky postaru. ;)… a může oblast svých preferencí vnímat i v pohybu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
15.5.20 19:18

@Malaga ne nedělám, jen vidím že je to problém dnešních spíše mladých holek, tak mě zajímalo jaký na to mají názory ostatní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 19:32

Vadí mi to. Jsem žárlivá a navíc mi to přijde takové dětinské.

• Nahlásit
  • Citovat
26240
15.5.20 19:41
@Anonymní píše:
Vadí mi to. Jsem žárlivá a navíc mi to přijde takové dětinské.

Dětinské ti přijde lajkovani nebo tvoje žárlivost? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8422
15.5.20 19:53

Nesleduji, komu co manžel na FB lajkuje. Nemám důvod ho šmírovat a kontrolovat, není mi 15. Navíc jsem si to sama v předchozím vztahu zažila a vím, jak chorob a žárlivosti dokáže tomu druhému ublížit. A řídím se heslem,, nedělej druhým to, co nechceš, aby oni dělali tobě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama