Vliv změny stávající smlouvy na platnost výpovědi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 08:26
Vliv změny stávající smlouvy na platnost výpovědi

Ahoj,
potřebuji poradit. Koncem listopadu jsem dala výpověď. Ta byla přijata, podepsána. O týden později jsem podepsala změnu stávající pracovní smlouvy - změna doby určité na dobu neurčitou. Platí stejná smlouva, kterou je uzavřený pracovní poměr, ze kterého jsem dala výpověď. Výpověď nebyla stažena. Je výpověď stále platná?

Reakce:
Luboš P
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 23.01.19 08:57
@Anonymní píše:
Je výpověď stále platná?

Ano, je. Ale nechápu, proč děláte věci zbytečné.

Příspěvek upraven 23.01.19 v 08:59

Irna
Povídálka 25 příspěvků 23.01.19 08:59

Ano vypoved je stale platna akorat nechapu proc jsi podepisovala dalsi smlouvu kdyz ti jedna koncila..vypoved kterou jsi podala v listopadu nabyva platnost 1 prosince. Tudiz pokud mas klasickou vypovedni dobu musis v praci stravit jeste 2 mesice. Coz je do konce ledna. Kdyby jsi zminovane prodlouzeni nepodepsala tak pracovni pomer bude ukoncen datem uvedenym v predchazejici smlouve.. ( napr. 31.12 2018). Pokud mas po ukonceni pracovniho pomeru uz dalsi praci, problem to neni. Prestoupis proste jinam. Ale pokud by jsi odesla na urad prace. Budes pobirat nizsi podporu..... ( coz by u te puvodni smlouvy nebylo)

eumedon
Extra třída :D 14175 příspěvků 23.01.19 09:11
@Anonymní píše:
Ahoj,
potřebuji poradit. Koncem listopadu jsem dala výpověď. Ta byla přijata, podepsána. O týden později jsem podepsala změnu stávající pracovní smlouvy - změna doby určité na dobu neurčitou. Platí stejná smlouva, kterou je uzavřený pracovní poměr, ze kterého jsem dala výpověď. Výpověď nebyla stažena. Je výpověď stále platná?

Smlouvy a právní úkony se hodnotí teleologicky, podle toho, čeho zřejmě chtěly strany tím kterým úkonem dosáhnout. A právní úkony se hodnotí podle obsahu, ne podle názvu.

Když po podání výpovědi jednou smluvní stranou podepsaly strany smlouvu na dobu neurčitou, tak zřejmě došlo k projevu vůle obou stran pokračovat ve smluvním vztahu, i přes předtím podanou výpověď. Takže u strany, která předtím podala výpověď, zřejmě došlo ke změně vůle, když se později dohodla na pokračování smluvního vztahu.

Tudíž ten dodatek o pokračování smluvního vztahu by byl soudem po právu hodnocen jako dohoda o stažení výpovědi, i když to tam výslovně zmíněno není, ale vždycky je lepší to tam výslovně zmínit, resp. jednat koherentně, než se potom ptát na e-miminu.

V každém případě, pokud byste trvala na výpovědi a došlo ke sporu, argument zaměstnavatele, že dodatek podepsaný týden po podání výpovědi, kterým se pracovní poměr mění z doby určité na dobu neurčitou, fakticky obsahuje i dohodu o stažení výpovědi, by byl velmi silný. A vy byste musela soudu vysvětlit, proč tedy jste ten dodatek podepisovala, pokud jste trvala na výpovědi.

Příspěvek upraven 23.01.19 v 09:31

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 23.01.19 09:25

Jestliže chtějí obě strany pokračovat, to ani jednu stranu nenapadla otázka, co s tou výpovědí?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 23.01.19 09:48
@Luboš P píše:
Ano, je. Ale nechápu, proč děláte věci zbytečné.Příspěvek upraven 23.01.19 v 08:59

Já bych řekla, že není, protože je nahrazenou smlouvou na dobu neurčitou..

sagina
Echt Kelišová 7754 příspěvků 23.01.19 10:04

Já bych souhlasila s @eumedon - logicky:
1. je smlouva na dobu určitou, která momentálně trvá
2. výpovědí dojde k ukončení smlouvy k určitému datu
3. ještě před koncem pracovní smlouvy (doběhnutím výpovědi) je podepsána smlouva na dobu neurčitou, tedy zaměstnanec i zaměstnavatel projeví vůli ve smlouvě pokračovat i nadále, přes dříve podanou výpověď (takže se tímto ta výpověď zruší, ta se vztahuje k předchozí verzi smlouvy, ne k té aktuální)

monhh
Nováček 4 příspěvky 23.01.19 10:40

Protože vedení mě chce a bylo mi líto mé nadřízené. Bohužel ředitel se projevil jako ještě větší blbec, takže moje chuť odejít se v lednu ještě zvětšila. Odejít chci.

eumedon
Extra třída :D 14175 příspěvků 23.01.19 11:13
@monhh píše:
Protože vedení mě chce a bylo mi líto mé nadřízené. Bohužel ředitel se projevil jako ještě větší blbec, takže moje chuť odejít se v lednu ještě zvětšila. Odejít chci.

No, tak budeš muset dát další výpověď (s novou výpovědní dobou), protože jsi se se zaměstnavatelem dohodla na odvolání té předešlé. Soud zcela jistě neuzná argument „platí předchozí výpověď a ne následující dohoda, protože mně bylo líto nadřízené, ale ředitel je blbec“. Tvoje nálada, hodnocení ředitele a soucit s šéfovou se může ještě otočit o 180° každý týden, ale to neznamená, že každý týden bude jednou učiněný právní úkon platit, nebo neplatit, dle tvé momentální nálady. Proto jsou všechny právní úkony, týkající se ukončení pracovního poměru, ze zákona povinně písemné, aby obě strany měly právní jistotu.

Pokud by došlo ke sporu o to, jestli ta dohoda znamená taky dohodu o zpětvzetí výpovědi, tak to bude spor civilní, ve kterém se nebudou hodnotit polehčující a přitěžující okolnosti, atd.
Ale jenom jedna věc: Zda ta dohodu o změně PP z doby určité na neurčitou v sobě zahrnuje i dohodu o stažení výpovědi, i když tak není pojmenována. A zda tedy lze rozumět do té dohody vtělenému vyjádření vůle stran jinak, než tak, že ta výpověď se neuplatní.

A jak jinak lze rozumět podpisu dohody o pokračování smluvního vztahu, než že nemá uplatnit dříve výpovědí vyjádřená vůle po ukončení smluvního vztahu?

monhh
Nováček 4 příspěvky 25.01.19 13:03

Děkuji všem za vyjádření. Nešlo o žádné rozpoložení, šlo o nesplněné ústní sliby a o lži, o nevhodné dotyky, vše beze svědků. Stalo se to po podepsání dodatku.
Ale o to nejde, chtěla jsem jen vědět, jestli je výpověď platná či nikoli. Spekulace o rozpoložení mysli jsou na nic.

eumedon
Extra třída :D 14175 příspěvků 25.01.19 15:42
@monhh píše:
Děkuji všem za vyjádření. Nešlo o žádné rozpoložení, šlo o nesplněné ústní sliby a o lži, o nevhodné dotyky, vše beze svědků. Stalo se to po podepsání dodatku.
Ale o to nejde, chtěla jsem jen vědět, jestli je výpověď platná či nikoli. Spekulace o rozpoložení mysli jsou na nic.

Aha. Použil jsem asi nevhodné slovo „nálada“. Nicméně - to, cos jsi předtím líčila bylo v tvé mysli probíhající jakési vyvažování soucitu s přímou nadřízenou na jedné straně (bylo mi líto nadřízené) a chuti odejít v důsledku hodnocení ředitele na druhé straně (ředitel se projevil jako ještě větší blbec, proto se tvá chuť odejít zvýšila) a výsledek vyvažování kolísal a jednou vyústil ve výpověď a pak zase v dohodu o prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Prostě jsem si představil to rameno váhy s miskami, kývající se jednou tak, podruhé onak.

S takovou argumentací bys u soudu neuspěla a odpověděl jsem tak, jak by ti asi na tvé argumenty odpověděl soudce, kdyby došlo ke sporu o trvání pracovního poměru.

To, že ředitel se projevil jako kozel nebo prasátko, nemá žádný vliv na to, že dohoda o prodloužení platnosti smlouvy, následující po výpovědi, splňuje pojmové znaky dohody o odvolání výpovědi podle § 50 odst. 5 zákoníku práce. Ten říká toto:

Výpověď může být odvolána pouze se souhlasem druhé smluvní strany; odvolání výpovědi i souhlas s jejím odvoláním musí být písemné.

Což se stalo. Nezáleží na slovíčkách, ale na obsahu. Obě smluvní strany se po doručení výpovědi písemně dohodly, že jejich pracovní poměr bude pokračovat, takže jde (mimo jiné také) pojmově o dohodu o odvolání výpovědi (výpověď je formalizované písemné sdělení jedné strany druhé straně, že chce pracovní poměr ukončit).

Jestli se ředitel chová, jako kozel, nebo prasátko, to na to nemá vliv a bohužel žádný § ZP na zaměstnance pro tento případ nepamatuje s možností dříve ukončit pracovní poměr.

Musíš dát výpověď a až zase bude otravovat, tak se ohradit.

Můžeš ho ale při jeho tokání nahrát a nahrávku použít k ochraně své osobnosti u soudu. To, lze, protože ty tam chodíš do zaměstnání, a ne do jeho soukromí: https://www.mesec.cz/…-to-u-soudu/.

https://www.pravniprostor.cz/…vym-zaznamem

Naopak, on z pozice tvého nadřízeného neoprávněně zasahuje do tvé intimní sféry a ty máš právo se bránit.

Pokud by to obtěžování bylo intenzivní, možná bys vysoudila i nějaké odškodnění nemajetkové újmy za to, že kvůli jeho chování jsi byla nucena odejít.

https://zena-in.cz/…muzete-delat

monhh
Nováček 4 příspěvky 25.01.19 17:34

@eumedon
Rozumím, je to jasné a logické.
Ještě si říkám, že jsem měla uzavřenou smlouvu původně na 41 měsíců do června 2021. Doba v rozporu se zákoníkem práce.
Ve výpovědi jsem uvedla důvod (nějak mě napadlo ho uvést), a v tom směru ke změně nedošlo.
To ale asi není k ničemu.

monhh
Nováček 4 příspěvky 25.01.19 17:46

Ale moc děkuji.

eumedon
Extra třída :D 14175 příspěvků 25.01.19 17:47
@monhh píše:
@eumedon
Rozumím, je to jasné a logické.
Ještě si říkám, že jsem měla uzavřenou smlouvu původně na 41 měsíců do června 2021. Doba v rozporu se zákoníkem práce.

Doba je sice v rozporu se zákoníkem práce, ale sankcí za to je pouze to, že pokud oznámíš do konce té doby, že trváš na dalším zaměstnávání, tak platí, že máš pracovní poměr na dobu neurčitou. Což je bezvýznamné, protože na době neurčité jste se naposledy dohodli.

@monhh píše:
Ve výpovědi jsem uvedla důvod (nějak mě napadlo ho uvést), a v tom směru ke změně nedošlo.
To ale asi není k ničemu.

To je opravdu k ničemu. Snad nemusím vysvětlovat proč, že? Ono by to zase vypadalo, jako rejpání. Vždycky si zkus představit sama sebe v pozici druhé smluvní strany.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >