Vlněné a pletené oblečení pro miminka - v čem prát?

Anonymní
22.6.15 10:00

vlněné a pletené oblečení pro miminka v čem prát?

Ahoj holky, v jakém prášku prát pletené a vlněné oblečky pro miminka? v Lovele nebo je nějaký speciální na vlněné pro miminka?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13393
22.6.15 10:02

Peru v takovým růžovým na vlnu z Lidlu, miminka, nemiminka. :-) Oblečení je hebké, vláčné, nadýchané a voňavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7064
22.6.15 10:19

Peru v pracích gelech s obsahem lanolinu. Nejsou speciálně určené na věci pro miminka, ale určitě jsou na to vhodné, doporučují se např. na praní vlněných plenkových kalhotek, protože obsažený lanolin chrání vlněné vlákno a pokud vlna kouše, tak je prostředek schopný kousání zmírnit.
např:
http://www. katrincola-yarn. cz/207|.d.lan1500.wool-balsam-lanolin-na-ovci-rouno-15-l.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
22.6.15 10:51

V perwolu nebo v jinym na vlnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56514
22.6.15 12:21

V detskym samponu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.16 14:21

Perwoll není na vlnu. Sice v názvu je woll jako wool (anglicky vlna), ale naopak zničí vlnu, pokud je to 100% vlna.
Nosíme hodně věci z vlny a kašmíru a peru je ručně v šamponu. Vlna je vlastně jak lidské vlasy. Takže pro jemnost kondicioner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 14:25

Ahoj. Mohu se zeptat co znamená v pleteni slovo pruramek. Chci pro malé udělat svetr ať už uhackovany nebo pleteny. :) Dekuji za rady případně jak na ten pruramek jít, v tomto ohledu si nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 14:34

Pruramek je otvor na ruku. Vsije se na nej rukav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
30.10.19 14:37

Já jsem vlněné nepoužívala ale co vím od kamarádky tak kupovala nějaký speciální přípravek v DM drogerii a byla spokojená - já z dm používám jen na sportovní věci a jsem také spokojená tak si myslím že i ten na vlněné věci bude dobrý a nebo zkusit koupit Lanolin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 14:53
Tomu rozumím. Ale jak ho vytvořím? Stačí když budu ujimat poslední 2-3oka na každé straně?
@Kresatkovi píše:
Pruramek je otvor na ruku. Vsije se na nej rukav.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22862
30.10.19 15:18

Ideálně když si uděláš střih třeba z novin a ujímáš podle toho. Na ten pruramek. Záleží na velikosti, na tlouštce příze, to ti takhle nikdo neřekne. Já si to takhle dělám - a pletu celý život. A hlavně si to zapisuju, kolik jsem ujímala, až budu lést záda, tak nemusím přemýšlet a počítat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 10:13
Dekuji moc. Svetřík jdu plest poprvé tak proto de ptám
@inkakřivák píše:
Ideálně když si uděláš střih třeba z novin a ujímáš podle toho. Na ten pruramek. Záleží na velikosti, na tlouštce příze, to ti takhle nikdo neřekne. Já si to takhle dělám - a pletu celý život. A hlavně si to zapisuju, kolik jsem ujímala, až budu lést záda, tak nemusím přemýšlet a počítat
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama