Vlnky na děložní sliznici

184
11.7.13 14:06

vlnky na děložní sliznici

Ahoj, prosím o radu.
Vrátila jsem se od dr (jezdíme do Arlety v Kostelci), 1. IVF vyšlo, ale bylo mimoděložní. Nyní se připravujeme na 2.IVF. Dnes na ultr mi doktor ukazoval, že se mi hýbe děložní sliznice - jako by vlnky a že je uvnitř tekutina. Vůbec tomu nerozumím. Na dotaz, čím to je mi bylo řečeno, že to nikdo neví. Že se to stává, ale že to pro IVF není dobré.
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Na netu jsem hledala, ale asi blbě
moc děkuji za případné info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35654
11.7.13 16:42

@mismiss podle popisu si nejsem jista, ale nemas tekutinu ve vejcovodech? hydrosalpinky pry jsou skutecne spatne pro IVF, tekutina je pro embryo toxicka, doporucuje se usmiknout je (laparoskopicky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
11.7.13 16:49

Vejcovod už mám jen jeden a dr říkal, že je ok. celé odpoledne hledám, ale nikde nemůžu najít žádné info. přece nejsem jediná? to už by fakt bylo na „přestlamu“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
11.7.13 21:34

A zpravu jsi nedostala? ono tohle je trochu jako ticha posta, on ti to nejak rekne, aqbys to jako laik pochopila, ale kdyz to i tak nepochopis, predas to dal jeste vice pokroucene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
11.7.13 22:08

Ve zprávě mám „hyperec hogenni-v pohybu“.ukazoval mi na ultr sliznici a když to zvětšil, tak byla vidět šedá sliznice a uvnitř kousek tmavý (to mi řekl, že je ta tekutina) a opravdu to vypadalo, jako když koukáš na moře…vlnilo se to tam a zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
12.7.13 05:51

TAKZe jakoby primo v deloze - nejaka cysta? absces? mimochodem kdyz to bylo cerny, tak by to mel nazvat hypoechogenni, ne hyper. No sla bych se tam preptat, ze ti to vrta hlavou, ze to chces vysvetlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama