Vložení oplodněných vajíček

96
10.2.16 19:19

vložení oplodnenych vajíček

Dobry večer

Mohu se zeptat jak dlouho trva nez se oplodni vajicka po ivf a za jak dlouho se vkládají děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17708
10.2.16 20:05

@Lidušk Klasicky 2-3 dny po oplodnění a nebo třeba až po pěti dnech, ale tomu se říká prodloužená kultivace, je to procedura navíc a musíte si ji hradit sami. Ale hlavně jde o to, co doporučí embryolog podle stavu a počtu embryí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2495
10.2.16 20:40

Já jsem si připlatila tu kultivaci do blastocysty. Vkládali mi 6.den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
10.2.16 21:14

Idealne je, ak car robi predlzenu kultivaciu 5-6 dnovu, do stadia blastocysty, az tam je vacsia istota, ze po transferi sa bude vyvijat dalej, do tochto stadia sa vacsinou dostane len tretina oplodnenych, takze ked ti vlozia 3 dnove mozes marne cakat na pozitivny tt, okrem toho 3 dnova morula sa pri prirodzenom otehotneni nenachadza v deloze, ale vajcovode, do delohy patri prirodzene az blastocysta, preto je hlavne dolezite vybrat si centrum, ktore je schopne takejto kultivacie ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
14.2.16 17:14

@Lidušk oplodni se ihned po odebrani. Vlozit ti je mohou max. 5ti denni.to je ta blastocysta jak rikaji holky. Me odebrali asi 19 vajicek. 11 oplodnili. Postupne odumurali.do 5.dne prezilo 5 embryji.4 dle genetiky vhodna k transferu…spouste lidem ale genetiku nedelaji. Ta trva cca 3 tydny. embryjka jsou mezitim zmrazena a pred oplodnenim ti to nejlepsi rozmrazi a zavedou. Hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama