Vložení účetní závěrky na soud - poradí někdo?

197
4.9.20 20:10

Vložení účetní závěrky na soud - poradí někdo?

Dobrý den,

byl by někdo tak hodný a poradil? Potřebuji vložit účetní závěrku (přílohu a rozvahu) na obchodní soud. Nepracuji jako účetní (pracuji na jiném postu), nemám přístup do datové schránky, ale byla jsem díky kovidu požádána, jestli můžu zařídit vložení. Mohl by mi, prosím, někdo poradit? Je možné nahrát uzávěrku přes Online do Sbírky listin? A hned se nahraje k firmě? Nebo jak to prosím funguje? Poradil by mi někdo, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
740
4.9.20 21:10
@Slavka28 píše:
Dobrý den,byl by někdo tak hodný a poradil? Potřebuji vložit účetní závěrku (přílohu a rozvahu) na obchodní soud. Nepracuji jako účetní (pracuji na jiném postu), nemám přístup do datové schránky, ale byla jsem díky kovidu požádána, jestli můžu zařídit vložení. Mohl by mi, prosím, někdo poradit? Je možné nahrát uzávěrku přes Online do Sbírky listin? A hned se nahraje k firmě? Nebo jak to prosím funguje? Poradil by mi někdo, prosím?

Vždyť je tam jasně napsané, že to musíš ověřit kvalifikovaným elektronickým podpisem. Ten za tu společnost určitě nemáš.

Pošli to poštou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
4.9.20 23:09

@aquarian právě, že mám elektronický podpis, ale nevím, zda to platí za firmu, nebo jde právě to dělat tím obecným, kdy je vidět, kdo to nahrál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
5.9.20 06:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie