Vložka do kočárku – jakou koupit, aby neklouzala

7
1.8.20 12:26

Vložka do kočárku, jakou koupit, aby neklouzala

Ahoj maminky, máme takový menší problém.
Snad řesitelný. Naše holčička je drobnější a ve sportaku mi pořád klouže dolů i s vložkou do kočárku, musím ji každých 15min při procházce posunovat nahoru, je tam zkroucena jak paragraf :roll: Máte nějaký tip na kvalitní podložku do sportaku, nejlépe kočárek Camarelo.. Kdo máte zkušenosti.. Díky.

Příspěvek upraven 01.08.20 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4201
1.8.20 13:47

To je normální, děje se to snad všem. Já mám na sportaku vlozku pridelanou drukama ke kočárku, takže ta se ani nehne. Ale dítě stejně klouže dolů. Protože chce, asi je to pohodlnější. Teď budeme používat jinej kočár a tam tu vlozku nějak privazu, jde to třeba těma dirama na pásy, provlect, na něco navlect, přišít snurky nebo suchý zip…záleží na tom, jak kočár vypadá. A i když se podaří pevně pridelat vlozku, dítě si tam stejně bude dělat, co chce. Málokdy vidím dítě, jak vzorne rovně sedí v kočárku. Většina se tam nějak svali, hodí nohy na madlo, opírá se o něj, vyklání se atp. Takže zkladem je pridelat vlozku a dite pak nechat, ať si pohodlí udělá samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.8.20 15:15

@chaela tak je mi jasné, že dítě sedět v kocarku vzorně a rovne nebude :D možná to moc řeším, jen mě napadlo, zda to není špatné na pater, že je zkroucena jak paragraf… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
1.8.20 15:26

@Danci83 Jak je stara? Ja Camarelo mam, dcera byla drobnejsi, takze kdyz sla v deviti mesicich do sportaku, desne tam plavala. On je ten sportak vselijakej, na drobny deti mi prijde fakt blbej. Me to zas tak neomezovalo, jezdila jsem s nim po lesich, kdyz mela spat, takze toho moc nenasedela. :) Ale do mesta na pochuzky bych si poridila neco jinyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.8.20 16:33

@větvička1 dcera je také drobnější, 8,5mes a 7,5kg. Je mi jasné, že až bude větší, tak tolik klouzat nebude. Do korbicky se mi už nevejde. Ve sportaku je spokojena, protože může pozorovat dění kolem. Jen prostě to sklouzavani no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4201
1.8.20 19:14

@Danci83 mně to taky vždycky přijde, že se musí hrozně zkrivit, jenže já ji narovnam a ona se ve vteřině sesune zpět, takže asi ji to je pohodlný. Teď bude mít rok a poutam ji už jen kolem pasu, takže si tam může sedět buď rovně nebo zkroucene a střídá to, jak se ji zachce. Pokud v kocare sedět rovně jde a dite to akorát nedělá, tak bych to neřešila. Pokud kočár rovné sezení neumožňuje, asi bych to resila, ale k tomu vložka nepomůže, to bych chtělo jiný kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.8.20 21:28

@chaela nejspíš máte pravdu. Je jim to takto pohodlné, když se sesunou. A jak poznám, že kočárek to rovné sezení neumožňuje? Záda se dají naklapet buď do sedu, pololehu nebo lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.8.20 21:28

@chaela nejspíš máte pravdu. Je jim to takto pohodlné, když se sesunou. A jak poznám, že kočárek to rovné sezení neumožňuje? Záda se dají naklapet buď do sedu, pololehu nebo lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama