Vložka v zubu - bolest

Anonymní
5.12.19 16:18

Vložka v zubu bolest

Ahoj mám otázku dneska jsem byla u zubaře dával mi vložku a čistil kanálky chodím tam teď často… A jak sem se vrátila tak mě bolí hned vedle zub pouze na dotek bolí i okolí dásní… Možná tam je menší dírka ale to by mě asi upozornila ne? nebo je to podrážděné z toho čištění nikdy mě to nebolelo až dneska co jsem se vrátila od zubaře tak hodinu po zákroku

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1432
5.12.19 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj mám otázku dneska jsem byla u zubaře dával mi vložku a čistil kanálky chodím tam teď často… A jak sem se vrátila tak mě bolí hned vedle zub pouze na dotek bolí i okolí dásní… Možná tam je menší dírka ale to by mě asi upozornila ne? nebo je to podrážděné z toho čištění nikdy mě to nebolelo až dneska co jsem se vrátila od zubaře tak hodinu po zákroku

Vložka mě taky bolela pak jsem šla ještě na čištění a plombu. Pak už dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315
5.12.19 16:39
@Anonymní píše:
Řekla bych, že podráždené z toho čištění. Taky mám v poslední době nějaké za sebou a bolelo to ještě pár dní. Doktorka říkala, že je to normální, že je to prostě velký zásah.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
5.12.19 17:12

Ja byla minulej ct a doktorka rikala ze to bude 2-3 dny citlivy, nebolelo to ale nedokousla jsem, nejvic me boly vzdycky ten vpich po injekci v dasni, ted v utery jsem si byla pro stalou plombu tak v utery to byl pro me nezvyk, dneska o tom nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 20:50

A není divný že mě bolí vedle zub zdravý?

• Nahlásit
  • Citovat
1456
5.12.19 21:08
@Anonymní píše:
A není divný že mě bolí vedle zub zdravý?

Ja myslim ze te neboly, me taky prislo, ze me boly cela strana ale bylo to od toho jak se vypln usazuje, zkus si na zub poklepat tuzkou nebo lzickou a prilozit ledovou kostku a jestli to bude rezava bolest tak mohl zanet postihnout i sousedni zub

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 21:17

No na dotek to bolí jak se to léčí? :/ Zubařka tam do úterý teď není

• Nahlásit
  • Citovat
1456
5.12.19 21:35
@Anonymní píše:
No na dotek to bolí jak se to léčí? :/ Zubařka tam do úterý teď není