Vložky Tiande Energiie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.4.21 23:35

Vložky Tiande Energiie

Ahoj holky je mi 28 přítel 29. Přítel už má dítě, ale spolu se snažíme už skoro 2 roky a furt se nedaří Dr mi řekla že jsme oba v pořádku moc na to nemyslíme takže si myslím že psychika je v pohodě.
Chtěla bych se zeptat na Vložky Energiie Tiande nemá někdo náhodou zkušenosti z Tím? recenze sem četla hodně dobrý tak bych chtěla ještě vědět jestli některá z vás to používala a otehotela? Moc děkuji za každou zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
8.4.21 23:45

Sorry, ale z vložek napustenych chemickýma sajrajtama fakt neotěhotníš :zed: co takhle zkusit nějaké reprocentrum, aby se zjistilo kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
8.4.21 23:57

Na otěhotnění má vliv správne vybílena kaplička :lol: a ne nějaká p. i.č páska.
Ale prodejci určitě radost uděláš :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1499
9.4.21 00:21

Díky vložce opravdu neotěhotnis, takové zázraky se nedějí, zacni používat zdravý rozum, pozitivní recenze si píšou obchodníci většinou sami a negativní recenze zákazníků mažou, známá věc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
9.4.21 00:59

Ahoj, s vložkami, o kterých píšeš mám velmi dobré zkušenosti, sice ne s otěhotněním, ale třeba s výtoky nebo hojením po zákroku, velmi dobré jsou třeba i při inkontinenci… Spíš bych to brala jako pomoc, ne jako spásu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 07:58

@Holouška Balík mám už doma tak aspoň mi pomůže snad na tý výtoky😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 08:01

@evulinda79 Jak si to můžou psát sami? Když to většinou dávají ženy ktery to opravdu použily a daly výsledek:) ale jak píšu ža zkoušku nic nedám a ano zdraví rozum mám:)

• Citovat
  • Nahlásit
3990
9.4.21 08:12

Ver a vira tva te uzdravi :nevim: no a kdyby nahodou ne, doporucuju se tak za 3 mesice objednat do centra asistovane reprodukce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
9.4.21 08:19

Ten hnus bych si nezi nohy nedala. Nebud hloupá a použij hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu