vložné lůžko ke kočárku Patron F4

Anonymni
10.8.08 10:11

vložné lůžko ke kočárku Patron F4

Ahoj, líbí se mi kočárek Patron F4, miminko se narodí na začátku ledna, potřebuju poradit, jestli mám na zimu ještě přikoupit vložnou tašku v které miminko leží nebo stačí když se kočárek F4 sklopí a dítě tam může pohodlně ležet i přes zimu? Díky za rady, moc se v tom nevyznám jsem těhotná poprvé a nechci špatně nakoupit .

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Patron Bohemia Fenix F4?

Přidejte zkušenost s Patron Bohemia Fe...
Napsat příspěvek

Reakce:

97
10.8.08 10:30

Ahoj, určitě bych koupila vložnou tašku. Mimi je tam líp chráněné ze všech stran a leží rovně. Já jsem měla PP AT4 (jde krásně sklopit do roviny) a taky jsem v něm měla vložnou tašku. Termín jsem měla v lednu, mimi se narodilo o měsíc dřív. Navíc když mi mimi spalo, prostě jsem si ho odnesla domů i v tašce, otevřela okno a nechala dospat. Ale bydlím v paneláku bez výtahu, takže jsem kočárek nechávala v kočárkárně. Na Tvém místě bych si ji fakt koupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
10.8.08 11:09

Ahoj,

pokud bys měla zájem, mám tuto tašku v cihlové barvě, jako novou v super stavu, tak pokud bys chtěla, prodala bych Ti ji za 500,– Kč. Pokud chceš, písni na michelle81@seznam.cz, pošlu Ti fotky.

Adel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
11.8.08 09:43

Ahoj,

určitě koupit, miminko je v ní v zimě krásně schované a ani nepotřebuješ fusak. Navíc, když ti usne a někam jdeš, kde nemůže být kočárek, tak vyndáš tašku se spícím miminkem, dáš pod okno a spí dál. Hodně jsem ji využila taky u doktorky. A ta podložka sportovního kočárku se mi zdá hodně tvrdá. My máme Patrona Apollon Alux a ještě v 9 m jsem tam podkládala zavinovačku, aby to syn měl měkčí. Kamarádka má F4, únorovou holčičku a s kočárkem nebyla spokojená - je tam síťovaná boudička - v zimě jí tam fučelo a v létě svítilo slunce, není tam přehazovací rukojeť a malý nebo špatně přístupný košík (to už si přesně nepamatuju). Suma sumárum - na 2. dítě si ode mě kupuje můj Apollon Alux, který je po 2 dětech v perfektním stavu.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
12.8.08 21:33

urco bych koupila vloznou tasku,alespon ti tam nebude foukat a maly :D bude v teplicku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.8.08 22:40

Do tašky bych určitě šla, mimču je tam dobře a jak už bylo napsano dobře se v ní spící přenáší. Tašku od Patronu lze potom využít jako fusak i pro sedící mimčo. Náš malej je řínovej a ještě druhou zimu jsem tažku využila místo fusaku, krásně se natáhne na sedačku sportáku. Jinak mame F4 a do boudičky tedy určitě nefouká. Má sice síťovinu na stříšce, ale podšitou folií, v létě lze hodit přes si´tku plenu, ale nikdy jsem to nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
50
17.8.08 20:36

Tašku bych koupila asi z druhé ruky. Taky mám kočár jako sporťák s vložnou taškou a syn je taky lednovej. Je fakt, že když je zima, tak je to k nezaplacení!!! Ale nová je asi zbytečná, my už od jara musela vyrazit se sporťákem, protože v tý tašce byl chudák jak sardinka a nic neviděl :( tak procházky jenom prořval. Jakmile sem ho lehce naklopila ve sporŤáku byl klid a procházky sme ssi začaly užívat :lol: :lol:
Ale každej nemusí mít tak zvídavé dítě že… :oops: :roll: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama