Kdy zmizí vnější hemeroid v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 18:28
Vnější hemeroid v těhotenství, kdy zmizí?

Ahoj,

dnes jsem se zhrozila, když jsem byla ve vane. Cítila něco v zadku a potom se podívala do zrdcatka a zvenku zadku mam hemeroid. Jsem v 38.tt. Prý by měl tento sám seschnout a odpadnout, je tomu tak? A jak dlouho to muže trvat? Namazala jsem hemostopem a docela ho cítím :(

Prosím o anonym, nemusí to vědět všechny sousedky  :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 18:33

Ja ho mam od porodu, tj 4 mesice, desne to boli a ne, sam nezmizel.. pouzivam ruzne masticky a koupele ale moc to nepomaha.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 14.12.17 18:36

No jestli už to mas teď :think: tak tlakem při porodu to bude ještě horší :pocitac:. V těhu jsem nic neměla, ale porodem mi vzniknul :roll: do konce šestinedeli byl fuč :palec: doporučuju dubovou kuru :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 18:47

Nechci ti brát iluze, ale vzniknul mi v těhotenství a ani šest let po porodu nezmizel. Nijak zvlášť mě ale netrápí, takže ho nijak zvlášť neřeším. V těhotenství vznikají bohužel hodně běžně, některé zmizí, některé ne.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 14.12.17 19:01

No, záleží jestli to budeš mazat, nebo ne. Je to invididuální. Je pravda 0, že při porodu to může být horší. Doporučovala bych to probrat s lékařem. Ať je to ok :kytka: :hug: :) :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 19:19

Nejmladšímu potomku je už přes deset a mně došla trpělivost. Takže za pár dní jdu na operaci, při které si je nechám odstranit.

Tím ti nenápadně sděkuji, že sám prostě nezmizí. Promiň.

Prosím o zachování anonymu, nemám potřebu se veřejně rozepisovat o svém konečníku.

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 14.12.17 19:20

Tak jestli vznikl už před porodem tak potěš..po porodu to bude ještě horší, zvětší se nebo jich bude více..mě nezmizel ani pět let po porodu..a to jsem mazala v sestinedělí i déle..ale nic se nelepšilo tak jsem to vzdala..pomohla by asi jen operace

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 14.12.17 19:24

Mněla jsem to podobně, a zmizel ;-) Neseschl a neupadl, ale zmenšoval se postupně až nebyl. Za jak dlouho už si nepamatuju, ale pár týdnů po porodu. Používala jsem dubovou kůru a žindavovou mast.

Ou
Závislačka 4750 příspěvků 14.12.17 19:30

Sám nezmizí - výrazně se zlepší, pokud budete brát detralex a nebo jinou formu hesperidinu s diosiminem. Jde o přírodní extrakty z kůry hořkého pomeranče, může se užívat při kojení i v těhotenství. Užívejte podle příbalového letáku.

Podrobnosti najdete tady https://examine.com/…/hesperidin/

A nebose prostě domluvte s lékařem na jednoduchý, nechirurgický zákrok - čím dřív, tím menší zákrok to bude. A tedy ty bioflavonidy se pro pevnost cév hodí užívat tak jako tak…

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 14.12.17 19:34

@Ou brala jsem i detralex a nic :nevim:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 14.12.17 20:09

Ještě doporučuji hemagel čipky :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 20:52

Me zmizel sam, stahl se, rozhodne neupadl :mrgreen: Uvidis po porodu. Mazala jsem dubovou kurou a po sestinedeli uz byl pryc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 21:01
Rada

Prosím anonym, zdrav. stav je citlivé téma. Mě se udělal po porodu, koukala jsem jak blázen, porod byl sekci, takže žádné tlaky. Pomohla dubová kůra v gelu a sprchování studenou vodou po vykonání potřeby. Zmizel do 14 dní.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 15.12.17 08:51

Určitě neupadne :mrgreen: Víš, co to vlastně je?

Mazat, detralex a uvidíš… já měla na konci těhotenství a po porodu zmizel (porod císařem teda), mazala jsem a dávala čípky Faktu.

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 16.12.17 19:35

Taky mi vznikl maly v tehotenstvi a pri porodu tim tlakem uplne vylezl.po porodu prvni 3 dny jsem nemohla vubec sedet. nebolela me vubec rana po nastrihu ale ten hemeroid to byla silena bolest. Hned po porodu mi mudr naordinoval Faktu cipky a mast a musim rict ze to den ode dne bylo lepsi. Koupila jsem si to i na doma kdyz me propustili z porodnice, mazala jsem mast a zavadela jsem cipek 2× denne a musim rict ze za tri tydny to skoro uplne vymizelo. bolest jsem uz necitila po 5 dnech uzivani. takze za me Faktu mast a cipky super

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama