Vnímají vaše miminka úplněk?

77
8.2.20 17:32

Vnímají vaše miminka úplněk?

Ahoj, chci se zeptat, jestli je možný, že by i 6ti měsíční miminko mělo horší spánek při úplňku. Vypozorovala jsem u naší Káji, že vždycky hůř v noci spinká, když je úplněk a to i když zatahnu žaluzie :nevim: máte to někdo taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2389
8.2.20 17:40

@Jessi12345 nikdy jsem si nevšimla, ze by syn při úplňku spal hůř. On prave od těch 6M spi docela na h*vno :lol: a teď mu táhne na 20M, takže te asi nepotesim. Každopádně ty spánkové cykly se různě mění a zvlášť u malých děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
8.2.20 17:43

U nás to funguje, ani já při úplňku nemůžu spát, malej to má asi po mě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 17:44

Kdyby jen miminka. :lol: :mrgreen: Ano, u nas to vcelku pozoruju, i to, ze decka jsou na zabiti. Mam vodni znameni, pry jsou na to citlivejsi. Prosim o anonym kvuli pribliznemu narozeni deti, ktere nechci mit spojene s profilem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.20 17:52

Jo, znám jednu maminku, které se miminko mění při úplňku ve vlkodlačí štěně. Prý je to v dospělosti přejde. Nebo také ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3344
8.2.20 18:23

Pri uplnku se mi dite meni na vlkodlaka, co mam delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
8.2.20 18:23

Kluk 3 roky, manžel vypozoroval, že se synovi zhorší astma při úplňku a má v noci záchvat kašle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 18:33

My se spis s ditetem pohadame nebo tak neco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
8.2.20 18:43

@Verurizeckova No ona právě spí docela pěkně, v půl 8 dávám spát a poprvé se budí kolem 1:00 a pak kolem 4:30 a ještě usne tak do 6:46 :) no a jak je úplněk tak nechápu :lol: ale je to co 2 hodiny buzení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
8.2.20 18:43

Dcera 10m se v noci kroutí víc než obvykle, já se v noci budím. Jako kdyby vstávání 3× za noc na krmení nestačilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
8.2.20 18:46

@Cenarius já na nic takovýho nevěřím, nedala jsem sem tento příspěvek jakože to jsou nějaký čáry :lol: :zed: jen že mi je to divný a nechápu, že blbou noc má vždycky když ten placak svítí tot vše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
8.2.20 18:48

@Kristynka22 :lol: :lol: :mavam: no my normálně krmíme 1× kolem 1:00 a budí se potom kolem 5 a když ji vezmu k sobě na polštář, tak to zalomi ještě tak do cca 7 :lol: a jak svítí ten blázinec, tak je to hrůza, na to nejsem zvyklá :lol: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11791
8.2.20 18:52

Za mě je to totální blbost, kterou si lidi vsugerovávají a vymlouvají se na různě věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 09:29

Ano, všímám si toho. A tak aspoň a tím člověk počítá, že to bude nic moc noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama