Vnímáte sami sebe jako

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zrnko
Kecalka 360 příspěvků 19.12.17 22:46
Vnímáte sami sebe jako "opravdové" rodice/dospělé?

Divný název a divné téma :), ale uvedomujete si své rodičovství a dospělost?
Ja si připadám, ze jsem pořád nedošla do stádia, abych sama sebe vnímala jako „opravdového“ (nebo jak jinak to nazvat) rodiče a dospělého člověka vůbec. Ikdyz mám svojí domácnost a děti, tak si nepripadam tak, jak jsem vnimala svoje rodiče. Spíš proplouvam, věci kolem se dějí, samozřejmě vychovavam, jsem samostatná a zodpovědná, ale tak nějak „neseriozne“ :D. Hrozně těžko se to popisuje. A u některých jiných rodičů tu neopravdovost vidím taky.
Jak to máte vy? Pokud me vůbec chapete :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 19.12.17 22:50

Mám to taky tak a myslím, že to tak mají i naši rodiče. Prostě mám pocit, že mezi mým, dejme tomu, 15 letým já a mým 30 letým já moc rozdílů není. :kytka: Prostě jsem to pořád já.

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 22:53

@zrnko Moje myšlenka: https://www.emimino.cz/…peli-180118/
Mám to podobně )

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 19.12.17 22:55

Chápu, co myslíš. Cítím to úplně stejně. I když mám dávno rodinu, sama si často připadám jako děcko. Když si vezmu mé dětství a mé rodiče, připadá mi, že ty děti a manžel snad nejsou ani mí. Že se tak nějak vyskytli. :mrgreen: Těžko říct čím to je. :think: A já navíc hodně mladě i vypadám. :roll: Zbývá jwn doufat, že děti mě jako matku berou. :)

Belluš
Kecalka 179 příspěvků 19.12.17 22:59

Ano, nad tímhle přemýšlím skoro pořád :D

rena621
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 19.12.17 23:02
@zrnko píše:
Divný název a divné téma :), ale uvedomujete si své rodičovství a dospělost?
Ja si připadám, ze jsem pořád nedošla do stádia, abych sama sebe vnímala jako „opravdového“ (nebo jak jinak to nazvat) rodiče a dospělého člověka vůbec. Ikdyz mám svojí domácnost a děti, tak si nepripadam tak, jak jsem vnimala svoje rodiče. Spíš proplouvam, věci kolem se dějí, samozřejmě vychovavam, jsem samostatná a zodpovědná, ale tak nějak „neseriozne“ :D. Hrozně těžko se to popisuje. A u některých jiných rodičů tu neopravdovost vidím taky.
Jak to máte vy? Pokud me vůbec chapete :mrgreen:

Moc dobre chapu. Pride mi, ze se vse meni jen ja ne.Je mi 30 a porad si nepripadam dospele.Mam male dite jeste, takze se to mozna zmeni.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 19.12.17 23:02

@zrnko mam to taky tak

Svetluska.Lulu
Kecalka 196 příspěvků 19.12.17 23:04

Mame doma malou tyden :mrgreen: a oba se nekdy divame jeden na druheho jak s tim uzlickem manipulovat :lol:

Mozna jsou to jeste hormony, ale zrovna si pripadam jak mimino ja :pankac:

Uživatel je onlineiziwolvie
Kecalka 363 příspěvků 19.12.17 23:04

Zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela. Ač mám tři děti, stále si sama připadám jak děcko. :mrgreen:

zrnko
Kecalka 360 příspěvků 19.12.17 23:04
@Aries6 píše:
@zrnko Moje myšlenka: https://www.emimino.cz/…peli-180118/
Mám to podobně )
:D Tak jsem proletěla tu diskuzi a asi bych to téma měla přejmenovat na - jestli se vůbec někdo vnímá jako dospělý a opravdový rodič.
Zda se, že jsme na tom všichni stejně, jenom to nejde napr. na třídních schůzkách vidět. :lol:

sara29
Kecalka 467 příspěvků 19.12.17 23:05

Kolikrát ja se nad tímhle zamyslela a jsem ráda, že v tom nejsem sama ;)

Aries6
Generální žvanilka 21867 příspěvků 2 inzeráty 19.12.17 23:08
@zrnko píše: :D Tak jsem proletěla tu diskuzi a asi bych to téma měla přejmenovat na - jestli se vůbec někdo vnímá jako dospělý a opravdový rodič.
Zda se, že jsme na tom všichni stejně, jenom to nejde napr. na třídních schůzkách vidět. :lol:

Já mám pocit, mezi těma maminkama, co potkávám ve školce, že jsem fakt děcko, tele… připadám si mezi nima jak jejich dcera. 2× jsem byla považována sestru svých dcer :zed: Ale nemyslím si, že vypadám nějak mladistvě. Je mi skoro 33, postavu mám ženskou. Asi to nějak vyzařuju, či co :mrgreen:
Já si myslím, že trošku „povyrostu“, až půjdu zase do práce.

peta81
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 19.12.17 23:10

8o ja teda ziram, ze to jsou bezne pocity. jsem rada, myslela jsem, ze sem nejaky mimon, ze to tak mam. premyslim nad tim casto. vubec se necitim dospele a rodicovsky, jsem to porad ja asi tak nekde na gymplu, jen mam manzela, deti, domacnost a starosti dospelych. ale jinak jsem porad ta mlada blazniva holka ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 19.12.17 23:10

Ty jo nejsem divná!!! Přemýšlím nad tím snad od doby, co jsme si brali hypotéku, že je to už jako fakt závazek, a s dětma se to zas prohloubilo, furt si přijdu taková…nedospě­lá…těžko se to popisuje, ale asi myslíme to stejný. Prostě ač mám vlastní rodinu, ‚neuvedomuju‘ si ty závazky a viríru v sebe sama.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 19.12.17 23:15

Já teda své první teprve čekám, ale zrovna včera mi řekla i maminka, že jsem pořád jako děcko. Takže asi tak. Já nebudu úplně dospělá nikdy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama