Vnitřní hrací prvky - máte zkušenost?

9.5.17 22:16

Vnitřní hrací prvky - máte zkušenost...?

Milé ženy, narazila jsem na tento projekt. Jedná se o „dětské hřiště do pokojíčku.“ Co si o tom myslíte? Nedávno jsem viděla u kohosi (byl to příspěvek na internetu), že má doma pro dítě na cvičení gymnastické kruhy. Velice si to dotyčná chválila, že se děti vyřádí. Vím, že někdo má doma mezi dveřmi houpačku. Já ji měla jako dítě taky, bylo to super, ale byla pověšená za háčky do děr, vyvrtaných přímo do futer. Teď máme dveře dělané jinak, díry tam nenavrtáme, rozhodně ne tak, jak jsem to mívala, takže mi leží houpačka doma a kluci mají smůlu. Ta hrazda, co mají v nabídce, vypadá jako zajímavé řešení, na tu by se houpačka zavěsit dala. Odkaz na to „dětské hřiště do pokojíčku“ je tady – myslíte, že byste něco z toho využili…? Máte někdo něco takového? Jak jste s tím spokojení?

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14396
9.5.17 23:17

Nevyuzila bych, od toho chodime skoro kazdy den ven na hriste. A myslim ze prispevek bude zablokovan jako reklama na ten eshop :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 00:17

?

Dobrý den,
můžu se zeptat, co je na tom příspěvku špatně? Je nějaký problém v tom, že mě zajímá, jestli jsou lidé, pro které jsou takovéto věci zajímavé? Popř. jestli někdo něco takového má? Některé ty kolotoče si za sebe doma představit nedokážu, ale třeba ta tyč s žebříkem a kruhy mě zaujala. Ostatně mě zaujaly tehdy i ty samotné kruhy, které v příspěvku zmiňuji.
Pro zajímavost, pod touto diskuzí se mi zobrazuje odkaz na diskuzi Velká hrací dena Taf Toys - kdo ji máte? To je taky reklama na výrobek…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
10.5.17 06:15

Ja bych to domu nechtela, ale na zahradu bych se nebranila. My mame doma ve futrech tu rozpinaci hrazdu(kupovana v lidlu za par korun) a na tom houpajdu, ale stejne se na tom deti moc nehoupou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 07:40

Já jsem měla v pokojíčku žebřiny a používala jsem je jako odkládačku oblečení, které jsem zrovna nosila. :mrgreen:

(ony tam ty žebřiny byly z doby, kdy to ještě nebyl můj pokojíček a cvičil na tom taťka…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57483
10.5.17 09:33

Taky mi přijde fajn pořídit něco dětem domů, aby s mohli vyřádit fyzicky - lezecká stěna, houpačka,…
u nás nemají k tomu speciálně určené prvky, ale mají normálně povolené lézt na nábytekskákat ze skríněk a stolu na matrace, které si sundají z postele, do fatboye, mají hák na stropě, na to věšíme prvky podle nálady - žebřik, lano, houpačku, šátek na nošení dětí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57483
10.5.17 09:34
@petraprostejov píše:
Dobrý den,
můžu se zeptat, co je na tom příspěvku špatně? Je nějaký problém v tom, že mě zajímá, jestli jsou lidé, pro které jsou takovéto věci zajímavé? Popř. jestli někdo něco takového má? Některé ty kolotoče si za sebe doma představit nedokážu, ale třeba ta tyč s žebříkem a kruhy mě zaujala. Ostatně mě zaujaly tehdy i ty samotné kruhy, které v příspěvku zmiňuji.
Pro zajímavost, pod touto diskuzí se mi zobrazuje odkaz na diskuzi Velká hrací dena Taf Toys - kdo ji máte? To je taky reklama na výrobek…?

jo, to je placená reklama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 22:38

hrazda

@wenatka Drží Vám tam ta hrazda v pohodě? My měli v bytě hrazdu po předchozích majitelích a padala, když jsem na ni houpačku dala, ale tak třeba byla rozbitá (a proto tu zůstala)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 22:41

zahrada

@wenatka Tak oni to mají dělné právě na to, aby to bylo do bytu. Tam by to museli vymyslet jinak, aby to bylo venku stabilní, když to nebude proti stropu.
Je fakt, že by na to musel být prostorný byt / pokoj. Mně se líbí ty vnitřní kolotoče a ty prvky na tyči někam do mateřského centra… Domů bych uvažovala možná nad tím látkovým závěsem do dveří nebo obručí. Každopádně, kdyby ta jejich tyč do dveří bezpečně fungovala, tak bych tam dala aspoň tu naši houpačku, co se mi doma válí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
11.5.17 06:08

Jo hrazda nam drzela, muz na tom obcas i cvicil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57483
11.5.17 07:43

Kolotoč mi přijde strašně krátkodobé řešená. Je to drahý, obrovský a jak dlouho se to využije… to už mi přijde lepší něco, co použije i ten puberták, byt k jinému účelu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 22:42

tyč

@Lama Lama Kolotoč je asi fakt lepší někam do mateřského centra. Tam by se mi líbil - máme tady v Liberci jedno, které na to má prostory, je to několik místností, mají tam i trampolínu atd. Doma bych si dovedla představit tu tyč s prvky. Mám dva kluky a přemýšlíme o 3. dítěti, takže pro nás by to mělo využití dobrých 8 let, možná dýl. To má starší skoro 5 let, takže kdybychom to pořídili dřív, tak věřím, že by to dobře 10 let sloužilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama