Vnitřní jizva s dírkou po císaři otěhotnění? Zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rikard
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17 inzerátů 27.10.14 23:27
Vnitrni jizva s dírkou po císaři otěhotnění? Zkušenosti?

Ahoj holky jsem maminkou skoro ročního chlapečka a můj porod dopadl císařem. S Manželem bychom chtěli dalsi miminko tak jsem dnes zasla na gynekologie a tam mi paní doktorka po vyšetření ultrazvukem řekla ze vnitrni jizva mau děložního hrdla díru která se ne srostlá cca 1cm chtěla bych se zeptat zda s tím mate někdo nejaké zkušenosti. Určitě bych ještě se chtěla poradit s jiným gynekologem. Dle slov paní doktorský operace na za síti moc cenu nemá špatně přístupné a není jistota ze se sprosté to místo.
Děkuji za příspěvky

Reakce:
Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 28.10.14 07:25

Konkrétní zkušenost s problémem nemám, jen mi po druhém císaři říkala dr., že kontrola jizvy po císaři utz je pouze orientační a skutečný stav jizvy se pozná až když říznou a vidí to „naživo“.

emari
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 28.10.14 07:29

A nemyslela tím, že je v úseku 1cm zúžená? Já měla takhle trhlou vnitřní jizvu v délce 3cm. Ale že by tam byla úplně díra, to jsem ještě neslyšela, to by chtělo reoperaci jizvy (a pak zas 6měsíců čekat…) Jinak mě ten defekt znovu neoperovali, riskla jsem to a odnosila jsem spontánně dvojčata až do termínu. - Fakt by to chtělo kontrolu na jiném, nějakém vyšším pracovišti. Držím palce.

Denness
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 28.10.14 07:43

@Rikard
Je tím myšlena dehiscence jizvy?

Rikard
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17 inzerátů 28.10.14 21:06

Ahojky hoolky děkuji za Vaše zprávy upřimně nevím to tím paní doktorka myslela. Každopadně si chci ještě prověřit i u jiných doktorů.

Rikard
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17 inzerátů 28.10.14 21:10

Děkuji moc za zprávu. mohu se zeptat jestli jsem dobře pochopila tak tys měla jízvu trhlou 3cm?

Rikard
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17 inzerátů 28.10.14 21:10

Jinak Moc Gratuluji k Dvojčatům.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >