Vnitřní nejistota s partnerem - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 12:17

Vnitřní nejistota s partnerem - zkušenosti

Ahoj holky, mám skvělého partnera, stačí říct a muzeme se brat, mít dítě, koupit dům. Je to spravny chlap, máme společné zájmy, vím ze se na nej muzu spolehnout. Ale téměř po celou dobu našeho vztahu jako bych od nej utikala. V hlavě si porad buduju jaký by byl život bez něho a vlastne neustále plánují rozchod, protože si nejsem jistá, zda si ho doopravdy chci vzít - vždy když si to představím tak mám v sobě takovou vnitřní stopku a něco mi říká abych to nedělala. Ale nevím jestli jsem si ji sama už nevypestovala. Je mi 29, jsme spolu 5 let.
Mate někdo podobné zkušenosti, ze jste do zivota sli s partnerem i když vás intuice radila jinak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
9.1.22 12:35

Mám to podobně. Zůstávám, protože nedokážu pojmenovat ten důvod, proč bych měla odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
9.1.22 12:56

Ano a intuice mi radila správně.

Tím, že jsem pořád, podvědomě jednala spíše sama za sebe, nezaskočil mě tolik pozdější rozvod a finanční vyrovnání. Já intuici věřím :kytka:
Takže sama zvaž jaké máš pocity a na kolik jim věříš a jak budeš dál žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.1.22 13:03

A co takhle nějaké vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7067
9.1.22 13:08

No tak asi ho nemiluješ..
Ale je normální, že po 5 letech nemáš motýly v břiše (mělas je s ním někdy??) -
důrazně ti ovšem doporučuju zapojit mozek a chladnou hlavu.
Spolehlivého milujícího zajištěného svobodného bezdětného chlapa po 30 totiž jen tak lehce nenajdeš a mohla bys dost litovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
9.1.22 13:31

Pokud takhle pochybuješ, tak věř své intuici. Nebyla bych ve vztahu, ve kterém si nejsem jistá nebo spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16670
9.1.22 13:38

To nemusi byt intuice (treba ze te varuje, ze je to skryty psychous nebo nasilnik), ale proste ho nemilujes a nechces s nim byt :nevim:.
To zadne dobre vlastnosti toho chlapa neprebiji. Casem z toho muze byt nesnesitelna dlouhodoba nespokojenost a frustrace, to chces…?
Navic je to teda vuci nemu sakra nefer, pokud to nevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 14:35

Měla jsem to s ex. Byli jsme spolu 7 let, byl to velmi hodný člověk. Až se současným jsem zjistila, co mi vlastně vadilo a chybělo a dokázala to zcela pojmenovat. Byla to jeho lenost, mizerný sex a jiné představy o bydlení a nakládání s financemi. Život je ale svině a teď zase pro změnu něco chybí tomu mému. Bůh ví, jak to dopadne. Máme dvě deti.

• Citovat
  • Nahlásit
1933
9.1.22 14:36

Té nejistotě se říká intuice. A ta obvykle opravdu nelže.

Pokud je vše dokonalé a vám na tom prostě něco smrdí, tak to důvod mít bude, i když ještě není vidět. Je dost možné, že se ukáže, jakmile si ho vezmete a porodíte dítě.

Ale já bych se nikdy nevdala, kdybych vnitřně cítila, že to není dobrý nápad. I kdybych si to neuměla rozumově obhájit. Prostě se mi nikdy nevyplatilo jít přes varování intuice. A naopak vždycky se mi vyplatilo intuici poslechnout…

Pokud si ho vzít nechcete, protože máte pocit, že by to bylo špatné rozhodnutí, tak ale ani není důvod dál ten vztah udržovat, když nikam dál nepovede. Obzvlášť ve vašem věku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
9.1.22 14:41
@Lenka_VER píše:
Mám to podobně. Zůstávám, protože nedokážu pojmenovat ten důvod, proč bych měla odejít.

To, že se jednoduše necítíte na to, aby tento vztah pokračoval, že vám intuice radí, že tohle není ten pravý, je dostatečný důvod ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
9.1.22 14:44
@Lenka_VER píše:

A vies pomenovat, co ti chyba? Po com tuzis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
9.1.22 15:06

No nevím.. Myslím, že by stačilo, aby se kolem něj začala točit nějaká jiná princezna a jsem si jistá, že vnitřní nejistota zmizne. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.1.22 15:53
@Mkmkz píše:
Řekla bych, že věci, které se vztahem nesouvisí. A to se pak celkově promítá do nějaké mé nespokojenosti a necítění se ok v životě. Třeba úplně obyčejně kamarádka (pracuju z domu, takže s nikým nepromluvím jak je týdne dlouhý) a s přítelem mám pak pocit ponorky - zkrátka není dobrý vídat se jen s jedním člověkem v životě. Ale já nechci děti, takže tohle třeba u sebe neřeším, že by mi někde utíkal čas na něco.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.1.22 15:55
@Mkmkz píše:
*Jednoduše asi čekám, až si dám do pořádku všechny svoje vlastní věci a pak ten pocit zmizí nebo ne.
U mě je asi problém i to, že každý vztah dává člověku něco a nejsem si teď jista vlastními potřebami - tedy tím, zda mi ten vztah dává to, co potřebuji. Navíc, to se v průběhu života stejně mění, tak nevím.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
9.1.22 15:56
@Lenka_VER píše:
*Jednoduše asi čekám, až si dám do pořádku všechny svoje vlastní věci a pak ten pocit zmizí nebo ne.

Chapem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat