Vnitřní pohlavní orgány miminka na UTZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bublina3
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 31.08.16 21:50
Vnitřní pohlavní orgány miminka na UTZ

Ahoj holky, dnes jsme diskutovaly s kamarádkou, zda je možné na UTZ vidět vnitřní pohlavní orgány miminka, konkrétně třeba děloha holčičky. Samozřejmě myšleno na ultrazvuku ke konci těhotenství ve 3. trimestru. Když je vidět močový měchýř, proč by doktor nemohl vidět dělohu? :-)
Máte s tímto některá zkušenost z UTZ?

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 46332 příspěvků 31.08.16 21:56

@Bublina3 my byli na genetice na 3D a doktor říkal že pohlaví vidět nemusí stačí mu vidět pánev a dle toho a ukazoval nám vejcovody 8o ale to se asi na běžném utz nezkoumá. Doktor si vyhrál ak ukazoval podrobně mozek, pak uvnitř jak proudí krev :lol:

svatecnice
Kelišová 6083 příspěvků 31.08.16 22:04

@Bublina3 určitě jo. Když je vidět, jak se vyprazdňuje močový měchýř, proc by neviděl pohlavní orgány..

Bublina3
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.09.16 06:12

@Markéta80 @svatecnice Díky holky za reakci, taky si myslím, že na dobrém UTZ by to mělo být vidět.

Markéta80
Hvězda diskuse 46332 příspěvků 01.09.16 08:30

@Bublina3 jenže tohle se nezkoumá, nám to ukazoval na genetice že pohlaví vidět nemusí a poznat se to dá :lol:. naše se styděla tak schovávala obličej ale dole to bylo vidět okamžitě :mrgreen: :mrgreen:

Bublina3
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.09.16 09:21

@Markéta80 To je mi jasný, že se to nezkoumá, já jen jestli ta možnost tam je :-)

Markéta80
Hvězda diskuse 46332 příspěvků 01.09.16 11:53

@Bublina3 je, ale asi záleží i na utz ;), běžný gynekolog pohlavní orgány nezkoumá, to by si pak byl pohlavím 100= jistý. Genetik nám to prvně sám říkal že ani mezi nohy miminu nekouká pokud to neni hezky vidět tak nám to ukázal. Já věděl proč se objednávat až jako poslední, říkal že za námi už nikdo neni tak na nás má plno času :mrgreen: :mrgreen:. pak prý má krásně tvarované uši a už tam vidí ty náušnice :mrgreen: :mrgreen:

svatecnice
Kelišová 6083 příspěvků 01.09.16 13:16

@Markéta80 @Bublina3 shodou okolností jsem dnes byla na gynde a ptala se a vnitřní vidět nejdou. Prej asi ani na lepším utz, nikdy. Ze to tam.je moc šedivý a bylo by to odhadování. Močový mechyr a ledviny jo, bo tam je tekutina a ta je kontrastní. Ale vaječníky jsou pidi, tak to nejde.

Bublina3
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.09.16 13:50

@svatecnice No vida, a máme odpověď od odborníka :-)

Váš příspěvek
Reklama