Vnitřní změna a reakce mužů

Anonymní
5.6.20 10:37

Vnitřní změna a reakce mužů

Ahoj,

zakládám anonymně, je to pro mě intimní, nechci to řešit s kamarádkami, tak zkusím tady.
Před RD jsem byla asi pěkná, ale uzavřená, lidi nevyhledávající, orientovaná na výkon (škola, práce, sport). Během RD jsem se nějak změnila, vnitřně asi uklidnila, začala si užívat ženství, změnila vzhled, ale i přístup k lidem - jsem otevřenější, komunikativnější, usměvavá, ráda se s někým pobavím, zasměji, zlepší jim náladu - prostě se víc bavím, jsem přístupnější. No, samozřejmě na to reagují muži, což je příjemné, ale já v tom „neumím chodit“, jsem od mládí s jedním, už asi 15 let, vztah nám klape, sex taky, děti máme, nic bych neměnila.
No a teď jsem v práci po rodičáku a prostě si všímám, že někteří partneři (v mém věku) se prostě na těch schůzkách chovají jinak - jsou galantnější, milejší, vtipnější, nevím jak to přesně popsat, prostě se to netočí jen kolem pracovních věcí, ale je k tomu i nějaké „pobavení, možná flirt“, totéž i s jedním kolegou, tam prostě po sobě pokukujeme, ta komunikace je „jiná“.
A já úplně nevím, jak s tím naložit. Protože to pobavení je příjemné, ale strašně tápu v tom, na kolik to tak berou obě strany, aby to nevypadalo nějak jinak. Např. mám jasno v tom, že bych nic z toho nepřevedla do roviny smsek, osobnějších mailů, nebo fyzického kontaktu, ale přece jen tím, že je to pro mě nové, tak docela tápu, co je ještě „v pořádku“ na pracovišti.
A teď mě zajímají názory druhých - jak to máte v práci, co je pro vás v komunikaci ještě přípustný „flirt“ - -prostě vzájemné zlepšení dne, tak aby to bylo příjemné oběma, nebylo to trapné, vlezlé, nevhodné… jinak ještě upřesním, že se jedná opravdu o komunikaci, úsměvy, pohledy, nenosím žádné výstřihy (ani nemám velká prsa), krátké sukně, odhalená ramena, to vůbec, dodržuji dress code a chtěla bych dodržet i vhodnost chování (ale tady právě tápu, zda jsem ještě ok nebo už si zahrávám…).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7192
5.6.20 11:02

Myslím, že si zahráváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14326
5.6.20 11:10

Tvůj renault si začal užívat provokování a chlapi budou zkoušet, jak hluboko je do něj pustíš, přičemž budou volit všemožné taktiky včetně hlubokomyslných promlouvání a pohledů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 11:16
@karkarka píše:
Myslím, že si zahráváš.

Opravdu jsou úsměvy a pokec už špatně? Já totiž měla nadřízenou, ta byla nádherná a hrozná koketa, ta odcházela s telefonním číslem i od zubaře, ale taky pak neměla problém tu komunikaci držet přes smsky, někdy i osobní setkání… tohle bych já nikdy neudělala, tím si jsem jistá. A právě mezi tímto a „nezájmem“ je strašně široká paleta a já nějak hledám, kde je ta hranice.

• Nahlásit
  • Citovat
8040
5.6.20 11:21

To je hrozně individuální :nevim: S někym si můžeš i trochu slovně zalaškovat a druhý den o tom neví, na jinyho se usměješ a už si myslí, ze bude sex. Drž si to tak, aby Ti to bylo příjemné. Pokec je za me v pořádku, jen si promysli, co všechno chceš sdílet. Aby ses nenechala svest uvolnenou atmosférou a neprozradila víc, nez by Ti bylo mile…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14272
5.6.20 11:38
@Anonymní píše:
Opravdu jsou úsměvy a pokec už špatně? Já totiž měla nadřízenou, ta byla nádherná a hrozná koketa, ta odcházela s telefonním číslem i od zubaře, ale taky pak neměla problém tu komunikaci držet přes smsky, někdy i osobní setkání… tohle bych já nikdy neudělala, tím si jsem jistá. A právě mezi tímto a „nezájmem“ je strašně široká paleta a já nějak hledám, kde je ta hranice.

Hranice je tam, kde je to pro tebe ještě ve stadiu jen pokec a jen úsměv. To má každá jinak. Nastav si ji tak, abys ještě byla schopná couvnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16293
5.6.20 11:42
@Anonymní píše:

a mas to zapotrebi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 11:49

Jako bych to psala ja. Skoda, že ani jedna nechceme jít s kůží (nickem) na trh. Mohly jsme si napsat SZ. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3800
5.6.20 11:49

Hm. No, každý to má jinak. Můj názor je, že z těch nevinných úsměvu a pokecu docela často vznikají rozvrácené rodiny a nešťastné malé děti :roll:

Příspěvek upraven 05.06.20 v 11:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5507
5.6.20 11:53

Působí to na mě spíš jako anketa, :think: protože každá žena si nastavuje svoje hranice individuálně podle naturelu a nemusí se ptát na emimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 11:55
@warita píše:
a mas to zapotrebi?

No a to je právě to - já nechci nějak vyvolávat nějaké reakce mužů, opravdu dodržuji dress code, nedělám žádné návrhy a nic takového, ale jak jsem psala, prostě mě teď baví lidi víc - všeobecně, není to jen o mužích, ale u žen nemusím řešit, co je ok (kolegyně pobavím, zasmějeme se, klidně ji chytnu na rameno, stejně jako kamarádce), ale u mužů si prostě nejsem jistá, ať to není už za hranou (takže tam žádný fyzický kontakt nedávám, vykám si s nimi, žádné zkomoleniny jména apod., ale normální řeč, jen prostě u některých mi to přijde jiné, že ten kontakt podporují, baví se a já vlastně taky, je nám u toho dobře, asi si prostě navzájem „polechtáme ego“ úsměvy, fakt nevím, jak lépe to napsat).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 11:58
@Anonymní píše:
No a to je právě to - já nechci nějak vyvolávat nějaké reakce mužů, opravdu dodržuji dress code, nedělám žádné návrhy a nic takového, ale jak jsem psala, prostě mě teď baví lidi víc - všeobecně, není to jen o mužích, ale u žen nemusím řešit, co je ok (kolegyně pobavím, zasmějeme se, klidně ji chytnu na rameno, stejně jako kamarádce), ale u mužů si prostě nejsem jistá, ať to není už za hranou (takže tam žádný fyzický kontakt nedávám, vykám si s nimi, žádné zkomoleniny jména apod., ale normální řeč, jen prostě u některých mi to přijde jiné, že ten kontakt podporují, baví se a já vlastně taky, je nám u toho dobře, asi si prostě navzájem „polechtáme ego“ úsměvy, fakt nevím, jak lépe to napsat).

Mému muži polechtala (zřejmě bídné) ego jedna slečna a vzešel z toho odchod od rodiny. Ta hranice je hrozně křehká a člověk do toho spadne docela lehce. Tak si dobře rozmysli, co od života chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 11:59
@Katy 7 píše:
Působí to na mě spíš jako anketa, :think: protože každá žena si nastavuje svoje hranice individuálně podle naturelu a nemusí se ptát na emimi.

Není to anketa, jsem fakt mimo, v mládí jsem ležela v knížkách, nebyla jsem teda úplně asociál, ale s opačným pohlavím prostě neumím (nejsem naučená) komunikovat - neměla jsem žádného nej kámoše, se spolužáky a kolegy jsme se bavili vždy neutrálně a teď to právě už tak úplně jen o práci není. A prostě ten vnitřní pocit z toho mám jiný, ale třeba jsem jen vztahovačná a hledám tam něco, co tam není…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 12:03
@Anonymní píše:
Mému muži polechtala (zřejmě bídné) ego jedna slečna a vzešel z toho odchod od rodiny. Ta hranice je hrozně křehká a člověk do toho spadne docela lehce. Tak si dobře rozmysli, co od života chceš.

To mě mrzí. Rozvracet nic nechci, právěže to vůbec nechci nikam posouvat, ani nějak zvětšovat intenzitu nebo využívat jiný způsob komunikace než náhodné setkání na chodbě/v kuchyňce nebo teda nutné setkání při pracovní schůzce. Ale i tak nevím, zda ty sympatie dávat najevo nebo raději ne.

• Nahlásit
  • Citovat
23317
5.6.20 12:05
@Anonymní píše:

hranice je přesně ta, aby se ti to nevymklo z rukou…Navíc se nedá ani definovat míra „rizika“ úsměvů. Je úsměv a úsměv, pokec a pokec..Záleží na výrazu tváře a intonaci. A každý chlap si to interpretuje různě.
Jen ty sama musíš vědět, kdy už dráždíš smysly, i ty vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama